arkadaşlar görüşleriyle yardımcı olursa sevinirim!!

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve jeelibon tarafından 13 Kasım 2009 başlatılmıştır.

13 Kasım 2009
    Konu Sahibi : jeelibon
  1. jeelibon

jeelibon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlaropuyorumnanaktanbende aranıza katılmak istedim.evli ve tecrübeli bayanlardan tavsiye almak yorumlarını öğrenmek istiyorum.ben 6 aylık evliyim eşimle severek ve flört ederek evlendik.aramızda ta nişanlılıktan bei ufak tefek tartışmalar kavgalarımız oldu her ilişkide yaşanan anlamsız sorunlardı.fazla umursamadım gelir geçer ikimizde stresliyiz dedim.neyse allah kısmet etti alın yazımmış demekki evlendik.evliliğimiizn ilk günlerinden itibaren hep kavgalarımız oldu sürekli tartıştık hatta balayında bile :çok üzgünüm:haftanın 3 günü mutlaka küs gezerdik evde yolda trafikte heryerde tartışıyorduk.onurumu kırıcı laflar edip geç deil boşanalım bile dediği oldu.sabrettim düzelcek dedim herkeste ouyor evliliğin ilk 2 yılı böle geçer dediler hep çünkü.neyse en son geçen hafta çok şiddetli tartıştık hemde nedeni bi akrabasında kalmamızı istemesi :bbo:bana o kadar saçma ve komik geliyorki hala düşündükçe çıldırasım var.annesindeydik eve gidene kadar tartıştık eve gittik devam.:kedi:neyse sonunda patlama noktam ve ben evden gitmekle ayrılmakla tehdit ettim hoş bıraksa gitcektimde:a015:bidaha olmıycana dair sözler verdi ama yine her fırsatta surat asıp küçük şeyleri sorun edip huzurumu kaçırabiliyor.ne yapmalıyım nasıl yola alırım yardımcı olabilirmisiniz bana...:eek:

2. 13 Kasım 2009
  3. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    866
    Ödül Puanları:
    203
    Zaman...
    Bana zamanla düzelecek gibi geldi,sanki çocukça şeylere takılıyormuşsunuz gibi geldi.
    Tartışmalarınız oldukça sert bile olsa meseleler büyük değil galiba.
    Yaşlarınız kaç?
    Ne kadar süre flört edip evlendiniz,ne kadar tnaıyorsun eşini..?

4. 13 Kasım 2009
  5. sahrud72

sahrud72 Baskılar bizi yıldıramaz Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Benim tek tavsiyem o küçük şeyler var ya onları biriktirmeyin
    Sakin zamanlarınızda şuna kırıldım keşke olmasaydı şeklinde sakin bi konuşmayla dertleşin
    Biriken şeyler tartışma anlarında daha şiddetli su üstüne çıkıyor

6. 13 Kasım 2009
  7. leloss

leloss Nolur Allahımmm :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bencede hiç bir şeyin üstünü örtmeyin konuşulması gereken yerde konuşun sonrasında bi kavgada herkes etegindeki taşları döktümü daha fazla büyüyo sanada tavsiyem sinirliyken üstüne gitme sakinleştiginizde istediklerini yada rahatsız olduklarını tatlı dille izah et .Saygıyı yitirmeyin lütfen aman o saygı bittimi evlilik devam etse ne etmese ne hayat güzel yaşamak güzel saygı ve huzur oldumu evlilikte güzel neyi paylaşamıyosunuz yeri geldimi sen fedakarlık et ilk adımı atan ol sen ii oldumu emin ol karşındakide sana o adımı atacaktır . Akrabasında kalmak istemiş ne var sık dişini kal bi gece sen onun istedigini yapki oda senin isteklerine saygı duysun kaydirigubbakcemile5

8. 13 Kasım 2009
  9. jeelibon

jeelibon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya illaki düzelir ama çok yıpratıyor beni nasıl şeyler hayal edipte nelerle karşılaştım die hep kendimi sorguluyorum.yaşım 26 eşimde 27 .eşim çok çocuk ruhlu hiç olgun deil.bense daha olgun ve mantıklı hareket ediyorum.9 ay flört ettik 9 ayda nişanlı kaldık tanışıp evleneli tam 2 sene oldu.

10. 13 Kasım 2009
  11. jeelibon

jeelibon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    --------------------------------------------------------------------------------

Bencede hiç bir şeyin üstünü örtmeyin konuşulması gereken yerde konuşun sonrasında bi kavgada herkes etegindeki taşları döktümü daha fazla büyüyo sanada tavsiyem sinirliyken üstüne gitme sakinleştiginizde istediklerini yada rahatsız olduklarını tatlı dille izah et .Saygıyı yitirmeyin lütfen aman o saygı bittimi evlilik devam etse ne etmese ne hayat güzel yaşamak güzel saygı ve huzur oldumu evlilikte güzel neyi paylaşamıyosunuz yeri geldimi sen fedakarlık et ilk adımı atan ol sen ii oldumu emin ol karşındakide sana o adımı atacaktır . Akrabasında kalmak istemiş ne var sık dişini kal bi gece sen onun istedigini yapki oda senin isteklerine saygı duysun

canım aslında bununda sebebi var yani kalmak istemememin.kendi ailesine geldimi ben koşa koşa gidip hep güler yüzlüyüm hep saygılıyım.ama o bana geldimi surat asık bi çocuk gibi boş boş oturur.bekarken gidip hep kalırmış şimdi evlendik hala bekar hayatını sürdürmek istemesi sinirleimi bozuyor.yaptıkları bunlarla sınırlı deilki anlatsam ah çok doluyum

