arkadaslar lutfen bakar misiniz?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve esrasofo tarafından 8 Mart 2010 başlatılmıştır.

8 Mart 2010
    Konu Sahibi : esrasofo
  1. esrasofo

esrasofo psixi mou Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    oncelikle herkese selam arkadaslar.27 hafta 2 gunluk hamileyim bundan yaklasik 2-3 hafta once falan apar topar bobrek sorunu nedeniyle dr luk olmustum .idrar tahlili yapildi fakat idrarda hicbi sorun cikmadi .1 hafta oncesine kadar agrilarim devam ediyodu antibiotik ve bobrek icin ilac kullaniyodum .1 haftadir hicbi sorunum yoktu.2 gundur tuvaletten sonra kurulanirken vajinal bolge deilde idrar cikis bolgesinden kahverengi az da olsa bi lekelenme oluyo.arastirdim ama bulamadim bole bisey yasayan var mi?yardimci olur musunuz lutfen!!!! bilmiyorumkismile

2. 9 Mart 2010
  3. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Bende de iki gündür var o durum. (afedersiniz) biraz kabızlık olmuştu ve yara olmuş galiba , bu sabah bi baktım yoğun bir kan pıhtısı gelmiş. Çok korktum, eşim hemen doktora gidelim dedi. ama detaylı bakınca popomdan geldiğini anladım. Herhalde popo kanamasının bebeğimle bir ilgisi yoktur. Hayırlısıyla bebişlerimizi bi kucağımıza alabilsek sağlıcakla. Her an diken üstündeyim valla. Bişey olcak diye ödüm kopuyo.

4. 9 Mart 2010
  5. esrasofo

esrasofo psixi mou Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gecmis olsun kabizliktan kaynaklanan zorlama sonucu damarlarinda yirtilma olmus heralde sende.ama tabi mutlaka dr a gorunmelisin en azindan kabizlik icin bisey verebilir.bendeki idrar yapilan yerdendi.bugun olmadi oyle bisey.kontrolum var bugun bakalim tekrar konusucam dr umla.sana da cok gecmis olsun
    ayrica kabizlik icin bol su ic ve kuru meyvelerden ye ozellikle kuru kayisi sabahlari at agzina 1-2 tane

6. 9 Mart 2010
  7. julia

julia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Böbrekte oluşan yada kanallarda oluşan bir zedelenme geç de olsa kahverengi leke olarak görünmüş olabilir.Eğer taş ya da kum döküyorsanız bu çok normal,ama mutlaka doktorunuza bildirin bu durumu ve takip edin bakalım devam edecek mi.

8. 9 Mart 2010
  9. esrasofo

esrasofo psixi mou Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    2 hafta once urologa gittigimde bobregimde hafif sisme oldunu soylemisti .bebekten kaynaklaniyo olabilirmis.10 gun boyunca cok siddetli agri cekmistim idrar tahlilini de bu sebeple istemisti ama herhangi tas ya da iltihaplanma hicbisey cikmadi.insallah bi sorun cikmaz yine!