Arkadaşlar kan değerim 14.3 çıktı yardım edermisiniz?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve melekciks tarafından 11 Şubat 2010 başlatılmıştır.

11 Şubat 2010
    Konu Sahibi : melekciks
  1. melekciks

melekciks Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bilmiyorumkismilearkadaşlar adetim 11 gün gecikti idrar testine baktım ikinci çizgi hafif belirgin çıktı kan testi yaptırdım pozitif çıktı ama değerim 14.3 dr. dış gebelik olabilir dedi ben beklemek istiyorum. başına böyle birşey gelen arkadaşımız varmı? Bana yazın lütfen moralim çok bozuldu.Cvplarınızı bekliorum....:uhm:

2. 11 Şubat 2010
  3. nesssli

nesssli egem benimle :) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    nasıl hemen dış gebelik diyebiliyor ki bu dr lar ya kimyasal da olabilir sağlıklı gebelik başlangıcıda olabilir 2 sonra katlayacak değere göre hareket etmesi lazım senide strese sokuyo benim kimyasal gebelikte adetimin 2.ci günü 37.18 çıkmıştı düşük yaptım ama bu sitede öyle arkadaşlar varki değeri 2 olup yükselip sağlıklı hamilelik geçiren şimdi hamileyim bu seferki kan tahlilimde ise adet günümde 848 çıkmıştı değerim bence sen stres yapma bi sonraki testine göre belki geç yumurtlama oldu hormonlar daha yeni yükseliyo opuyorumnanaktan

4. 11 Şubat 2010
  5. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Canım sen değerlerini alıp adam akıllı bir doktora görünmek için neden bekliyorsun anlamadım ben seni hala?

Bir aksilik varsa önlem alınır biliyorsun ..Sonra geç kalmış olabilirsin.

6. 11 Şubat 2010
  7. melekciks

melekciks Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    umarım dediğin gibi olur ve sağlıklı bi hamileliğim olur inşallah yükselir. ayrıca dr bana acile gidip baktırmamı önerdi ama ben gitmek istemiorum p.tesi gününe kadar beklemek istiyorum. çünkü dr. çok kötü bakıo alttan ultraon fln canım acıo olacak çocuk varsa onuda harap ediolar die düşünüorum?

8. 11 Şubat 2010
  9. pinkaya87

pinkaya87 varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben dış gebelik geçirdim csnım dış gebelikte değerler bu kadar düşük olamaz benim adetin 21 gün geçtiğinde 4600 deydi. canını sıkma kimysal gebelik olabilir. yada stres yapmışsındır bişeyleri

10. 11 Şubat 2010
  11. melekciks

melekciks Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cnm özele gttim bunu diyen uzman doktor daha nereye gideyim moralim çok bozuldu :KK43::çok üzgünüm:

12. 11 Şubat 2010
  13. deniz_gunes

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Sen dün, cuma günü test yaptırıcam diyordun demek yaptırmışsın..

Yalnız sen çok ağırdan alıyorsun bu işler öyle ağıra gelmez, bir sorun varsa brian önce önlem almak açısından iyi bir doktora gitmelisin.

14. 11 Şubat 2010
  15. canan3535

canan3535 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benımde 5 gun gecmıstı adetım gecen hafta evde test yaptım evde cıft cızgı cıktı doktora gıttım hemen keseyı gormedıgını soyledı kan estı ıstedı pozıtıf cıktı ama cok yuksek 1887 cıktı bana da aynı seyı soyledı dıs gebelık olbaılır dedı 4 gun sonra ekrar gel dedı 4 gn sonra gıttıgımde gene keseyı goremedı ve degerın cok yuksek cıkmıstı sol yuurtalıktada bı tabaka goruyorum muhtemelen dıs gebelıkdedı cok agladım ılk bebegımıde dogumdan sonra kaybetmısım hemen kadın dogum hastanesıne sevk ıstedım orda daha detaylı ultrasonla bakılsın dıye ordakı doktor alttan ultrasonla baktı ve hersey normal kese gorunuyor degerınde cok yuksek degıl dedı ayrıca sol yumurtalıktada herhangı bırsey yok dedı yanı hemen canını sıkma banada o 4 gun zehır gectı baska bı dokt gır alttan ultrason ıste hemen sıkma canını sakın ol umarım bırsey yoktur bı doktora ınanma

16. 11 Şubat 2010
  17. deniz_gunes

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    eee ...:uhm:
    Ne dedi yanii doktor o zaman? :uhm:
    neymiş ne değilmiş???:uhm:
    Ne yapılacakmış:uhm:

ne dedi 1-2 gün sonra tekrar gel mi dedi?:uhm: anlamadım ben neyse hayırlısı olsun

18. 11 Şubat 2010
  19. canan3535

canan3535 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayrıca dış gebelıkte kan testı cok nadır pozıtıf verıyormus yanı gec dollenme olabılır canım