Arkadaşlar fikirlerinize çok ihityacım var ALDATILDIM...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve xixlgxixnxixm tarafından 27 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    27 Kasım 2008
    Konu Sahibi : xixlgxixnxixm
  1. xixlgxixnxixm

xixlgxixnxixm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Biz 5 yıllık evli 1.5 yaşında bir kızı olan bir çiftiz.Evlilğimizde genel anlamda iyi gitsede sürekli tartışmalar ailevi sorunlar falan yaşıyor eşimle tartışıyorduk.Eşim geçen mayıs ayından buyana inanımaz değişti.Bana kötü davranıyo eve gelmek istemiyo falan.
    Burada evlendğimizden buyana eşim hep benim onu çok arayıp kontrol etmemden nerdesin yanında kim var diye sormamdan çok şikayetçi.Benim böyle yapma sebeboimde eşim seyahatli çalışıyo haftanın 2-3 gecesi evde değil farklı şehirlerde kalıyo.Hangi adının içi rahat ederki kocası dışarda otellerde kalıyorken.Ama ben biraz dozu kaçırmıştım galibaki mayıs gibi sorunlarımız çok ama çok arttı.Buarada ben yazın 4 yıllıkişimden çıkarıldım işsiz kaldım ve resmen bunalıma girdim.Eşime daha da yüklenmeye başlamışım farkında lmadan.O da bir anda yazın 180 derece değşti ve beni hiç dinlememeye takmamaya aramamaya gece yarılarına kadar sokaklarda arkadaşlarıyla takılmaya başladı.Ben bunu hep aramızdaki gerilimlere yormuştum.Ta ki Ekim ayının 27ne kadar.Biz yazı iğrenç bir şekild ben gece gündüz ağlayarak o da gece gündüz gezerek geçrdik.Koca yaz çocuğunu bile hiç önemsemedi inanın çok zor günlerdi.Neyse ben eylül gibi iş buldum başladım ve yavaş yavaş bunalımımdan kurtulup gözümü açmaya başladım.Eşimin telefon faturalarıydı ilk dikkatimi çekenç300-400den aşağıya fatura yok.Zaten yazında çok şüphelendiğim şeyler oluyodu ama mesela telefonlarını kapatıyordu akşam 8de sabaha kadar ara dur açılmıyo ertesi gün arıyo sana kızgındım açmadım falan giibi bahaneler.Ben telefon dökümlerini gizlice istedim ve dökümler gelince gördümki hayatında bi kadın var.Hemdeseyahate gittiği şehirde.Nekadar çok aramış inanamazsınız günde 30 kere 35 kere.Gece yarıları mesajlar neler nler.Benim yanımdan yatakdan kalkmış gece yarısı mesajlar yollamış.Nasıl aradıysa ben evdeyken dahi aramış.
    Bu olay ortaya çıkalı şuan 5 hafta oldu.Tabi ben sinir krizleri geçirdim evi terk ettim falan.Eşimle sürekli onunla arasında hiçbirşey olmadığını sadece benimle konuşamadığı için arası bozuk ve mutsuz olduğu için onunla sohbet ettiğini.Buluşup vakit geçirip kafa dağıttığını anlattı bana.Yeminler etti kuranları öptü bitti hemen kesip attım falan dediBuarada kızda seyahate gittiği şehirde üniversite öğrencisi yalnız yaşayan bir kız.Tekrar deneyelim herşey düzelcekler falan derken ben eve döndüm ve çocuğum için tekrardeneme kararı aldık.
    Ama kafayı yicem arkadaşlar aklımdan hiç çıkmıyo ve evde o kız muhabbetini kapatamıyorum.Sürekli sorular sorup kavga çıkarıyorum elimde değil biranda 6-7 kilo birden verdim psikolojim berbat oldu.İŞin en kötü tarafı da işi olduğu için mecbur olduğu için oraya gitmeye ve kalmaya devam ediyo.Benim halimi düşünebiliyormusunuz.Salı günü olupta gittimi ben kafayı yicem.Hala görüşüyormu hala buluşuyormu telefonu meşgul çalışyo onlamı konuşuyo gibi içim içimi yiyo.
    Görüşmüyorum konuşmuyorum diyo yeminler ediyo ha evetbazı şeylerde değişikşik var nezaman arasam ulaşabiliyorum telefonlar kapanmıyo.Evdeyken telefonlar hep orta yerde eskiden saklanırdı resmen.
    Ama ben napıcam çocuğum çok küçük boşansam ayrı br dert boşanmasam deliriyorum.O seyahate gittimi ben tabi çok yükleniyrum ona buluştunmu şimdi onlamısın yanında omu var falan diye bu sefer yine kavga kıyamet kopuyo.Benm beklediğim beni inandırmaya çalışsın ama yapmıyo yine erkek arkadşalarımla rakı içiyoruz diyo gece birlere kadar dışarda ordayken telefonlarımı açıyoama kız zaten beni ve çocuğunu biliyor bende yanında diye düşünüyorum.
    İnanın arkadaşalr duyadım insanlardan ama insan başına gelince anlıyormuş çokm zor bir durum yemin ederim kafayı yemek üzereyim.Zamana bırakayım diyorum elimde değil yine sorular sorup o kadınla ilgili kavga çıkartayım.
    LÜtfen fikir verin buna çok ihityacım var...

