arkadaşlar kararsızım:((

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve tuluhan tarafından 7 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

7 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : tuluhan
  1. tuluhan

tuluhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar. Ben 23 yaşında çiçeği burnunda bir öğretmenim atama bekliyorum. Ne yazık ki ben de zor günler yaşıyorum. Ailem erkek arkadaşımı istemiyor. 8 yıldır tanıyorum ama araya 2 yıllık bir ayrılık girdi. Ilişkimizde gelgitler yaşadık. Bu sorunların sebebiyse ailem bilmediği için bizim görüşememizdi. Erkek arkadaşım lise mezunu bir işte çalışıyor. Ailemse erkek arkadaşımın maddi durumu kötü olduğu için ve lise mezunu olduğu için istemiyorlar. Tanışmak bile istemediler. Erkek arkadaşım anlayışlı açık görüşlü bir insan eğitim konusunda sorun yaşamayacağımızı söylüyor ancak 3 yıl önceki bir konuşmamızda sen benden fazla mı maaş alacaksın gibi şeyler söylemişti bu benim kafamı karıştırıyor. Onunla iyi anlaşıyoruz güzel vakit geçiyoruz benimle çok ilgileniyor sevildiğimi de biliyorum ama kafam çok karışık. Erkek arkadaşım benim ilk aşkımdı. Ayrıyken bile onu gördüğümde dizlerimin bağı çözülürdü çok heyecanlanırdım. Barıştığımızda da çok mutlu oldum ancak bu konular beni bunaltmaya başladı. Onu kaybetmekten çok korkmuyor gibiyim:KK43:(acaba duygularımı tam ölçüp tartamıyor muyum? Bu ilişkim biterse bi daha kimseyle olamazmışım kimse benimle onun kadar ilgilenmez sevmemiş gibi geliyor. Benimle ve beimle ilgili konularla o kadar ilgileniyor bana karşı o kadra anlayışlı ki. Kafam çok karışık:KK43:(

Son düzenleme: 12 Aralık 2013
  2. 7 Ağustos 2010
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.524
    Ödül Puanları:
    363
    Az önce başka bir topikte mi gördüm ben bu konuyu yoksa rüyada mıyım şu an?
    KK'daki konular rüyama mı giriyor ne?kaydirigubbakcemile3

4. 7 Ağustos 2010
  5. tuluhan

tuluhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hayır gerçekten görmüş olabilirsiniz:))) kararsızlık insane neler yaptırıyor:)))

6. 7 Ağustos 2010
  7. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.524
    Ödül Puanları:
    363
    Bilemem, kararsızlık neler yaptırır?
    Ama açtığınız diğer konuları yönetim "konu tekrarı" der,kapatır,sadece bunu biliyorum..

8. 7 Ağustos 2010
  9. Deryacik

Deryacik ...KUAFÖR OLDUM BEN... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Bir değil 3 topik açmışsın arkadaşım aynı konuya
    kopyala yapıştır yapmışsın...
    Rüyada değilsin laliş panikleme a.s. :)