12. 13 Kasım 2009
  13. GxoxkyxuxzxuxndeDans

GxoxkyxuxzxuxndeDans GÖZLERİMDE GECE OLDU Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Tatlım inan bana değişiyor zaman her şeyin ilacı şu dönemlerde çok dikkat edilmesi gerekiyor yoksa evliliğiniz kavga gürültüyle geçer biraz sabır bence güzel bir şekilde konuşarak her şeyi aşarsınız

14. 13 Kasım 2009
  15. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    Bak canım benım sana naÇızane tavısyem.hıcbırzaman esın bagırıp cagırırken cvp verme.haklı da olsan cvp verme.cunku bu olayı daha da buyutur.eslerden bırının mutlaka susması lazım.aksı taktırde hersey dahada kotu olur.bırbırınızı yıpratmaktan oteye gıtmez.bazen sen de sınırlendıgınde esının de susması lazım.ortalık sakınlesınce ıstedıklerını kırıldıgın seylerı soyle anlat bırıktırme.aksı taktırde dolar patlarsın.ama bazen susmasını da bılmek gerekır...allah yardımcın olsun.daha cok yenısınız bosanma lafı bıle coook cırkın...

16. 13 Kasım 2009
  17. jeelibon

jeelibon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    --------------------------------------------------------------------------------

Bak canım benım sana naÇızane tavısyem.hıcbırzaman esın bagırıp cagırırken cvp verme.haklı da olsan cvp verme.cunku bu olayı daha da buyutur.eslerden bırının mutlaka susması lazım.aksı taktırde hersey dahada kotu olur.bırbırınızı yıpratmaktan oteye gıtmez.bazen sen de sınırlendıgınde esının de susması lazım.ortalık sakınlesınce ıstedıklerını kırıldıgın seylerı soyle anlat bırıktırme.aksı taktırde dolar patlarsın.ama bazen susmasını da bılmek gerekır...allah yardımcın olsun.daha cok yenısınız bosanma lafı bıle coook cırkın...

canım çok saol bende biliyorum en başta böle laflar çok çirkin.ben muhafazakar bi ailede yetiştim boşanma hemen hiç yok diyebilirm sülalemde.kötü bile olsa kadınlarımız sineye çeker oturur.ama şu var ben alttan aldıkça tepeme çıkıp üstüne bide nankörlük görüyorum.yaptığım şeyler yapmadın ouyor.sanırım bende bunları hazmedemiyorum.sustum sustum artık doldum.eşim bayramda bile bana herşeyi zehir etti.beni aileme götürmek istemedi.bu bana deil aileme saygısızlık deilmi.bayram die sustum ağladım annem babam gördü anladılar ağladı üzüldüler neden bunlarımı hakediyorum ben.halbuki ananemde kalcaz dedi arefe gecesi orda kaldık.yani ne biliyim ailesi yanında falan çok değişen bana tavır alan biri oldu çıktı.bende dayanamadım artık.

18. 13 Kasım 2009
  19. jeelibon

jeelibon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :1no2:--------------------------------------------------------------------------------

Bak canım benım sana naÇİzane tavısyem.hıcbırzaman esın bagırıp cagırırken cvp verme.haklı da olsan cvp verme.cunku bu olayı daha da buyutur.eslerden bırının mutlaka susması lazım.aksı taktırde hersey dahada kotu olur.bırbırınızı yıpratmaktan oteye gıtmez.bazen sen de sınırlendıgınde esının de susması lazım.ortalık sakınlesınce ıstedıklerını kırıldıgın seylerı soyle anlat bırıktırme.aksı taktırde dolar patlarsın.ama bazen susmasını da bılmek gerekır...allah yardımcın olsun.daha cok yenısınız bosanma lafı bıle coook cırkın...

canım çok saol bende biliyorum en başta böle laflar çok çirkin.ben muhafazakar bi ailede yetiştim boşanma hemen hiç yok diyebilirm sülalemde.kötü bile olsa kadınlarımız sineye çeker oturur.ama şu var ben alttan aldıkça tepeme çıkıp üstüne bide nankörlük görüyorum.yaptığım şeyler yapmadın ouyor.sanırım bende bunları hazmedemiyorum.sustum sustum artık doldum.eşim bayramda bile bana herşeyi zehir etti.beni aileme götürmek istemedi.bu bana deil aileme saygısızlık deilmi.bayram die sustum ağladım annem babam gördü anladılar ağladı üzüldüler neden bunlarımı hakediyorum ben.halbuki ananemde kalcaz dedi arefe gecesi orda kaldık.yani ne biliyim ailesi yanında falan çok değişen bana tavır alan biri oldu çıktı.bende dayanamadım artık.:1no2: