Arkadaşlar erkek ruhundan anlayanlar yardımcı olabilir misiniz?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve sever tarafından 12 Ocak 2009 başlatılmıştır.

12 Ocak 2009
    Konu Sahibi : sever
  1. sever

sever iyiki varsınız canlarımmm Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar ben 1 yıl 1 aylık evliyim ve çocuk istiyorum eşimde her defasında ne yapacaksın çocuğu diye dalga geçiyo hep 1 seneden sonra düşünürüm demiştim hem borçları ödemek adına hem birikim yapmak adına hemde evliliğin tadına varmak adına tabi biz 5 aydır korunmuyoruz rahim ağzı yaram vardı ve doktorum bu yaranın gebe kalmaya engel teşkil etmediğini söyledi sitede okuduklarımda bunların tam tersiydi rahim ağzı yarasının gebeliğe engel olabildiğiydi neyse eşim sürekli boşver diyo ama korunmuyoruzda korunalımda demiyo acaba ben üzülmeyeyim diyemi yapıyo ama böyle daha çok üzülüyorum ve kırılıyorum ne yapmam gerekiyo sorayım diyorum ama sormakta istemiyorum benim eşim biraz şakacıdırda hep alınıyorum gene bişey söylerde alınırım diye korkuyorum ne yapmalıyım yazan arkadaşlara şimdiden tşk ederim:teselli:

2. 12 Ocak 2009
  3. EU1

EU1 Guest

canım şunu anlamadım neden eşin peki çocuk istemio:S(??? nedemek napıcaksın ??
    dünyanın en güzel duygusudur anne ve baba olmak...eşinizin şakacı olduğunu söylemişsiniz ya eşiniz insanlarla duygularıyla dalga geçio yani (şakayla karışık takılıo)yada siz onun şakalarını gerçek sanıp alınıosunuz tam bilmiorum neler olduğunu ama bence korkmayın sormaktan akşam alın karşınıza diyinki böyle böyle ben anne olmak istiorum senin çocuğunu istiorum siz daha güzel şeyler bulursunuz söyliycek bence oturup knşun alınmayı bırakın bakalım ciddi olabilecekmi yoksa yine şakayla karışık lafmı söyliycek???

4. 12 Ocak 2009
  5. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    Bu işin şakası olmaz canım....

Eğer eşin gerçekten istemiyorsa nedenlerini oturun konuşun...

Korunmuyormuşsunda hadi hamile kalırsan o zaman eşin nasıl karşılar belki adam kendini hazır hissetmiyor...

Bence al karşına ciddi ciddi konuş çok ciddi bir konu çünkü...

İnşallah kazananda sen olur ve bebek sahibi olursun canım....

6. 12 Ocak 2009
  7. ikiz_lerim

ikiz_lerim DOĞUKAN & BATUHAN Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım acale etme ve kendınıde suclu hıssetme.korunmuyorsun dıye hemen hamıle kalırsın dıye bırsey yokkı,kımılerı cabuk hamıle kalır,kımılerınınde hamıle kalması uzun surebılır.ama onemlı olan hamılelıgıne engel bır rahatsızlıgının olmaması,ve acele etme hamıle kalırsın,rahım agzı yarası hamılelıgı etkılemez.onemlı olan rahmın ıcınde bır rahatsızlıgın olmaması.esıne gelınce bence oda ıstıyo,sanırım senın uzuldugununde farkında,bu sebeple ustunde durmayıp sakalasıyo senınle.ne guzel ıste tam tersı olsaydı daha mı ıyı olurdu.bence sukret ve bırazda bekle... ALLAHIM COCUK ISTYEYEN HERKESE BU GUZEL DUYGUYU TATTIRSIN INSALLAH.

Son düzenleme: 12 Ocak 2009
  8. 12 Ocak 2009
  9. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Erkekler çocuk meselesini fazla acaleye getirmek istemiye bilirler haklıda olabilirler vardır mutlaka bir nedeni.ancak sen bence kendini eşine karşı biraz daha rahat bir şekilde ifade etmelisin.Eğer o senin beklediğin şekilde sana yardımcı olmuyorsa isteklerini onun anlayacağı dilde anlatmayı dene.Birde yapılan şakalardan alınma sende şaka yap hatta biraz rahat ol hem streste hamile kalmaya engel olabiliyor başka doktora git faklı yorumlar al...

10. 12 Ocak 2009
  11. leyl

leyl Kulluğum Sultanlığımdır Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım madem korunalım demiyor boşver hamile kal bebişin olsun görürsün istiyor mu istemiyor mu sen üzülme diye yapıyodur öyle,yoksa korunurdu.takma kafanıı 6ay dolunca doktora git neden olmuyormuş diye baktır ihmal etme..

12. 12 Ocak 2009
  13. ben eşimle derdimi konuşamayacaksam ne yapayım öyle evliliği ?!
    bence siz bebekten önce eşinizle iletişim kurmaya çalışın.konuşamadığınız bir adamdan çocuk sahibi olmayın hemen derim...

14. 12 Ocak 2009
  15. yesilim

yesilim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    İçerik nedeniyle konunuz”Aile, Evlilik ve Çocuklar”bölümüne taşınmıştır

Editör arkadaşımın da bilgisine

16. 12 Ocak 2009
  17. gulbeyaz_31

gulbeyaz_31 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    113
    ben evli deilim fakat bikerede bu konuyu ciddi bi şekilde konuşalım de çünkü bu ciddi bi konu eğer gerçekten istemiosa geçerli sebeplerini solesin sana belki daha erken buluodur ama şakayla bunu soluosa ki şakayla bu konu konuşulmaz bana göre açığa çıkar zaten..madem korunmuosun eğer bebeğin olursa o duyguyu eline aldığında anlar belkide neden geç kalmışız der ama önce konuşmanı isterim..

18. 3 Haziran 2010
  19. cicek1983

cicek1983 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Erkeklerde biraz zordur zamana bırak takma fazla