arkadaşlar geç döllenme yaşayanlar cevap verirse sevinirim

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve PRENSES47 tarafından 7 Nisan 2009 başlatılmıştır.

7 Nisan 2009
    Konu Sahibi : PRENSES47
  1. PRENSES47

PRENSES47 Annesinin kuzusu rabbimin mucizesi Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba kızlar en son 25şubatta adet oldum önceleri adetim hep düzensizdi 3ay klomen kullandım ve 27,28günde adet olmaya başladım 24martta adet olmam lazımdı ama olmadım 10gün geçti idrar testi yaptım gölge gibi çzgi sonradan oluştu kan yaptırdım şüpheli çıktı hemşire negatif dedi dr ultrasonla baktı bişey görünmüyo ama rahimde büyüme var bazı bebekler kendini 50günde belli eder dedi şuan 15günüm geçti acaba hamile olbilirmiyim lütfen cevap verin şimdiden teşekkürler

2. 7 Nisan 2009
  3. beautifullady

beautifullady Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet canım hamile olabilirsin büyük ihtimallede ölesindir.testi tekrar yap daha yeniyse çizgi belirgin olmuo.ultrasondada görünmüo ilk bir ay.benimde görünmedi.vajinal muayene etti doktor.küçük bi aletle vajinadan bakıo hiç canın yanmıo korkma ama ondan görünüo bebiş

4. 7 Nisan 2009
  5. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    canım geç döllnemeyse geç görülür bir iki hafta sonra tekrar doktora git bence.benim adet günümden 20 gün sonra bile testte negatifti ama hamileymişim bizede haber ver canım

6. 7 Nisan 2009
  7. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    canım geç döllnemeyse bebeğin şuan henüz 3_4 haftalıktır yani daha rahme düşmemiştir vajinal muaynede bile görünmeyebilir.biliyorum zor ama birazcık sabır

8. 7 Nisan 2009
  9. sema3455

sema3455 yoğun yorgun uykusuz... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım benimde geç döllenme kan tahlilerine göre dış gebelik demişti dr artışlar düzenli değildi ama şu an gayet sağlıklı bi bebeğim var bende pko var ve son adet tarihime göre tam 1 ay sonra döllenmiş yumurta ve ben hamile olduğumu adet günüm geçtiken 20 gün sonra öğrendim ve dr um kontrolde keseyi göremedi ama rahimin kalınlaştığını söledi ve sonuç 1 hafta sonra keseyi gördük

umarım bebişin seninledirrr allah yar ve yardımcın olsun

10. 7 Nisan 2009
  11. PRENSES47

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    148
    sağolun canlarım ilk bebeğimde geç döllenmeyle oldu 33gün geçmiştiki belli oldu ama bebeğim gelişmedi ve kaybettim ikinci bebeğimde aynı şekilde oldu buda öyle olacak diye çok korkuyorum işallah hayırlı haberleri size veririm

12. 7 Nisan 2009
  13. N.S.E

N.S.E Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende günümü 7 gün geçtim idrarda negatif çıktı. kan tahlilimi 12. günde gitmiştim pozitif çıkmıştı. 8.haftada görmüştük bebişimi:)
    üzülme inş. hayırlısı olur.

14. 8 Nisan 2009
  15. kubram

kubram Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım aynısı benimde başıma geldi adetim geçtikten 1 hafta sonra test yaptım bişey çıkmadı 13 . günde tekrar test yaptım yine çıkmadı hiçbir belirtimde olmadığından hamile değilimdir diye düşündüm ve kendime hiç dikkat etmedim.çok yordum kendimi ağır kaldırdım .21. günde doktora gittim adet söktürücü ilaç versin diye kan tahlilinde hamile olduğum çıktı meğerse tam adet olmam gereken günlerde hamile kalmışım.bende tam bebeğin yerleşeceği günlerde bilmediğim için dikkat etmedim ve bebeğim düştü.sonradan çok kızdım kendime ama olan oldu ..sende nolursa olsun çok dikkat et kendine.inşallah hamilesindir

16. 8 Nisan 2009
  17. PRENSES47

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    148
    sağol canım ya dikkat ediyorum eşim sanki hamileymişim gibi davranıyo bana senin adına çok üzüldüm işallah allah sana sağlıklı bitane daha verir :Saruboceq:

18. 8 Nisan 2009
  19. canim uzulme insallah hamilesinidir ki soylediklerine gore oylesin aklina kotu seyler getirme saglikli hayirli olur insallah sen inan ki bebisine oda sana tutunsun annesi gec olsun guc olmasin buyusunde dogum haftasi gec olur yani sen dualarini esirgeme duzelir hersey bi 15 gun sonra tekrar gidersin hayirli haberlerini bekliyoruz sabirli ol yeter o seninle