arkadaslar karnıma darp aldım yardım

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve EU3 tarafından 12 Kasım 2009 başlatılmıştır.

12 Kasım 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

arkadaslar dun esım ve abısı cok cıddı kavga ettıler esıme bıse olcak dıye korktum araya gırdım hamıleyım dıye belkı ayrılırlar dıye yalnız o sırada karnıma bıdarp aldım herhangı bıse yok suan agrı yar sadece okadarbebegıme bısey olmusmudur cok korkuyorum harkette edıyo ama bıyerıne zarar verırmı bu tarz darplar 19 haftalık hamıleyım yarıdm edın arkadaslar

2. 12 Kasım 2009
  3. ayse_73

ayse_73 tamara Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    işalalh bişey olmamıştır keşke karışmasaydın birazda kendini düşünseydin melekler onu şimdi korumuştur

4. 12 Kasım 2009
  5. tuuba1205

tuuba1205 Annesinin Balı Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım ölee hafif darbelerden bebeğin etkilenmediğini biliyorum ama çok mu sert bi darbeydii?
    Allahın izniylen bişey olmamıştır ama sen bi doktoruna görün durumuda anlat

6. 12 Kasım 2009
  7. macey

macey fırtına öncesi sessizlik. Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    canım benim geçmiş olsun...üzülme hareketleri normalse yani önceki gibiyse sorun yoktur Allahın izniyle.içinde bulunduğu amnio sıvısı bebeği dış darbelere karşı koruyor diye biliyorum,yani bir nevi tampon görevi yapıyor.darbe çok şiddetli olmadıkça (düşme,kaza v.s Allah korusun) amnio koruma kalkanı gibi.
    bebeğinin hareketlerini sık sık kontrol et.her hangibir aksilik olursa da dr. a git.
    ve ne olur Allah tekrarını yaşatmasın ama birdaha böyle şeyler olursa kendini tut mümkün olduğunca...ALLAH bebeğine de sana da sağlık versin her daim.hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.
    eşin ve kardeşine de üzülme onlar kardeş nasılsa,bigün hatalarını anlar barışırlar...

sağlıcakla kalın canım...

8. 12 Kasım 2009
  9. 1tanelerimozi

1tanelerimozi ömrümün manası.. ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ahh canım yaaa içim acıdı şimdi.. bir şey olmaz allahın izniyle korkma.. bebeğin senin rahminde tahmin ettiğinde daha güvende..rahim zarı amniyon sıvısı korur onu.. rabbim seni ve bebeğini korusun..

10. 12 Kasım 2009
  11. EU3

EU3 Guest

ınsallah ıcımdekı vıcdan azabını anlatamam yazdıklarınızı okurken agladım ınanın cokıcım acıyo cokk yaserttı darp ama oleya tam hatırlamıyorumda nasıldı dıyeeama serttı sanırım

12. 12 Kasım 2009
  13. kedi003

kedi003 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    cok gecmıs olsun.. istersen doktorunla bu konuyu bir gorus ıcın rahat eder en azından ama bencede bır sey olmamıstır, eger cok sert degilse darbe.. tekrar gecmıs olsun..

14. 12 Kasım 2009
  15. ducks

ducks kıpırık oğlum canımsın... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bence de bişey olmamaıştır.. doktor bana karnına marketlerde kutu taşıyan araç çarpan bile gördüm.. hiçbirşey olmamaıştı demişti.. ama yine de git bir muayene ol bebeğini gör seninde için rahat etsin..çok geçmişolsun..

16. 12 Kasım 2009
  17. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    gecmıs olsun.bencede bısey olmamıstır harekette edıyormuz zaten.ama yınede bı doktorunla gorus ıcın rahat etsın...

18. 12 Kasım 2009
  19. gundogmadan

gundogmadan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ay kiyamam sana once sakin ol tatlim amniyon sivisi onlari her turlu darbeden koruyor diye biliyorum hareketleri de iyi diyorsun ama boyle durumlarda en guzeli direk doktorunu araman, doktorundan iyi kimse bilemez hem rahatlarsin da. Insallah saglicakla dogum vaktinde oldugunda dogum hikayeni yazacaksin bizlere hicbir zaman kendini uzme, bebisin hisseder.ama lutfen sen boyle konulara bir daha asla karisma. cok gecmis olsun.