Arkadaslar gercekten yardima ihtiyacim var :-(

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve Bitter_Lokum tarafından 6 Eylül 2010 başlatılmıştır.

6 Eylül 2010
    Konu Sahibi : Bitter_Lokum
  1. Bitter_Lokum

Bitter_Lokum kocasinin hatunu Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Selam kizlar aranizda evli veya nisanli olanlar bana yardim edebilirse gercekten cok sevinirim sorabilecegim cevremde pek fazla kisi yok cünkü...biz sevgilimle 4 senedir birlikteyiz ilk günden beri hep evlenmeyi hayal ettik cok istedik bazi günler saatlerce evlilik hayali kurardik...ve simdi o evlilik hayalimizi gerceklestirmek icin ilk adimi atmaya karar verdik...2 gün önce durumu anneme anlattim olumlu karsiladi gelsinler tanisalim dedi... sevgilim tr de ben almanyada oldugum icin seneye yaz istemeye gelcekler hersey yolunca gidersede insallah seneye hem söz hem nisan yapcaz nisandan 1 veya 2 sene sonrada dügün...benim derdim ise is ciddiye binince birden korku kapladi icimi hep heves ettigim hayalini kurdugum dügünden korkmaya basladim neden bilmiyorum sadece beklesemiydik nisan icin 2-3 sene daha diye düsünüyorum...bu bir tek bendemi oluyo?? Yoksa normalmidir bi kizin is ciddiye binince tedirgin olmasi??? Nolur arkadaslar düsüncelerinizi paylasin benimle

2. 6 Eylül 2010
  3. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    tedirgin olman normal canım cogu kişi yasamıstır bu korkuyu ama zaten daha nişana bile 1 sene varmıski dugune 3 sene fln var gibi görunuyor

4. 14 Eylül 2010
  5. BenArabesk

BenArabesk Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    senınkısı korku değil heyecan bence..
    nısanlıllık ve dugun evlerı uzun olacagından sanırım sevgınızın bırbırınıze karsı azalacagı korkusu var? !
    bendede vardı hatta dugun gununu erteletmeye caslısıyordum durmadan heheheh
    sonra dedımkı esıme evleneleım ama ayrı evlerde kalalım.. yaa sıkılırsak bırbırımızden dıye duunceler sarmıstı benide :))
    ama emın olll ne sevgılılık ne nısanlılık hiçbiri dugunden sonrakı gunler gibi guzel değil.. dıyoruz oncden bız ot ot yasamısız..neden daha önce evlenmedık.. ? :KK70:
    tabıkı her zamanın ayrı bi guzellıgı var ama bu zamanlara kıyasladıgımızda daha önce evlenmediğimize pişman oluyoruz sahsen..
    sende hiç korkma bakem , bu heyecanının tadını cıkart :KK66: şimdilik mutluluklar dilerim a.s.

6. 15 Eylül 2010
  7. merguana

merguana Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    canım korkma ya .bende her konuda öyleyim ama geçiyo merak ettme

8. 15 Eylül 2010
  9. yellowbomb

yellowbomb günün birinde!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    ben bu konuyu biyerden hatırlıom ya aaaaaaaa

10. 15 Eylül 2010
  11. oksuz

oksuz oksüz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    mrb canım..seni cok iyi anlıyorum..aynı sıkıntı bende de var..cokmu erken karar verdik diye..ve galiba değil ben gercekten korkuyorum evlenmeye neyapsam ne etsem bu korkuyu atamıyorum..sıkıntı vermeye başlaı artık...

12. 16 Eylül 2010
  13. Bitter_Lokum

Bitter_Lokum kocasinin hatunu Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Rahatlattiniz beni kizlar ya cok sagolun demekki tek bende olmuyomus bu :eek:
    Sevgilimede birsey diyemedim kendi kendime acaba sorun bendemi diye düsünüp duruyodum evli olan hic arkadasimda yokki onlara sorsam.Nede olsa insan yeni bi hayata adim atiyor evlilikle ister istemez bir sürü sey geliyor insanin aklina,,, Ne garip duygulari pesinden getiriyomus ask...

14. 23 Eylül 2010
  15. nuekhet_88

nuekhet_88 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam canim,

Seni anlayabiliyorum bende almanyadayim Sözlüm Türkiyede bende hersey bir an icinde gelisti hic düsünmedim. Sevdigin kisi hakkinda birtakim korkularin mi var misal bana cogu kisi dedi almanya icindir diye ama ben ona güveniyorum ve onu cok seviyorum eger icinde bir kücük tedirginlik dahi varsa bence bekle ama gercekten cok seviyorum diyorsan ona güveniyorsan bu adimi at. Cünkü hayatindaki attigin en güzel adim

16. 23 Eylül 2010
  17. YeniHayat

YeniHayat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu korkular yüzünden evlenmekten vazgeçiyordum nerdeysekaydirigubbakcemile3

18. 23 Eylül 2010
  19. MuzipRakkase

MuzipRakkase Üyelkiptali istiyrm olmuo Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Normal canım,benimki kurbanda istemeye gelecekti ertelettim seneye kalsın dedim,seneye de hazır olmazsam napcam bilmiiyorum bilmiyorumkismile