Arkadaşlar hata bende mi, onda mı?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve sipsip52 tarafından 26 Haziran 2010 başlatılmıştır.

26 Haziran 2010
    Konu Sahibi : sipsip52
  1. sipsip52

sipsip52 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar sizinle az önce ve hergece yaşadığım bir olayı paylaşmak istiyorum. çünkü sıkıldım artık hergece aynı şey olmasından...!Sevgilim çalıştığı için gündüzleri sadece öğlen yemeğinde msjlaşabiliyoruz..Birde fırsatı olursa arada atıyo mesaj ben hep mesajlaşmak istiyorum ama onuda anlıyorum ve saygı duyuyorum çünkü atabilse zaten atar:KK1:..Neyse akşam oluyor eve geliyo gelene kadar yolda msjlaşıyoruz. Eve geldiğinde yemek yicem diyo yarım saat öyle yazmıyo.Çok üzgünüm çoook Dısarı cıkcam diye mesaj atıyor arkadaşlarla çay içmeye gitcez ,falan diyor oyun oynamaya falan ozamanda yazmıyor delikafaduldenSaat 12 falan geliyo eve 2 3 msj atıyo konuşyoruz aşkım gözlerim kapanıyo çok yorgunum diyo uyuyalım diyo bense çıldırıyorum daha konuşamadık diyee bu uyuya kalıyo bense kendi kendimi yiyorum bitti diye mesajlar atıyorum nebiçim sevgiliyiz falan diyorum sabah kalkıyoruz hiçbirşey yok herşey düzeliyor:asigim: fakat geceleri böyle oluyo..:/ anlamıyosun beni diyo 8 saat çalışıyorum diyo anlayış göster diyo..Sizce biz neyapmalyııss hata kimde

2. 26 Haziran 2010
  3. sipsip52

sipsip52 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kısllarrrrrrr nerdesiniz:a015::a015:

4. 26 Haziran 2010
  5. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    iyide arkadaşlarıyla çay içmeye vakit buluyor ama..........iyice konuşursan anlar belki erkeklere göre normal olabilir ama biz kadınlar ilgi isteriz kusura bakmasınlar.......ya konuş anlat derdini yada sende vaktim yok muhabbeti yap ona aynen bak nasıl afallıyo bıt bıt msj yazıyo ??????????bir dene derim!!!

6. 26 Haziran 2010
  7. beyaz_gul

beyaz_gul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ya valla benimkide cok calisiyo cok yorgun ve sürekli ayakta gün icerisinde sadece öglen mesajlasabiliyoruz. ama aksamlar mutlaka msnden görüsürüz. isten gelince uyur dinlenir kalkar yine konusur benimle..
    arkadaslariyla hergün degilde bi kac güne bi görüssede arada sizinde gönlünüzü alsa..
    bunu anlatmaya calsin ona

8. 26 Haziran 2010
  9. fascination

fascination Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    sen haklısın arkadaşlarıyla çay içmeye vakit buluyoda beyed,fendi sneinle konuşmaya mı bulamıyomuş bu erkekler bazen çok uyuz oluyo:eek:klava:lar ya

10. 26 Haziran 2010
  11. sipsip52

sipsip52 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

Aynen bende öyle dedim zaten..onlarla çay içmeye nasıl vakit buluyosun dedim,nekadar anlayıssızsn onuda çok mu görüyosun dedi.akşamdan akşmaa kafa dagıtıyorum biraz dedi değişiklik oluyo falan..!pofff kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

12. 26 Haziran 2010
  13. sipsip52

sipsip52 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    anlamadığım zaten hergece arkadaşlarıylada buluşmuyor ki..hergece bi bahanesi var yok babam arabayı tamirciye götür dedi..yok arabaya kolon baglıyodum ...yok ayakkabı almaya gittim flan filan..şüpheleniyorumda aslında böle yapınca uyusss :çok üzgünüm:

14. 26 Haziran 2010
  15. adiyef

adiyef Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    o kadar çalışıyormuş.arkadaşlarıyla görüşmeye de ihtiyacı olabilir.o zamanda tabi msj atamamış oluyor.bence büyütme derim.ne yapsın.mesajlaşın diye dışarı çıkmasın da evdemi beklesin.dönünce de okadar vakti oluyordur.bak böyle şeyleri gereksiz yere çok sorun edip büyütmüş biri olarak söylüyorum.eşimle çıkarken,nişanlıyken ben bundan beterdim.şimdi çok kızıyorum.ne gerek vardıki.sakın nişanlını bunlarla boğma.sana mesaj atmayı onun için bir görev,mecburuyet haline getirme.zevkle mesajlaşsın.bir anlamı olsun

16. 26 Haziran 2010
  17. sipsip52

sipsip52 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayır zaten bir görev gibi görmüyorum ama ilgi istiyorum güzel sözlr söylesin istiyorum..böyle davranınca ben ona zaten daha anlayışlıda davranırım :kızgın::kızgın::kızgın::kızgın:

18. 26 Haziran 2010
  19. ___Mina___

___Mina___ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    anamm aynı eski sevgilim gibi :1shok::1shok:
    bu konu yüzünden az tartışmadık
    bak şimdi onu hatırlattın gece gece:nazar:
    burcu ne canım sevglinin?