2. 27 Kasım 2008
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    101
    Ödül Puanları:
    198
    Allahım yardımcın olsun.zor bir durum:Saruboceq:
    barıştıysan bir şeyleri unutmak durumundasın arkadaşım..kendi kendini yemek yerine kafanı dağıtacak şeylere yönel..
    ama akıl sağlığında gidiyorsa bence tehlikeli bir durumdasın..bunu içinden yıllar geçsede atamayack hep şüpheyle yaşayacaksın..:çok üzgünüm:
    değer mi?bu anlamda bak olaya..
    küçük çocuğunla zaten ilgilenmediğini söylüyorsun kocan olacak adamın..ayakların üzerinde de durabiliyorsan cesaretini topla ve git derim..kaydirigubbakcemile
    bilmiyorum ben aldatılma durumunda boşanma taraftarıyım..fisfisfis

selina1990 bunu beğendi.
  4. 27 Kasım 2008
  5. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    geçmiş olsun canım...
    canım aldatılan bayan evli yada bekar olmasına göre çok farklı sonuçlar ortaya çıkar...
    sen evlisin ve herşeyden önce çocuğun var....
    asla bir yavrunun parçalanmış bir ailede büyümelerini istemem...
    eger gerçekten değiştiğine inanıyorsan bir şans daha ver...
    çocuk var..yuva bu....
    dağıtmak kolaymı...
    ama çok zor...
    sen bu zaman sürecinde kendini yıpratma...
    yani paronaya olma...temkinli ol ama paronoya olma....
    kendi hayatını ve bebeğinin hayatını yaşa...

ama şunudaunutma.... affedilen erkekler tekrar yapma ihtimalleri çok yüksek...
    allah yardımcın olsun güzel kardeşim...

6. 27 Kasım 2008
  7. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    ayy allah kahretsin öyle kızları ya üniversiteye değil f...uş öğrenmeye gidiyolar sanki çoluğun çocuğun nasılda ahını alıyolar.....
    bence bi şekilde eşinizi ya takip edin yada ettirin.

8. 27 Kasım 2008
  9. Halikarnas

Halikarnas DÖNDÜM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    198
    geçmiş olsun....affetme bir daha yapar diyeceğim ama çok üzüleceksin durumun çok zor canım

10. 27 Kasım 2008
  11. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    canım durumun içinden çıkılması zor bir hal almış
    kim ne derse desin istedigi kadar feminist tavır sergilesin gercekler değişmez ki o da şudur;
    erkek milleti sıkmaya gelmez!
    ortada birşey yokken aramalar sormalar hesap sormalar eşşeen aklına karpuz kabugu düşürmek demektir
    bu hatayı yapmışsın ve ne yazık ki sonucları yine sana zarar vermiş
    erkegin yapacagi varsa günde değil 50 kere 50 milyon kere de arasan karda yürür de izini belli etmez
    sen istedigin kadar hesap sor dur...

neyse yapman gerekene gelelim;
    bi müddet pusuya yatmalı kadın eğer aldatıldıktan sonra affettiyse.
    zira hiç bi erkek yoktur ki (salak değilse tabi) affedildiginin arefesinde çapkınlık turuna çıksın.
    ayrıca aldatan erkek 2ye ayrlır
    1 . durulmuş gibi görünüp gizliden malı goturmeye devam edenler
    2. durulanlar

bunu anlamanın en iyi yolu da dedigim gibi pusuya yatmaktır

iplemiyo gibi davranıcaksın
    once günde 10 kere mi ariyodun
    gerekmedikce aramıyacaksın
    hesap sormayacaksın
    amaaan, bana ne!yi oynayan cool hatun olacaksın ki adamın kafası karışsın
    eskisinden daha bakımlı daha alımlı gorunmeyi deneyeceksin ama yüz vermeyeceksin

