Arkadaşlar Eşimin Sperm Sonuçlarını Yorumlarmısınız Lütfen

Konusu 'Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi' forumundadır ve ELGXIXZ tarafından 14 Ocak 2009 başlatılmıştır.

14 Ocak 2009
    Konu Sahibi : ELGXIXZ
  1. ELGXIXZ

ELGXIXZ Bebeğim gelll aytıkk:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    :çok üzgünüm:kıslarr ben iki bucuk yıllık evliyim ve cocugum olmuyordu doktora gittim bende bir sorun cıkmadı ama esimin sperm tahlili iyi değil napıcagımızı bilmiyoruz doktor tekrar tahlil yaptırın dedi bu değerlerle normal yoldan hamile kalabilirmiyimm sperm sayısı 900 bin hızlı ileri hareket %24hareketsiz%64 simdiden saolun allah herkesin hakkında hayırlısını versinnn:KK43:

2. 14 Ocak 2009
  3. EU3

EU3 Guest

Elgomm canımsın benimm :1hug:Canım arkadaşım rabbim büyükk hayatt mucizzlerlee doluu rabbim en kısa zamanda meleğini gönderir inşallah...Ne yapalım :KK43: şükretmekten ve dua etmekten başka yapacak birşeyimiz yok canım..Normal yolla olmazsa tüp bebek şansımız varr ..En azından esındee sperm var azosperm olan arkadaşlarımızdaa var olsun bunada şükür dıyelım:teselli:benneyaptımki

4. 14 Ocak 2009
  5. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım benimm yaa vallahi ben bu erkeklerin değerlerinden hiç anlamıyorum ama dr sana net bilgi verecektir eminim.normal yolla olmuyorsa bile üzülme çünkü tıp çok ilerledi.şimdi çoğu insan tüp bebek yaptırıyor.olsunda nasıl olursa olsun canım.inşallah en kısa zamanda sana ve isteyen herkese allahım güzel bebişler verir.

6. 15 Ocak 2009
  7. nilos1981

nilos1981 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende 2 yıllık evliyim ilk sene korunduk sonra bebiş istedik bi kaç ay denedik olmadı bi kontrol olalım dedik doktora gittik. bende sorun yok çok şükür ama eşimde ileri derece varikosel çıktı. ekimde ameliyat oldu. 3 aydır ilaç kullanıyo, keçi boynuzu, havuç suyu içiyo. ameliyat öncesi sayı 300 bin ileri hareket %0 dı. 19 ocakta tekrar test yapılıcak inşallah düzelme olmuştur. bence üzülme olumsuz düşünürsen herşey kötü gider. bende çok üzülüyodum umutsuzdum ama bu siteden çok şey öğrendim, burdaki arkadaşlar çok destek oldu, umut verdi. sende üzülme olumlu düşün, bigün hepimiz anne olucaz Allahın izniyle.

8. 15 Ocak 2009
  9. tuliny

tuliny hér$éy s@n@ d@iR .. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    üzülme arkadaşım Allah istedikten sonra olur.. Zamanı geldiğinde önünde hiçbir engel duramaz .. Tek bir sperm gerekiyor hamilelik için tabi de onun da içinden sıyrılıp yumurtayı delmesi lazım .. İşte herşey kaderimizde yazdığı gibi ilerliyor.. sıkma kendini .. ameliyat oldu mu eşin? ameliyat sonrası 1 yılda düzeliyormuş değerler.. yeni sperm üretimi 3 ayda oluyormuş.. bizde ikinci 3 ayın içindeyiz.. mart'ı bekliyoruz tabi o zamana kadar bebeğimiz olmazsa.. yerimseniben üzülme canım emi Şeniz

10. 15 Ocak 2009
  11. ELGXIXZ

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benimmm balımmm allah razı olsun canım bugun bbirazdaha iyiyim ama ister istemez aklıma geliyo üzülüyorum allah büyüktür canım insallah sende en kısa zamanda meleğine kavusursun canım seni seseyommm :KK43:

12. 15 Ocak 2009
  13. ELGXIXZ

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    biliyomusun pembisim ya bende anlamıyordum hatta hicte kendime konduramıyordum yani olurmu ya nasıl cıkar diye ama malesef megersem bizimde sorunumuz oymus bakalım zaman ne göstericem egr rabbim bana bir bebek verecekse zaten olucak buna inanaıyorum ama insan sok oluyo birden amin canım cümlemizeee iyiki varsınız

14. 15 Ocak 2009
  15. ELGXIXZ

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım cok haklısın saol genede ama dün yeni öğrendim o yüzden sok olduk insan ister istemez kötü oluyo zamanla alısıcam bu duruma ama cok zor biseymis cünkü ben anne olmanın cok kolay oldugunu sanıyordum :KK43:senağlamabaslarda 3 ay korundum su an ne kadarda aptalmısım diyorum kendime ama nasip böyleymis insallah arkadasım sende en kısa zamanda meleğine kavusursun canım allah razı olsun

16. 15 Ocak 2009
  17. ELGXIXZ

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hayır canım esim ameliyat olmadı biz daha yeni öğrendik zaten dün öğrendik allahtan sansım var en azından ya hic olmasaydı canım arkadsım allah da senin gönlüne göre versin siz beni anlıyorsunuz ya sizde olmasaydınız senağlamasenağlama kimbilir gün doğmadan neler doğar değilmiii

18. 15 Ocak 2009
  19. tuliny

tuliny hér$éy s@n@ d@iR .. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146

Ameliyattan da korkmayın.. büyük bir ameliyat değil.. lokal anestezi uyguluyorlar.. epidural yapıyorlar.. kasığın üstünden küçük bir çizik açıyorlar sadece.. ameliyattan çıktığı gece biraz ağrısı oluyor... onda da iğne yapıyorlar.. çok geçmeden işe dönebiliyor.. hayatta herşey olabiliyor canım.. Allah beterinden korusun.. Kaderinizde yazılıymış demek ki.. biraz uğraşla gelicek sizinde bebeğiniz.. varsın öyle olsun.. kendinizi sıkmayın.. eşine de sen destek olmalısın canım..
    Teşekkür ederim canım Allah hepimizin gönlüne göre versin :Saruboceq: kendine iyi eşine de lazımsın.. çalışın siz yine de ne olur ne olmaz :jeyyar: :jeyyar: