Arkadaşlar, Kayınvalidesinin fenalıklarına rağmen yuvasını devam ettirenler buraya

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ela tarafından 30 Haziran 2009 başlatılmıştır.

30 Haziran 2009
    Konu Sahibi : ela
  1. ela

ela Guest

arkadaşlar kayınvalidesi ayırmaya çalışmasına rağmen hala dimdik yuvasını ayakta tutan bayanlar buyrun dertleşelim !

2. 30 Haziran 2009
  3. gestapo

gestapo anneyim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım biz aynı evde yaşıyoruz çok kıkanç biri evdeki herşeyi kısıtlıyo bebelerimi sevmez yani herşey var ama eşim ve bebelerim için katlanıyorum inş borçları biterse çıkacagız.rabbm yardımcımız olsun

4. 30 Haziran 2009
  5. EU3

EU3 Guest

ay benim bi arkadaşım var çok severim onun başarısı benim başarımmış gibi onun mutluluğu benim mutluluğummuş gibi hep daha iyi olsun isterim ama tek bişeyini kıskanırım KAYNANASI YOK ölmüş
    en iyi kaynana ölü kaynana derlerya çok doğru hayatta kimseye karşı böyle bişey hissetmedim bu yaşıma kadar ama ölse bi gram üzülmem o kadar nefretediyorum ondan yapmadığı pislik etmediği hakaret demediği laf kalmaz gıııııııııııııcıııııııııııık

6. 30 Haziran 2009
  7. sarxixcivciv

sarxixcivciv Kıymetlimizsin meleğim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    yeşşomm yine döktürmüşsün zemuszemus sende çok çektin be tatlımmmm kaç yaşında kayınvalidennn diye diye kadını öldüreceksin vallahiii

8. 30 Haziran 2009
  9. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    Benim kayınvalide ile aramda öyle kavga mavga olmadı ama bana arkamdan çok laf sokuşturmuştur. Ben genede seviyorum. Şimdi yere göğe koyamıyor beni. Seviyom ben onu yaaaaaaa. (Atıcaklar beni bu topikten sonunda) opuyorumnanaktan

10. 1 Temmuz 2009
  11. sarxixcivciv

sarxixcivciv Kıymetlimizsin meleğim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    bende severim şu aralar benden uzak aklında kafasında başka sorunları var..beni aklına dahi getirmiyor...opuyorumnanaktan

12. 1 Temmuz 2009
  13. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    benim kaynanam evlenmek istediğimizde ayırdı zaten bizi 3,5 sene ayrı kaldık ama görüşmeden duramadım vazgeçemedik sonra evlendik ama hep ayırmak için uğraştılar hepsi. sebepse boyumun kısa olmasıymış mış. ama aslında zamanında eşim annesinin istediği kızla evlenmemiş inat yapıyorlar birbirlerine. hiç suçum olmadığı halde öyle hakaretler işittim ailecek beni dövmeye kalktılar eşim engel oldu. karım nereye ben oraya o daha nasıl olsun şunu isterim bunu isterim demedi pahalı eşyalar aldırmadı bana dedi. bütün eşyalarımızı kendimiz almamıza rağmen hep uğraştı kadın. şimdi arabamızıda aldık evimizi aldık halada yaranamıyorum kadına neymiş ailelerine yakışmıyormuşum. onalr gibi açık saçık giyinecekmişim. ben giyemem öyle normal kısakollu pantalon giyerim dedim eşime onalr ne karşıyorlar felan. eşimde zaten açık giyinmemi istemez. hep beni bahane edip kavga çıkardı en son beni suçlayamadı eşimle kavga etmiş ama yine bana hakaret etmiş. bende anlam veremiyoprum ne olmamız lazım namusumla çalışıyorum tutumlu olup evimize yatırım yapıyoruz hep. offff işte ne kadar iyi olursan ol olmuyor. mevlam herkese püsür şansı versin. hakikaten püsürler, suratsızlar v.s. şanslı oluyorlar.

14. 1 Temmuz 2009
  15. ela

ela Guest

allahım bir iyiye bir kötü veriyor galiba ne diyelim kızlar allah sabır versin ya da haddini bilmeyen cadı kaynanalara haddini bildirecek eli maşalı gelin versin.

16. 13 Mart 2010
  17. semersin

semersin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    doğru ev üstüne ev olmuyor ben 20 senedir beraberim nefret ediyorum hele son2senedir borç bitsin ayrılarız diyorlarya eşler yalan hiç bitmez borç analarından ayrılmazlar olan bize olur ben midemde ödem oldu ve pisikiyatriye gidiyorum hala ayrılacağız kaynanadan

18. 13 Mart 2010
  19. simeron

simeron TATLIŞ'yla çok mutlu :)) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108

Gerçekten çok dirayetli bir insanmışsınız :1shok: Anne olan evlat büyüten bir kadın nasıl olur kendi öz evladını sevdiğnden türlü saçma bahanelerle ayırmaya kalkar ben anlamıyorum.. Bazı oğlan anneleri kayınvalide rütbesine erişince evrim geçiriyolar sanırım sempatiksalakcinni evlerden uzak :ecrin_bebek: olsun eşiniz size destek olup korumuş.. ardınıza bile bakmayın derim mutluluklar dilerim alkisalkisalkis