çok zor biliyorum ama imkansız değil, once bunu yapacagina inandır kendini gerisi kolay

erkek nikahı altına aldıgı hatunu çantada keklik sanmaya başladıgında sapıtır
    bırak o seni kıskansın sengözlerimebaksanab
    sen niye onun peşinde hafiyecilik oynuyosun ki?
    hele bi dur
    bugun radikal kararlar al ve uygulamaya koyul
    zira böyle devam edersen yer bitirirsin kendini
    olan yine sana olur
    o aldattıgı ile kalır
    güçlü ol biraz ozguvenini tokatla kendine gelsin sositososito

Son düzenleme: 27 Kasım 2008
  12. 27 Kasım 2008
  13. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.350
    Ödül Puanları:
    363
    Allahım yardımcınız olsun inşallah..:teselli:
    Kolay değil anlıyorum..
    Öncelikle psikolojik destek almanızdan yanayım,her kadının kaldırabileceği bir yük değil maalesef..:nazar:
    Kendinizi iyi hissettikten sonra kararınızı verin..
    Çok şükür mesleğiniz ve bir işiniz var..:Saruboceq:

14. 27 Kasım 2008
  15. pinar85

pinar85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bana kalırsa kavga çıkarmamaya gayret et artık. doğan huzursuzluk yüzünden seni suçlayacak. hem suçlu hem güçlü ya.. ama güvenme. asla bi daha dayama sırtını. affettiysen unutup evliliğine devam et. ama ben mutlu değilim boşanmak istiyorum diyorsan da yamalı bir evlilikte çocuk büyütmektense boşanmak daha iyidir gibime geliyor. dilersen bir süre daha bekle bakalım. allah sabır versin. yalnız boşanacağın zaman önceden bir avukata danış lütfen. eşinin evlilikteki kusurunu ortaya koy. gerçi aldatmayı affetmişsin ama sonrasında varsa kusurlu davranışlarını tanıklarla ortaya koy ki bozulan psikolojin ve gördüğün zarar için manevi tazminat alma hakkın olsun. çok duygusuz yorum yaptım biliyorum ama erkekler bizi acıtırken hiç sızlamıyor vicdanları.

16. 27 Kasım 2008
  17. mavi_patikli

mavi_patikli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.477
    Ödül Puanları:
    163
    Canım benim öncelikle kendini yemekten vazgec..Kocan yapmış bir hata ewet hem de büyük ama
    çözüm bulmuşsunuz ve tekrar deneme kararı vermişsinizz..çocufgun var onu düşün hem bak eşin artık telefonlarını kapatmıyormuş ve sen onu istedigin zaman istediğin yerde arayıp fırçanı da atabiliyorsun biraz ona güvenmeye calış
    amaaa sakın boş bırakma takip et onu sürekliiii bir noktaya kadar
    Tam olarak artık güveniyorum diyene kadar sakın takibi elden bırakma erkekler degil ama hemcinslerimiz varya istedimi herseyi elde ederr bunu sakın unutma..
    Ne olursa olsun kızınız var ve tekrar birleşme kararınıza cok sewindim inan ki..

18. 27 Kasım 2008
  19. Halikarnas

Halikarnas DÖNDÜM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    198
    canım benim, madem karar verdin o halde yapacağın şey, yaşadıklarının doğal sonucu olarak psikolojin bozulmuş olduğundan uzman bir psikiyatriste gidip rahatlamak.

depresyonun kronikleşirse ondan sonra kimse yardımcı olamaz.
    bu şeye benzer; kanseri erken teşhis edip tedavi etmekle geç kalmak arasındaki fark gibidir...."dünya sağlık örgütü" artık resmen kabu etti depresyon fiziki hastalıklar sınıfına girdi...bunun anlamı yaşadığımız travma ve stress sonucu beyin kimyası bozuluyor, bizlere mutluluk veren bölüm düzgün çalışmamaya başlıyor... işte burda, ilaçlarla beyin kimyası ve bozulan işleyişi düzene sokularak hastanın iyileşmesi sağlanıyor...bence senin sorununu uzman bir psikiyatrist çözecektir...hatta psikiyatrsitinin önerisiyle psikoloğa giderek terapi de alarak tedavini destekleyebilirsin.

her anlam da geçmiş olsun tatlıma.s.

Son düzenleme: 27 Kasım 2008
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.