Arkadaslar. Kisa protokolde igneler reglden sonra nezaman basliyor?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve imoje tarafından 31 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

31 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : imoje
  1. imoje

imoje Su akar yolunu bulur.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kafam karisti bir topige yazdim ama gormediler sanirim henuz... o nedenle bir konu basligi yazip dikkat cekmek istedim. benim kafam karisti. kisa protokol uygulanacak bana. fakat dr rgl olduktan sonra ara dedi. dun oldum bugun ultrasyona girecekisim. ama kafami karistiran durumsa neden hafta sonu baslayacakmisim ignelere. benim burada ookuduklarimla ayni degil diye tuhaf oldum yani rglin ikinci gununde baslanmiyor mu igneler?

2. 31 Ağustos 2009
  3. EU2

EU2 Guest

tedavin hayirli olsun canim
    2 yada 3 gun baslaniyor

4. 31 Ağustos 2009
  5. nisan-nur

nisan-nur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim 3. gün başlamıştı

6. 31 Ağustos 2009
  7. dragonlily

dragonlily Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Imojecim eylul ayinda tedavi yapacaklar topicikde kisa protokol yaptigimdan bahsetmistim hatirlarsan.ayni durum bende de oldu (ben de amerikada yaptiriyorum)bana da adet olunca ara dediler benim islerim aksadi ve doktora 4. gun icin randevu aldim.gec olmustur artik yapamayiz zannederken 5. gunde bile basladiklarini ve bunun normal oldugunu soylediler.benim de icime kurt dusmustu sonra internette bazi makaleler okudum adetin 7. gununde bile baslanildigi oluyormus.simdi icim cok rahat sonucta kana ultrasona bakiyorlar sartlar uygunsa yapiyorlar.ben turkiyede asilama yaparken doktor 3. gun gecince baslatmamisti, sanki 3. gun basladik da noldu:KK43: kisaca canini sikma herkesin durumu kendine ozel ona gore degerlendirmesini yapiyorlar merak etme canim:)

8. 31 Ağustos 2009
  9. imoje

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ama dragonlilycim benim yarin biter reglim cunku 3 gun en fazla 4 gun suruyor. vallahi sanki icime kurt dustu.. cunku herkes kisa protokole regl ken basliyor. Esimde cok iyi bir yere emanet ettik kendimizi dedi. onlar biliyorlar islerini dedi. ama nebileyim iste cok gecmis gibi geldi. cunku reglimi bekledim e simdi oldum bu seferde reglimin bitmesini mi bekliyorlar vallahi kafam allak bullak oldu

10. 31 Ağustos 2009
  11. imoje

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayrica cevap yazan arkadaslarimada tesekkur ederim.. Neden bu sekilde yapacaklar anlamadim ama bugun 2.45 de gidecegiz bakalim soracagim dr. ye

12. 31 Ağustos 2009
  13. imoje

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dragonlily sen abd de suanda kisa protokol mu yaptiriyorsun? ne asamadasin canim? kafam allak bullak oldu okadar cok kisa hikayeler okudum ki :) bilgi edineyim derken daha cok mu karisti kafam acaba :) ama olsun burayi sefffdim :) tatli aci hersey paylasiliyor.. Umarim herkesin gonlune gore verir Allahim...

14. 31 Ağustos 2009
  15. eylul08

eylul08 Allahım bizi koru Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    tedavinin sonu güzel olur inşallah bende kısa protokolde yaptırdım ikinci günü başladım 3. günde başlanıyor 4-5 gün sonra yine gidiliyor daha sonra 2 günde bir gidiliyor yumurta toplanana kadar sana kolay gelsin arkadaşım benimki olmadı seninki olur inşallah

16. 1 Eylül 2009
  17. dragonlily

dragonlily Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canim benim de adetlerim 4 gun suruyor senin demek adt bitince baslanacak, biliyorum insan tedirgin oluyor o kadar para dok emek ver yalnis bir sey olsun istemiyor.bence doktoruna soyle cekinmeden butun kaygilarini, iyice aciklasin ta ki aklinda soru kalmayana kadar...

18. 1 Eylül 2009
  19. nurdannurdan

nurdannurdan meleğim geldiii Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende 4.gün başlandı