Arkadaşlar Cvp Lütfennnnn

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve XIXBXIXARU tarafından 26 Nisan 2008 başlatılmıştır.

26 Nisan 2008
    Konu Sahibi : XIXBXIXARU
  1. XIXBXIXARU

XIXBXIXARU benim tatlımı tatlı kızım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Mrb Arkadaşlar Uzun Zamandir Yazamiyorum Buraya Sebebi Aşiri Bulantilarimdi çokk şükür Geçti Sayilir.şuan 14+5 Günlük Hamileyim Sorum şu Sizlere Ben Esmerim Ve Hamilelikte Bazi Bölgelerde Killanmalar Artti özellikle Göbek Kismimda çok Kilsiz Biride Değilim çok Kafaya Takmaya Başladim Aranizda Benim Gibi Olan Varmi Varsa Ne Yapiyosunuz.bide Tüy Sararticilarla Tüyleri Sarartmakk Sakincalimi Bebeğe Bir Zarari Varmi Sizce.saç Boyatmak Falan Zararliymiş O Yüzden Soruyorum Cvplariniza Ihtiyacim Var Yazarsaniz çok Sevinirim.şimdiden Teşekkürler Hepinize

2. 26 Nisan 2008
  3. cerenn82

cerenn82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben daha yeni hamilyi 4+6 ma bildigim kadarıyla saratıcılarda çocukga zararlıymış dedigin gibii saç boyatmakla aynı. ama takma kafana bece fazla birde canın cok yanmazsa eger ameliyat elveni kullanarak almayı dene gr alabiliren daha geç çıkacaktır.peki bende sana bişy saoracagım bulantıların nasıl geçti ölüyorum artık

4. 26 Nisan 2008
  5. baxgxcan

baxgxcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    Kimyasal Olan Herşeyden Uzak Durmalisin Killanma Hoş Değil Ama Hamilelik Sonrasi Geçecektir O Güzel Duyguyu Yaşarken Bunlari Kafaya Takmamalisin Bence...

6. 26 Nisan 2008
  7. XIXBXIXARU

XIXBXIXARU benim tatlımı tatlı kızım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ÖNCELİKLE SAOL CVBIN İÇİN.BULANTILARIM İLK 3 AY ÇOK KÖTÜYDÜ SERUM FALAN TAKTIRDIM HİÇ BİŞEY YİYEMİYODUM.ŞUAN 4 AYLIK OLACAM GEÇTİ SAYILIR SABAHLARI BAZEN BULANIYOR SAKIN AÇ KARNINA SU İÇME O ÇOK BULANDIRIYO BİDE BU ARALAR BOL BOL TUZLA ERİK YİYORUM SABRET İNŞALLAH SENİNKİDE GEÇER CANIM.ALLAH HEPİMİZE SAĞLIKLI BEBİŞLER NASİP ETSİN

8. 26 Nisan 2008
  9. EU2

EU2 Guest

ben de senin gibi esmerim benim de arttı özellikle sanırım sürdüğüm vazelinin de etkisiyle göbeğimdeki tüğler hem koyulaştı hem de arttı ama sarartıcılar zararlı sanırım hem nede olsa kimyasal onlarda.ama ilerleyen aylarda göbeğin büyümeye başladıkça tüğler de dökülmeye başlıyormuş eyer seninde göbeğinde varsa onlar kendiliğinden yok olacak demektir...geri kalan kısımlara çereler içinde sanırım beklememiz lazım...