Arkadaşlar IPL Yaptırıp da Çoook Memnun Kalan Vmı?

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve Sweettym tarafından 18 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    18 Mart 2010
    Konu Sahibi : Sweettym
  1. Sweettym

Sweettym Bir Ben Vardır Bende Benden İçeru Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    108
    Aslında tamamen bitti diyen var mı yazmak isterdim ama kimse çıkmaz belki diye yazmadım.Yani azalmasına ve seyrelmesine razıyım artık. En azından çok azalan var mı? Tabi tamamen bittiğini söyleyen biri çıkarsa tam süper olacak.

Bu arada cihazın marka ve modelini de merak ederim tabii. Ve kaç seansta bittiğini de.

2. 18 Mart 2010
  3. dimi

dimi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb lar ben de ıpl denılen yanı foto epılasyon yaptırdım 2 seans gıttım . DAHA SONRA ALEX ıLGıLı OLUMLU DUYUMLAR ALDIM VE 3. SEANSIMA GITMEDIM BASKA BIR YER ARASTIRMAK ICIN %40 DÖKÜLMÜŞTÜ .3.SEANS ARASI ACILINCA DÖKULEN YERDEKILERIN CIKTIGINI FARK ETTIM ŞıMDı YINE ESKI SIKLIGINDA :KK43:BEN KALMADIM MEMNUN UMARIM KALAN VARDIR

4. 18 Mart 2010
  5. dimi

dimi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    SEANSI 100TL İDİ 4ILE 8 SEANS ARASI KISIYE GORE DEGISIR DEDILERvereliniortakvereliniortak

6. 19 Mart 2010
  7. melek1701

melek1701 Melis'in annesi :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Dimi arkadaşım sadece ipl de değil alexdede aynı şey olur heralde öyle bi kaç seansta sonuç alınsaydı kimse 8-9 hatta 10 seans gitmezdi. kılların lazer epilasyonda evreleri vardı bu her seansta farklılaşır dökülme evresi olur önce sonra kıllar uyur sonrada son kez tekrar çıkar dökülür ve biterler. tabi biterler diyorum ama hepsinin bitme garantisi hiç bir lazer epilasyonda yoktur azda olsa malesefki kalıyor tabi kişiden kişiyede değişiyor. diceksiniz şimdi nerden bu kadar biliyosun diye inan çok kişiyle görüştüm ve çok fazla araştırma yaptım kim ne derse desin ben ipl den yana şansımı kullandım ve çok memnunum ama tabi sonuç ne olur bilemiyorum hakkımızda hayırlısı olsun ne diyimmm fisfisfis

8. 19 Mart 2010
  9. gmzsrdr

gmzsrdr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    1,5 yıl yaptırdım,sabırla dayandım gittim ve sonuç alamadım alan varsa ne mutlu..

10. 22 Mart 2010
  11. zezeze

zezeze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bende ıpl e gidiyorum 3. seans bitti. 4. seansa gittiğimde bacaklaraım çok çıkmamıştı o yüzden bacaklarıma yaptırmadım diğer bölgelere yaptırdım. 1 ay geçti bacaklarım halen çok az çıktı diyebilirim. diğer bölgelerde jilet kullanmama rağmen seyrek çıkıyo. yani maşallah diyeyim ben şuan çok memnunum. inşallah bundan sonrası içinde memnun kalırım.

12. 22 Mart 2010
  13. melek1701

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    zezeze kullandıkları makinanın markası nedir acaba? Benim gittiğim yerde apollo adında bir makina kullanıyorlar bende çok memnunum

14. 23 Mart 2010
  15. barkan

barkan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben apollo ile 5 seans kolaltı yaptırdım ve bıraktım.. üstüne yeni kılların çıkmadığına şükretmeliyim galibamafoldumben

16. 23 Mart 2010
  17. melek1701

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Nasıl yani barkan? azalma falan olmadımı kıllarında??

18. 23 Mart 2010
  19. barkan

barkan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    maalesef hayır :KK43: üstüne "hakkını helal et" dediler:kızgın: şaka gibi yani... helal melal de etmiyorum...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.