arkadaslar hamileyim fakatmide bulantım falan geçti hiç yok..normalmi

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve EU1 tarafından 28 Haziran 2008 başlatılmıştır.

28 Haziran 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaslar hamileyim fakatmide bulantım falan geçti hiç yok..normalmi????
    2 ay 23 günlük hamileyim.ilk baslarda çok mide bulanmam kusmam oldu.ama su anda hiç yok..normalmiidir??bu kadar erken geçermi mide bulantıları..eskiden çok kötüdüm kimsele konusmak istemiodum ,sadece uyumak yatmak yorgunluk halsizlik vardı..simdide var ,,uyumak yatmak yorgunluk halsizlik ama eskisi gibi değil eskisine göre daha dinamiğim...benim gibi yasayanlar varsa yazarlarsa içim çok rahatlar ve sevinirim
    saygılarımla..

:1hug:

2. 28 Haziran 2008
  3. fenerbahcemine84

fenerbahcemine84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    canım normal bence bende öyle oldum..kafanı takma çok öpüyorummm a.s. eğer kafanı takıyosan dr sormanı tavsiye ederim rahatlamış olursun.

4. 28 Haziran 2008
  5. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    evet cnm cok normal ama malesef tam gecti dedigin zaman tekrar basliyor bendede oyle olmustu tam bitti heralde dedigim anda tekrar baslayiverdi muhtemelen sendede oyle olacaktir tabi eskisi gibi olmuyor sen yinede sabahlari kalkar kalmaz hemen biseyler ye cnm demedi deme

6. 28 Haziran 2008
  7. denizyosunu

denizyosunu Guru Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    306
    çok normal canım üzülmene gerek yok ben ilk hamileliğimde 9 ay boyunca çektim yiyip içemedim.İkincisinde ilk aylarda bile olmayınca doktora sordum acaba hamile değilmiyim diye bana güldü ve şanslısın işte daha ne istiyosun dedi sende doktorunla görüştüğünde soruver bakalım bence sen de şanslı annelerdensin ne güzel istediğini ye iç işte hamileliğinin tadını çıkar

8. 29 Haziran 2008
  9. TATOSH

TATOSH Ask dolu Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    canim Benim Insanlarin Günü Gününe Uymuyorki Senin Bulantilarinda Hep öyle Olacak Diye Bir Kural Yok...
    Inşallah Hiç Bulantin Falan Olmazda Rahat Bir Hamişlik Dönemi Geçirirsin..ve Inşallah Bizlerde...

10. 29 Haziran 2008
  11. EU1

EU1 Guest

tesekkür ederim hepinize.ya acaba bisimi var die kendimi yiyomusum.bugün bel ağrım var kasıklarım karnım acıo..ya acaba düsükmü olcak:KK43:çok korkuom yarın sabahtan bi doktora gidicem..düsük belirtileri neler bilen varmı??

12. 29 Haziran 2008
  13. ceyrem

ceyrem EyMeN eFe'lerin efesi.. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    arkadasım senın yine miden bulanmıs benim toplasam toplasam 4 ayda 3 kez kusmamısımdır bile :) ye iç yarasın ne güzel işte

14. 29 Haziran 2008
  15. neseliyasmin

neseliyasmin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    düşüğün en önemli belirtisi kanama eğer kanamam yoksa ağrılar için üzülme bebek yerleşirken ağrı yapabilir çok normal

16. 30 Haziran 2008
  17. NurDer

NurDer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    bende yeni hamileyim ve senin gibi bulantım felan olmuyo arada mide yanması oluyo. Kasık batmaları ve göğüs hassasiyeti ben henüz keseyi görmeye bile gitmedim doktorumun yoğunluğu nedeniyle 14 temmuza randevu alabildim ve keseyi kalp atışını görmeden de hamile olduğumu anlayamayacağım gibi:) bana da şanslısın diyorlar ama ne bileyim hamile gibi hissetmiyor insan kendini...

18. 30 Haziran 2008
  19. enemine

enemine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    walla ben şuan 24 haftalı hamileyim tekmeler çok kuwwetli ama ben bile hala inanamıyorum hamile olduğuma bu mucizeye inanması güç ama mideniz bulanmıy diye korkmayın şükredin bendede olmadı ama ii kide olmadı umarım zorlanmasınız öle dewam eder bendede ağzıma su geliyodu ama o da geçti Allaha binlerce şüürlerler olsun çok rahatım