arkadaşlar korkmaz' ın tost makinesi ve çay makinesi sizce nasıl önerileriniz

Konusu 'Mutfak Araç ve Gereçleri' forumundadır ve ersoyum tarafından 6 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

6 Mayıs 2011
    Konu Sahibi : ersoyum
  1. ersoyum

ersoyum Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar uzun zamandır forumu takip ediyordum ama yeni aranıza katıldım çok sevinçliyim.. :) evlilik hazırlıkları yapıyorum eskiden hiç çeyiz yapma telaşım yoktu ama şimdi her ay maaşımla birer eksiğimi tamamlamaya çalışıyorum sizdende markalar ürünler hakkında bilgi istiyorum.anneler günü kampanyası dolayısıyla korkmazın demkolik ve tostkolik serisi 199tl indirimliyken faydalanmak istiyorum ama marka hakkında kararsız kaldım sizce nasıl alayım..??:KK62:

2. 6 Mayıs 2011
  3. tatlicady

tatlicady Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  4. 6 Mayıs 2011
  5. koprina87

koprina87 Allaha emanetsin bebeğim. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    kızlar ben ve görümcelerim korkmazın elektrikli çadanlığını (demliğini)
    hepimiz memnunuz.. kesinlikle başka markalara bakmayın derim .. ya da üstü cam olanlardan hiç tavsiye etmiyorum
    onlarda anca poşet çay yapılır filtresinde çay güzel olmuyor acı oluyor..

evlenen arkadaşımıza mutluluklar dilerim.. :)

6. 6 Mayıs 2011
  7. benim_olan

benim_olan Canım esadımmm Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    alcanım korkmaz güzel annem tost makinesini aldı memnun all alll kaçırma bence....bende alcam çünkü..:KK1:.

Son düzenleme: 6 Mayıs 2011
  8. 6 Mayıs 2011
  9. 1Sen

1Sen Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    359
    Ödül Puanları:
    83
    Korkmaz ürünleri hem kaliteli hemde gerçekten garantili.Mallarının arkasında duruyorlar bir sorun yaşandığında..Garantisinden hiç sorun yaşanmıyor..

Yalnız ÖNEMLİ tavsiye, lütfen şubelerden alınız alacaksanız..Yani sadece o mağaza ilgilenmeyecek sorun olduğunda Türkiye'nin her yerinden aynı desteği veriyorlar..

10. 6 Mayıs 2011
  11. tatlicady

tatlicady Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tekrar mrb cnm
    bende bugün korkmazın semaverini aldım.hatta annemde aldı.deneyeceğiz bakalım memnun kalırsak yazarım sana

12. 7 Mayıs 2011
  13. ersoyum

ersoyum Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar paylaşımlarınız için çok teşekkürler ama :KK61:cevap yazan arkadaşların sayısını göüyorum ama nedense mesajları okuyamıyorum:KK14: dünden beri uğraşoıyorum ama yazdığınız mesajları görüntüleyemedim..sorup kaçtım sanmayın burdayım yarın korkmaz demkolik ve tostkolik setini kampanya bitmeden alacağım size sonuçları yazarım inşll memnun kalırım..:KK9: hee bide çeyiz alışverişim daha yeni başladı onun için kampanya haberlerini ve memnun olduğunuz ürünleri benimle paylaşmaya devam ederseniz çok sevinirim öptüm kocamann:KK54:

14. 7 Mayıs 2011
  15. ersoyum

ersoyum Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ahaaaa okuyabildim sonunda mesajları canlarım teşekkürler. sizlerinde yorumuyla gönlüm ferahladı yarın alıyorum hihoyytt:KK66: canım semaveri ben düşünmedim daha büyük çok yer kaplıyo diye ama korkmazın ürünlerine şöyle bi baktım güzeldi elektroword de semaverin yanında türk kahve mak. kampanyası vardı sanırım ama fiyatlarını hatırlayamadım şimdi..

16. 7 Mayıs 2011
  17. ersoyum

ersoyum Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar resimlerinide ekliyorum.çaydanlıktaki siyah yerler benim alacağımda tost makinesinin rengi gibi mor.. $MAG_655030.jpg $MAG_655043.jpg

18. 7 Mayıs 2011
  19. lemlem07

lemlem07 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hımmmm bende korkmazın tost makinelerine bayılıyorum gelip gidip inceliyordum, indirime falan girer belki diyede bekliyordumm.. ben çaycımı zaten almıştım başka markadan.. acaba tost makinesi tek başınada indiirimlimidir? ve indirimi hangi mağazalarda biliyormusun?