arkadaşlar kafam çok karıştı beta değerlerim tutarlılık göstermedi bebek varmı yok mu

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Alyasena tarafından 2 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

2 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : Alyasena
  1. Alyasena

Alyasena Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    135
    Ödül Puanları:
    153
    28 nisanda 358 idi değerlerim ilk yaptırdığım poliklinikte sonra 1 mayısta kanama yaşadım kan pıhtısı gelmiştisenağlama kendi doktruma ulaşamadığımız için farklı bir özel hast. gittim kimyasal gebeliktir muhtemelen dedi rahim duvarı incelmiş deyip gönderdi ve beta değerleri 268 düşmüş dedi bugün gttim ilk yaptırdığım yere tekrar gttim işte bir umut 468 çıktı kanamam azalmıştı tam grdim kapıdan az bir pıhtı geldi ya kafayı yicem üstelik üzüntümden o kadar çok gezdirdiki eşim evde üzülüyrsun dye bebek bugün mü düştü acaba kafayı yicez ya

2. 2 Mayıs 2010
  3. jarnana_21

jarnana_21 anne olmak istiyorum Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    üzülmeyin bakın artmış sayınız bol bol dinlenin su için progestan kullanıyormusunuz? sağlıkla alırsınız kucağınıza inşallah

4. 2 Mayıs 2010
  5. pinkaya87

pinkaya87 varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bence acil doktora görün canım. üzmek istemem ama bir sorun olabilir önceden engellemek daha iyi

6. 3 Mayıs 2010
  7. asiyan_1010

asiyan_1010 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    beta hcg yi aynı hastanede yaptırmak gerekli.her hastanenin sonucu farklı cıkabiliyor.sende de öyle olmuş.beta hcgni tekrardan aynı hastanede ölçtürseydin böyle üzülmezdin.kanamaya gelince ben bu hamileliğimde iki kez kanama yaşadım.biri 6.haftamda biride 8.haftamda.10.haftama kadar kahverengi lekelenmem devam etti.ama allahıma şükürler olsun kızım sağlıklı ve 29 haftalık olduk nerdeyse.sende moralini bozma.bebek düşecek olsada buna engel olamazsın zaten.sen doktorunu dinle ve bekle.

8. 3 Mayıs 2010
  9. Alyasena

Alyasena Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    135
    Ödül Puanları:
    153
    öncelikle bana çok destek olan bu site üyelerine çok ama çok teşekkür ederim hepinize minnattarım gerçekten ilk gittiğim doktor gebelik sonlanmamış dedi kanamama rağmen çok şaşırdım 2 gün sonra beta testi istedi ilk yapılan yerden su ben normalde çok az içiyrdum bugün çok içmeye başladım belki değerlerin yükselmesine katkısı olur böyle işte şu hafta sonu son birkaç gün bana öyle garip duygular yaşattı ki. Bir aile bir kardeş bir dost burdaki herkes çok sevdim burayı Rabbim herkese hayırlısını nasip etsin