arkadaşlar ilk bebeği aldırmak zararlımı?ilerde olmama ihtimali kaçtır??

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve EU1 tarafından 26 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

26 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

ya arkadaşlar ilk bebeğini aldıran kisinin bi daha bebeği olmazmı?öyle duyuyorum yorumlarınızı bekliyorum.merak ettimm

2. 26 Mayıs 2008
  3. fragola

fragola Gruşenka Üye

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    153
    Öyle bir şey olduğunu zannetmiyorum. Benim bi tanıdığım ilk 3 bebeğini kürtajla aldırmıştı. 3 kere olduğuna göre ilkini aldırması bir problem yaratmamış demek ki. Tabi benimki yorum sadece. Vardır belki bir zararı

4. 26 Mayıs 2008
  5. ^^gxoxzbebexgxi^^

^^gxoxzbebexgxi^^ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bunu bende çok duydum ve bu korkuyu çok yaşadım. ilk bebeğimi aldırmak durumunda kaldım birdaha bebeğim olmayacak diye çok korktum ama Allah'ıma çok şükür şimdi 27 haftalık hamileyim ve yine çok şükür bi problemim yok...bu tabiki operasyonun nasıl geçtiğine bağlı.

6. 26 Mayıs 2008
  7. fakelove

fakelove Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    MERHABA ECRİN BEN BEBEĞİM OLSUN DİYE UĞRAŞIYORUM VE ÇOK İSTİYORUM BEBEĞİM OLSUN DİYE SENİN DURUMUNU BİLEMEM AMA O Bİ MUCİZE YANİ ALLAH SANA ONU NASİP ETTİYSE ALDIRMA CANIM NE OLUR BENİ YANLIŞ ANLAMA

8. 26 Mayıs 2008
  9. fakelove

fakelove Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Ecrin Gerçi Bilmiyorum şu An Hamilemisin Değilmisin Ama Kendimi Tutamadim Ben çok Istediğim Için Yanliş Anmazsin Umarim

10. 26 Mayıs 2008
  11. EU1

EU1 Guest

ya arkadaslar belki bana kızacaksınız ama bende çok istiyordum bebek ve su an 3 haftalık hamileyim.ama hamileliğimi öğrendiğimden bu yana psikolojim bozuldu bakamıyacakmısım gibi hissediyorum ve aldırmayı düsünüyorum.çevremdekiler bi aldır bi aldırma diyor.bende bidaha olmaz die korkuorm offff..

12. 26 Mayıs 2008
  13. Mine

Mine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende ilk bebeği aldırırsan olmaz diye duymuştum yani annemler tanıdıgım bi çok kişi böyle söylüyor
    hamilemisin canım sen akıl vermek gibi olmasın ama bence öyle bişey varsa sakın aldırma ben şahsen cesaret edemezdim sonuçta allahın mucizesi bu melekler

14. 26 Mayıs 2008
  15. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    neden aldirmayi dusunuyorsun canim
    bebegin rizkiyla gelir
    biliyorum bana kizacaksin belki ama kendin bilirsin
    cunku sonra o bebegin yukunu gunahini vebalini nasil cekcesin yazik
    o kadar insan ugrasiyor bebegim olsun diye
    bence aldirma ama genede kendin bilirsin
    psikoloji herkesde bozuluyor
    benimde oleydi ama hic bir aldirmayi dusunmedim hem ben ilk ay hamile kaldim evlemdimde
    simdi ikisine birden nasil bakacam diyorum ama allah onlarin rizkini verir bence
    allah buyuk
    allahim kimseye kaldirmayacagi yuk vermesin

16. 26 Mayıs 2008
  17. Mine

Mine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yazdıklarını okudum şimdi 3 haftalık kalbi oluşmaya başlıyor 3 . haftada kıyabilirmisin herşeyde bir hayır vardır bende korkuyordum hala korkuyorum ama rabbim o gücü bize verir lütfen kıyma bak bu sitede göreceksin bebek için mücadele veren o kadar arkadaşımız varki sen eline gecen bu sansı itme

18. 26 Mayıs 2008
  19. fakelove

fakelove Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    CANIM BEN O KADAR ÇOK İSTİYORUM BENİM ÇOK İSTEDİĞİM İÇİN PSİKOLOJİM BOZULACAK SEN ÇOK ŞANSLISIN İÇİNDE Bİ YAŞAM BAŞLAMIŞ SEN O YAŞAMA SON VERDİRME BENCE SEN ŞUANDA HAMİLELİK PSİKLOJİSİNE GİRMİŞİN NORMAL YANİ BU DÜŞÜNCELER AMA SEN BIRAKME BEBEĞİNİ O KADAR ÇOK KİŞİ TANIYORUMKİ SENİN YERİNDE OLMAK İSTEYEN ALLAH SANA NASİP ETMİŞ BU BEBEĞİ NE OLURSA OLSUN BU İŞİ YAPMA İNAN HİÇ YAŞAMADIM HAMİLELİĞİ AMA O SENİN İÇİNDE HAREKET ETTİĞİ ZAMAN SEN NEDEN BÖYLE DÜŞÜNDÜĞÜNE ÜZÜLÜCEKSİN SEN ŞU ANDA ANNE ADAYISIN VE BEBEĞİNİ SENDEN UZAKLAŞTIRMA İSTERSEN Bİ DR A GİT PSİKOLĞA ALLAH YARDIMCIN OLSUN VE BEBEK İSTEYEN DİĞER İNSANLARI DÜŞÜN :1hug: