arkadaşlar kanda gebelik kaç günde belli olur

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve OZLEMKELES tarafından 28 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

28 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : OZLEMKELES
  1. OZLEMKELES

OZLEMKELES Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm kızlar ya dün kanda test yaptırdım çıkmadı son adet tarihim 31 agustostu ama bu ay ilk defa degişik belirtiler var kasıklarım çok agrıyo midem bulanıyo meme uçları çok büyüdü ben 3yıldır evliyim ilk defa bu belirtiler var ve çok şaşkınım özellikle meme ucum çok büyüdü normalde meme ucum büyümez sadece adete yakın agrırdı
    sizce bu tahlil kesinmidir bi doktor demiş ilişkiden en az 10 gün sonra kanda belli olur

2. 28 Ağustos 2008
  3. beyazmelek

beyazmelek Candan öte,candan ziyade Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla canım ben de hamileliğimi kan testi ile öğrenmiştim, ama adetim 1 gün geçmişti. Adet günü geçmeden ne zaman belli olur tam bilemiyorum. Ama hamilelik varsa adet günü yaklaştıkça değerler yükseliyor.

4. 28 Ağustos 2008
  5. tuxgxçe8

tuxgxçe8 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    .................................................................

Son düzenleme: 28 Ağustos 2008
  6. 28 Ağustos 2008
  7. gamzeli08

gamzeli08 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm eğer adet olmazsan pazartesi tekrarla testi belli olmamış olabilir inş hamilesindir..

8. 28 Ağustos 2008
  9. EU1

EU1 Guest

benim ikinci gebeliğimde adetime 10 gün kala çıktı kan testinde 72,8 düştü ama o üçüncüsünde 12 gün falan vardı 0,100 çıktı negatif dediler ama o ay adet olmadım hamileymişim belli olmuyo döllenme zamanına göre galiba gene bi kaç gün kala yapıldımı çıkar gerçi eczane testinde bile 3 gün kala falan çıkıyo bazen

10. 28 Ağustos 2008
  11. Eylul

Eylul Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canım kan tahlilinde hemen belli olurki ve sonucunuda 1-2 saate kadar alabilirisin
    işallah hamilesindir

12. 28 Ağustos 2008
  13. gamze-su

gamze-su Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim arkadaşım ebeydi kanda 1 haftaya kadarı belli olur dedi hatta 1 defasında bendende kan aldı hastanede adetime yakın ama gebelik olmadığı için çıkmadı

14. 28 Ağustos 2008
  15. melexgximmm:):)

melexgximmm:):) Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım bence adet gününü bekle geçmesini beklemene gerek yok ama en azından gününü bekle ki aklında şüpe kalmasın birde ben adetimden bir gün önce idrar testi yapmıştım hafif silik ikinci çizgi çıkmıştı inanamamıştım ama çok silikti.ertesi gün tekrar yaptım silik çizgi gene çıktı adetim geçince 2 gün sonra yaptırdım kanda ve 143 çıktı değer.biraz sabretmeye çalış biliyorum çok zor ama sabırrr.inş.hamilesindir cnm rabbim tüm isteyenlerin cümlesine nasip etsin çok güzel bi duygu.hatta ben gebeliğim kesinleşmişti sırf ikinci çizgiyi kırmızı görmek için hamileliğimin 6, haftasında idrar testi yapmıştım özellikle..dualarım seninle cnm..

16. 28 Ağustos 2008
  17. iLayda

iLayda su perisi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    özlem slm canım. son adetin 31 temmuz demek istedin herhalde. 31 ağustos olamaz çünkü. canım yanlış hatırlamıyorsam sen pko luydun. pko da adet düzeni değişebiliyor biliyorsun. ama hamileysen de geç döllenme falan olmuş olabilir. bende öyle olmuştu çünkü. 1 hafta daha bekle eğer adet olmazsan tekrar test yap canım, eğer yine bişey çıkmazsa doktorunu ara yada kontrole git.bazen kist falan olunca da adet gecikebiliyor. hakkında hayırlısı olsun.

18. 28 Ağustos 2008
  19. OZLEMKELES

OZLEMKELES Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sagol canım evet 31 temmuz yanlış yazmışım evet pkos var dogru canım ama 3 aydır iyi her ay kendiliğinden oluyor 7 kilo verdim ondan sende nasıldı canım ne zaman çıktı tam alarak inş allahım verir bebiş de bu bayram çifte bayram yaparım