Arkadaşlar Düşük sonrası hamilelik hakkında yardım istiyorumm

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve achel10 tarafından 27 Mart 2008 başlatılmıştır.

27 Mart 2008
    Konu Sahibi : achel10
  1. achel10

achel10 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar ben geçen hafta perşembe günü başlayan kanamamla beraber düşük yaptık. senağlama 4gün sürdü şuan bi sorunum yok fakat bazı gebelerde düşük sonrası 30 ile 40 gün arasında değişen kanama oluyormuş bende 4 gün sürdü acaba tekrar bi kanamamı görücem ayrıca 1 ay bekleyip tekrar hamile kalmak istiyorum fakat adet tarihim perş.günü başlayıp 4gün süren tarihmi yoksa, önümde beni bekleyen kanama tarihimmi???

Bilen varsa yazabilirmi acabaa kafamm çok karıştı kafamçokkarıştı
    Teşekkürler..

2. 27 Mart 2008
  3. nisa77

nisa77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    canım bu kanamandan ya 30 gün sonra olursun ya da en fazla 40 gün sürermiş.ben tam 30.gün sonra normal adetimi oldum.geçmiş olsun inşallahhh bir daha yaşatmaz rabbim

4. 27 Mart 2008
  5. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canim oncelikle gecmis olsun gercek adet gunun 30 yada 40 gun sonra olan adetindir.bende dusukten tam 30 gun sonra adet olmustum doktorum oyle aciklamisti bana

6. 27 Mart 2008
  7. Sakura

Sakura Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşım öncelikle çok geçmiş olsun, Allah sabır versin,
    Ben ilk düşüğümden sonra kalan parçayı kürtajla sonlandırmıştım. Ve bundan 40 gün sonra regl oldum. Regl oldugum gün benim yeni adet tarihim oldu. Ve ondan sonra hep bu döngüye göre hesap yaptık.
    Sevgiler, dileklerine kavuşmanı temenni ederim,

8. 27 Mart 2008
  9. gelincik_01

gelincik_01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok çok geçmiş olsun. benim bi arkadaşım düşük yaptı. 10 haftalıktı kanaması oldu ve kürtajla bebeğini aldırıdı. ondan sonra 1 hafta 7, 8 gün kanaması oldu. düşükten 3 ay geçtikten sonra hamile kaldı. şu an hamile. canım düşükten sonra 3 ,4 ay geçmesi gerekiyo rahimin kendisini yenilemesi için. sende sağlıklı bi gebelik istiyosan bekle derim ben. daha sonra yine üzülmeni istemem canım.

10. 27 Mart 2008
  11. achel10

achel10 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar beni aydınlattığınız için hepinize çok çok tşk ederim..
    İçim rahatladı..
    tekrar hamile kalmak için 3-4 ay kadar bekleyebileceğimi sanmıyorum
    30 gün sonra ilk reglimi olduktan sonra tekrar anne adayı olmak istiyorum.
    İnşş.bu sefer bi sorun çıkmazz
    Rabbim tüm isteyen annelerin yar ve yardımcısı olur inşşşşşşş..

12. 27 Mart 2008
  13. barbybaby

barbybaby Guest

bende düşük yaptığım günün tam bir ay sonrası adet gördüm gerçi düşükten sonra ilk adet olduğu içinmi bilmiyorum ama normale göre uzun sürüyor sanırım yaklaşık bir hafta oldu hala devam ediyor normalde bu kadar uzun sürmüyordu arkadaşlar bu normal mi acaba?

14. 3 Nisan 2008
  15. yaren_XIXM

yaren_XIXM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hepimize çok geçmiş olsun allah tekrarını yaşatmasın manevi olarak çok büyük bir acı. bende 15 şubatta düşükten sonra kalan parça yüzünden kürtaj oldum kürtajdan 39 gün sonra adet oldum 8 gün sürdü bittikten 2 gün sonra doktora gittim rahimim kendini toparlamış kısaca hamilelik için hiç bir problemin olmadığını söyledi bende 3 ay bekleyebileceğimi sanmıyorum inşallah güzel haber verenlerden olurum mayıs ayında :)

16. 3 Nisan 2008
  17. HAYALKIZ

HAYALKIZ ece cerenin annesi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    düşükten sonra kanaman olur sonra normal adet tarıhın değişir ama sağlıklı olmasını ıstıyorsan 2 ay sonra hamıle kal derım çunku vucudunun kendısını toparlamaya ıhtıyacı var hamılelık hormonların daha kendını toparlayıp senın normal hormonlarını almaya çalıırken bı daha hamıle kalman senı sarsar 2 ay sonra kalırsan vucudunda duzene gırmış olur hemde adetının gunu değişeceği için şaşırrırsın bu sefer acaba hamılemıyım dersın bı bakarsın adetın gelmış en ıyısı sende kendını toparla hormonlarında bı rahatlasın bu arada çok geçmişler olsun inşallah allah bı dahakını olurda kucağına almaya nasıb eder tatlım

18. 6 Ocak 2009
  19. hpt_honey

hpt_honey bebişim gıvış gıvış maşlh Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım valla bende biran önce anne olmak istiyorum araştrdım bazı dr lar kendinizi nezamn hazr hissedersiniz diyo benim 9 gün felan geçti hemen başlıcam sağlıklı bebek zaten tutunur yine bazı dr lar hemn başlanıp da sağlıklı hamilelikler de oluyo diyo sanki bebim hemn olcak diil ya rahime bebeiş ne zamn tutunur ve rabbim nezamn verirse artık 1 ay sonra da tanıdğım bi sürü insan hamiş oldu benim kolay kolay olmuyodu 5 yıldn sonra oldu acaba hemen istediğimde tekrar olurmu diye merak la bekliyorum sana da kolay gelsin allah sabr versin canımŞeniz