arkadaşlar eşiniz siz doğum yaptıktan sonra ayrımı yatıyor

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve xzeynpx tarafından 3 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

3 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : xzeynpx
  1. xzeynpx

xzeynpx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar yeni doğum yaptım biz bebeğimle ayrı odada kalıyoruz eşim yatak odasında yatıyor ben şuanda bebeğimi yanlız bırakmak istemiyorum uykum çok ağır sesini duyamam diye korktuğumdan bebeğimin yanında yatıyorum eşim yanımızda yatmıyor ayrı odada kalıyor bebek büyüüyne kadar sizinle aynı odada kalamam diyor çok canım sıkılıyor sizce ne yapmalıyım bi türlü karar veremiyorum

2. 3 Ağustos 2009
  3. EgeliFatosh

EgeliFatosh oğluma kardeş geliyor.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    biz yatak odamiza kucuk bir besik aldik, bebek icinde 8 aylik olana kadar yatacak, boylece cozduk problemi, uykum agir degildir, yan oda da yatsa da duyardim sesini ama boyle daha kolay oluyor, 8 aylik olduktan sonra bebegimi kendi odasinda yatiracagim, bebek telsizi almayi dusunuyorum, sesini duyamazsam diye..bence esinle yatagini ayirma arkadasim, bebegimizin babasi sonucta onlar, kendilerini dislanmis hissetmesinler..onlar bizim buyuk bebeklerimiz:)

4. 3 Ağustos 2009
  5. uppahalds

uppahalds Long time, no see... Pro Üye

Beğenildi:
    239
    Ödül Puanları:
    153
    Canım yatak odanda yerin varsa bence de beşik iyi bir çözüm. Kendi yanında yatırmadığın sürece uzmanlar da anne ile bebeğin aynı odada belirli bir süre kalmasına sıcak bakıyorlar. Benimki de 8 aylık oldu, şu an evimizde kalmıyorum, dönünce ben de dolphin arkadaşım gibi artık kendi odasında yatırmaya başlayacağım. Benim de uykum çok ağırdır ama annelik öyle bir şey ki, gak dese dikiliyorsun ayağa, ben kendime bile şaşıyorum bazen. Kendini hiç üzme, sen onun yatakta kıpırdandığını bile duyarsın. Güle güle, sağlıkla büyüt bebişini...

6. 3 Ağustos 2009
  7. NisaNurum

NisaNurum Canım Kızım Canım oğlum Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    bebeğinle aynı yataktamı yatıyorsun yoksa bebeğin beşikte sende yataktamı yatıyorsun ama sakın bebeğinnle aynı yatakta yatma çünkü onu farkedemeyebilirsin daha çok küçük neyse ben 2 hafta eşimle ayrı yattım sezeryan olduğu için ameliyat yerime değer diye ayrı yattım ama sonra bebeğim beşikte yanımda bende yatak odasında yatağımda yatıyorum ama bebeğinle bencede öyle yap başka yolu yok çünkü bebk beşiğinde sen yatak odadanda yatağında

8. 3 Ağustos 2009
  9. fxuxsfxuxs

fxuxsfxuxs yanılsamalar ülkesi Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    biz bebeği yatakodamıza aldık asla ayrı odalarda yatmadık
    ben pek sıcak bakamıyorum bu işe
    babalar sorumluluk almamış oluyorlar bu şekilde
    hamilelik ve doğum sonrası eşler zaten uzaklaşabiliyorlar birbirlerinden
    bir de yataklar ayrılırsa iyice soğukluk oluşur diye düşünüyorum
    hem bazı geceler anne uyusun baba ilgilensin, bizim de uykuya ihtiyacımız var değil mi

10. 3 Ağustos 2009
  11. xzeynpx

xzeynpx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende kesinlikle eşimle ayrı yatakta yatmayı düşünmüyorum ama eşim sabah işe gideceğinden uykusunu tam alamaz ise rahat çalışamadığından bahsediyor o yüzden eşim yatak odasında bende bebeğim ile birlikte başka odada kanepede bebeğim beşiğinde yatıyor bebeğim şuan daha yirmi günlük bebek odasıda bizim yatak odamıza çok uzak bebekten ayrı yatmam mümkün değil eşimin bizden ayrı yatmasına çok üzülüyorum onada söylüyorum ama o anlamak istemiyor ne yapmam gerektiğini gerçekten bilmiyorum

12. 3 Ağustos 2009
  13. kumru82

kumru82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ben sezeryan olduğum için eşim 1 hafta kadar ayrı yattı .Kendisi istedi ayrı yatmayı biraz deli yatar bu yüzden. Ameliyat yerine vurur diye korktu. Bebeğimizin beşiği yatak odamızda . ! hafta sonra eşim geldi beraber yattık bebekte yanımızda olduğundan rahattık

14. 3 Ağustos 2009
  15. yasenya_

yasenya_ YD Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    ben eşimle arama yastık koyup yatmıştım.ayrı yatmaktan pek hoşlanmıyorum.portatif beşik alıp odamızda yattı ege 2 aylık olana kadar sonra odasında yatmaya başladı.telsizle de mi duymazsın peki bebeği?

16. 3 Ağustos 2009
  17. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    çok garip bir çözüm bulmuşsunuz benim fikrim evliliğinizin geleceği açısında çokta hoş bir durum değil.

18. 3 Ağustos 2009
  19. sule3852

sule3852 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    biz de bebek doğduğundan beri ayrı yatıyoruz canım.sıkma canını, bir süre olur böyle, yani çok normal.çevremde de birsürü böyle yapan eşler var.sen bebişinin rahatını düşün içini rahat tut