Arkadaşlar doktorlar bahar aylarında hamile kalanların sayısının daha fazla oldu

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve Aybala42 tarafından 5 Kasım 2008 başlatılmıştır.

5 Kasım 2008
    Konu Sahibi : Aybala42
  1. Aybala42

Aybala42 ''me veddeake rabbuke ve ma kale...'' Üye

Beğenildi:
    200
    Ödül Puanları:
    153
    Sizce böyle bir şey olabilir mi?Bu neyle alakalı olabilir? burada kış ayında da hamile kalan çok...Umutsuzluğa düşmeye başladım şimdi...:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

2. 5 Kasım 2008
  3. axsxina

axsxina Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım bunun yazı kışı olmaz Allah nasip ettikten sonra, ama bir doktordan duymuştum, yazın çok sıcaklarda spermlerin kalitesinde düşüş olabilir diye, yani söylediğinin ilmi bir açıklaması olabilir tabi ki, hiç belli olmaz.

4. 5 Kasım 2008
  5. EvrimKuzey

EvrimKuzey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    140
    Ödül Puanları:
    153
    Ben kk da bahar ayında neredeyse her gün birinden hamile haberi duydum.. bahar ayları hormonların daha çok çalıştıgı zaman die bilinirmiş.. sanırım onunla da alakalı olabilir.. bana sorarsan en iyi bildiğim şey; her ruhun gelme zamanı bellidir, bize de düşen tevekkül yapa yapa sabırla beklemektir, böyle şeylere takılı kalma derim, kendini boşuna üzmüş olursun.

6. 5 Kasım 2008
  7. zeytingxoxzlxux

zeytingxoxzlxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Bence de olabilir özellikle yaz bittiğinde hamile kalan sayısı daha fazla , benim fikrime göre yazın tatilini yapan ve rahatlayan bünyeler çocuk için sinyal verebilir , ama ben tatile gitmedim bu yaz uamrım tezimi çürütürüm :)