arkadaslar, fikirlerinize ihtiyacim var, sanirim kendi mutlulugumu kendim bitiriyorum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sensizolamam tarafından 17 Ekim 2010 başlatılmıştır.

17 Ekim 2010
    Konu Sahibi : sensizolamam
  1. sensizolamam

sensizolamam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    slm arkadaslar, inanin sizin dogru fikirlerinize cok ihtiyacim var.. ben 21 yasinda 6 aylik evli bi kizim... üstelikte 5 aylik hamileyim.. bi oglumuz olucak insallah.. kocamla 3 sene önce tanismistik.. ozamanlar 4 ay beraber cikmis sonrada ayrilmistim cünkü ailem onu istememisti.. cok kahveye gidiyor.. felan diye.. ozamanlar onu cok sevmistim.. ne yazikki beni o cok sevmemis ki ayrildigim zaman hemen tamam demisti.. ozamanlar cok hovarda, capkin biriydi.. ondan ayrildigim zaman cok üzülmüstüm.. baska kizlarla duymus görmüstüm.. resmen kahrolmustum.. hep Allaha dua etmistim bana geri dönsün diye.. aylar sonra (burun) estetik oldum yani 18 yasimda.. hos biriydim ama estetiklede cok güzel oldum.. ufak tefek degisikliklerlede tamamlayip... kismetim cogaldi tabi.. dikkat ceken biri oldum uzun sari saclarla.. sonra beni sokakta gördügü zaman geri benle konusmaya bile cesareti olmamis.. ortak arkadasimiz vardi onu arayip ne kadar güzellestigimi ve beni geri istedigini söylemis sarhos halindeyken. ayilincada vazgecmis.. artik o bana bakmaz diye... ben onu zaten hep geri istiodum.. sonra bunu duyunca bi sekilde geri irtibata gectim ve geri birlestik.. eski capkin hovarda insan gitmis yerine resmen sadik deli gibi asik seven biri gelmisti.. bir dedigimi iki yapmiyordu.. 2, 3 ay ayaklarim yerden kesilmisti ona karsi.. sonra nisanlandik aileleri ikna edip... ve hersey sonradan basladi.. yani sevgilimin gecmisi beni cok rahatsiz etmisti... özelliklede bizim ayri oldugumuz dönemde hemen baska kizlarla olmasi.. canimi cok acitti.. kabullenemedim.. kac kere ayrilmak istedim.. kac kere agladi.. bana dedi ciddi düsünmüyordum.. benim icin tek sen varsin, beni degistirdin.. gibi seyler iste.. kocami cok seviyorum. benim icin elinden geleni yapiyor bazen oluyor 2 ay hicbirgün tatil yapmadan calisiyor sirf daha cok para alabilmek ve rahat gecinmemiz icin.. ben büro da calisiyordum fakat hamileligim kötü gectigi icin ara vermek zorundaydim.. .. herneyse asil konu.. onun her bir ex ini gördügümde resmen cildiriyorum.. benimde oldu exlerim ama onun gecmisi beni cok rahatsiz ediyor.. benim exim hic degilse yüksek seviyedeki insandi.. onun bulduklari gibi degil yani.. rakilari icin discolarda bayilmak gibi.. bana hep diodu sen bana laik degilsin diye.. ama $u 2 senede benim icin okadar cok sey yapti ki ben onun sevgisini haketmiyorum sanki... resmen üstüme titriyor.. beni daha baska kimse mutlu edemez biliyorum.. cook mutluyum ama onun exlerinden bisey duysam hemen kavga cikartiyorum..icimdeki hisler sanki onlari daha cok sevmistir.. yada unutamadigi olmustur diyor bazen.. ne yapicam bilmiyorum.. evlendim deli gibi sevdigim kisiyle üstelik 2. ayda ins. anne olucam ve oda sabirsizlikla bekliyor.. ama su takintimi bir türlü atamadim üstümden.. nasil tedavi ediyim kendimi bilmiyorum.. kusura bakmayin uzun yazdim.. fikirlerini icin simdiden tesekkürler:2:

2. 17 Ekim 2010
  3. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Eski adı üstünde eski de kalmış.
    Sizin de olmuş arkadaşlıklarınız.
    eşinizde sizin gibi mi düşünsün.
    Boş yere sıkıyorsunuz canınızı.
    Tek başınıza başa çıkamıyorsanız bu duyguyla,
    bir yardım alın bence.

