Arkadaslar haydi basari hikayelerimizi paylasalim!

Konusu 'Kişisel Gelişim' forumundadır ve hiranur8 tarafından 5 Kasım 2009 başlatılmıştır.

5 Kasım 2009
    Konu Sahibi : hiranur8
  1. hiranur8

hiranur8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaslar hic bir seyi coook isteyip de basardiginiz oldu mu??muhakkak olmustur...Haydi burda paylasalim...Belki birseyi basarmak istedigi halde icinde o gucu hissedemeyip cesarete ihtiyaci olan arkadaslar vardir..bu vesileyle birbirimizi de yureklendirmis oluruz...:eek:

2. 5 Kasım 2009
  3. DERin83

DERin83 RUZGARİN ANNESİ:-) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    başarımıdır bilmiyorum ama benim başarı olarak kabul ettiklerim bunalmın eşiğindeyken silkinip hayata yeniden tutundum öncelikle kendime bir iş buldum bankada! çok süründüm orda çok çalıştım ama sonunda hak ettiğim yere geldim işim iyi çok şükür ama icra etmek istediğim meslek bu değil..çalışmalarımın karşılığını aldım. aöf okuyordum bitmez dedim ama bitti şimdi alese hazırlanıyorum marmaraya girmek istiyorum bunuda başaracağım. kendime inanıyorum isteğim akademisyen olmak yapamazsın diyorlar ama yapacağım yapamazsın diyen herkesde görecek. yaşım 23 yaşıtlarıma göre önde olduğumu düşünüyorum. elimde 7 senelik bankacılık/finans tecrübesi ve 2 yıllık güzel yürüttüğüm bir evliliğim var. süründüm ama değdi.

4. 12 Aralık 2009
  5. safkan

safkan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    kendımı basarmıs olarak gormuyorum fakat ıyı seyler yapmaya calıstım dıyelım
    o donem annem abımı 2. defa dersaneye gonderecektı bu yuzden senı gonderecek paramız yok dedı yanı benım hakkım olmasına ragmen erkek oldugu ıcın abıme oncelık verdı ben osene dersaneye gıtmeden ıstanbul unıversıtesını kazandım(arkadaslarımdan test aldım evde calıstım)
    ıs yerımde meslegı bana ogretmeyen kızlar oldu ve tehdıt edıp onlara ters dusersem ısımı engelleyeceklerını soyluyorlardı
    dırendım gercektende ıslerımın coguna taş koydular ama suan ısımı ıyıce öğrendım ve bukonuda turkıyenın en ünlü kişileriyle çalışıyorum
    esimle evlenmeme ızın vermedıler evlendım sukur mutluyuz sımdı onlarda sevıyorlar esımı
    hayat savası devam edıyor
    allah kötü nıyetlılerden korusun ve iyileri muaffak etsin insallah

6. 23 Aralık 2009
  7. YAMAN

YAMAN * ben bir anneyim * Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    tebrik ederim bence güzel başarılar

8. 23 Aralık 2009