4. 18 Ekim 2010
  5. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.678
    Ödül Puanları:
    463
    onları istese onlarla evlenirdi değil mi? bence herhang bi falsosu yoksa bu konuda adamı bunaltma, kedinin aklına ciğer getirmenin bi manası yok canımkaydirigubbakcemile5

6. 18 Ekim 2010
  7. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    zamanla ve eşinin desteğiyle atlatacaksındır canım.

sonuçta seni çoook semiş ki. seninle evlenmek istemiş. ve evlenmiş.
    ve evliliğinizde üzerine titriyor. ayrıca şu exim çok iyiydi. şunu çok sevdim demediyse sana sorun yoktur.

daha çok yeni evliliğiniz böyle şeyler olması çok da anormal değil.
    sen çocuğuna odaklan. bebişinizi yuvanızı düşün.

8. 18 Ekim 2010
  9. olivia

olivia bazen gitmek en dogrusu, elveda KK ve sevdiklerm ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5.651
    Ödül Puanları:
    238
    Insan her zaman önüne yani gelecegine bakar, eskiler eskide kalmis bitmis kül olmus seyler, geri getiremezsin.
    Ama degil burun ameliyati seni hicbir ameliyat kurtaramaz gibi geldi bana, cok büyük kompleks icinde birisi oldugun icin bilmiyorum bu kafayla nereye varirsin. Ya kompleksli yada cok simardin tam anlam veremedim ama hamilesin bebegini saglikli dogurmaya bak, esini seviyorsan oda seni seviyorsa kiymetini bil. Yoksa sonun iyi görünmüyor canim. Evlilik demek uyum icinde yasamak demek, ama sen böyle seylerden yani huzursuzluk yapmaktan hoslaniyorsan, inan o seni seven adami biktirirsin ve o kiskandigin kizlara geri döner bunuda unutma. Evli olsanizda hicbirseyin garantisi yok, onun icin simdi cok iyi giden bir hayatini bozma derim.

10. 18 Ekim 2010
  11. anten

anten Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    büyük bir ihtimalle hormonlarından insan hamileyken normalde olduğundan daha hassas oluyor
    geçmiş geçmişte kalmıştır geleceğe bak
    eşeğin aklına kapuz kapuğunu sokma
    erkekler düz mantıkla yaşarlar onlar için ya vardır ya yoktur adamında olmuş bitmiş şeylerle canını sıkma mutluluğunu bozma

12. 18 Ekim 2010
  13. keremce_

keremce_ ^yavru kuşum^ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    ne güzel anlatıyosun bak eşin üstüne titriyor,seni seviyor,bir dediğini iki etmiyor,bebeğini heyecanla bekliyor.kıymetini bil evliliğinin tadını çıkar.bunlara hasret o kadar insan var ki...
    herkesin geçmişinde birileri mutlaka olmuştur.her gün acaba onu mu bunu mu düşünüyor özlüyor mu diye kafana takarsan oooo çok üzülürsün.hayır sorun olsa ortada dicem belki eski sevgilisini unutamadı.ama ortada sorun göremiyorum...bebeğinin ve evliliğinin keyfini çıkar...bunları düşünme

14. 18 Ekim 2010
  15. __fstk

__fstk єη вüуüк тü&#11 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm bence hamileligin vermis oldugu duygusallikla bu kadar cok takiyosun
    seni sevmis seninle evlenmis, onlarla degil
    böyle seylere takilip ne kendini nede bebegini üzme

16. 18 Ekim 2010
  17. teyyare

teyyare Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bebeğin doğunca inşallah zaten onunla ilgilenmekten eskileri düşünmeye pek vaktin kalmaz. Şimdi de kendine değişik meşgaleler bulursan düşüncelerinden uzaklaşırsın. Eşinin evlendikten sonra bir yanlışını görmediysen durup dururken olay yaratma bence, eski kız arkadaşlarını sorup hatırlatma daha çok unutturmaya bak. Tek derdiniz bu olsun canını sıkma akadaşım , hayırlı olsun bebeğin.

Son düzenleme: 18 Ekim 2010
  18. 18 Ekim 2010
  19. sensizolamam

sensizolamam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaslar hepinize cok tesekkür ederim güzel ve dogru fikirleriniz icin... inanin hepinizin yazdiklarini defalarca okudum.. beni cok rahatlattiniz.. cok tesekkürler hepinize