arkadaslar lütfen beni sakinlestirin

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve SweetLikeChocolate tarafından 8 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

8 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : SweetLikeChocolate
  1. SweetLikeChocolate

SweetLikeChocolate Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar kimseyle konusamiyorum kendimi cok kötü hissediyorum. lütfen sakinlesmek icin bana yardim edin. aldigim sakinlestirici tesir etmiyor. kocamla bosanmanin esigindeyiz. sürekli bana siddet uyguladigi icin onu polis sayesinde evden uzaklastirdim.
    Ama simdi 5 gün oluyor ondan ne ses ne seda. kendimi cok üzgün hissediyorum. konusacak kimsem yok.:1no2:canimin ici aciyor

2. 8 Temmuz 2010
  3. fulya1234

fulya1234 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    canım neden canının içi acıyo ki anlamış değilim...sen doğru olanı yapmışsın eşin madem sana şiddet uyguluyor poliste sana yardım etmiş eşinin sessizliğinden mi korkuyorsun acaba bana bir şey yapar mı diye hiç sesi solu çıkmıyor...

4. 8 Temmuz 2010
  5. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    yurtdisinda yasiyorsunuz herhalde oyle mi?

6. 8 Temmuz 2010
  7. SweetLikeChocolate

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet yurtdisinda yasiyorum. ama konusacak kimsem yok. aglayip duruyorum aglamak istemedigim halde. icimden dedimki en azindan yazarsam konusmus gibi olur kafam sakinlesir.ama kendimi tutamiyorum.yine tek konusabilecegim kisi kocam ama oda telefonu kaldirmiyor.

8. 8 Temmuz 2010
  9. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    tamam cok bunaldiniz ama bakin burdasiniz..sesinize ses veremesek de yazisiriz burda..
    hangi ulkedesiniz? polis soyledi mi kocanizin ne kadar sure uzaklastirilacagini?
    bence esinizi aramayin sanki yaptiginizdan pisman olmussunuz gibi. birakin hatasini ceksin.

10. 8 Temmuz 2010
  11. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    çok doğru bir şey yapmışsınız.lütfen sakin olun.şunu düşünün,artık şiddet yok. artık canım yanmayacak,artık psikolojim yerle bir olmayacak. artık mutluyum. ses sedaçıkmamasına şükredin.ya size karşı tehditler olsaydı yada başka bir şey.. demekki oda yaptığını anlamış ve sizden uzak duruyor..
    o yüzden artık rahatlayın...

12. 8 Temmuz 2010
  13. SweetLikeChocolate

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben viyanada yasiyorum. 14 günlügne uzaklastirdi polis esimi.evet cok bunaldim. doktora gidip durumumu anlatim sakinlestirici hap ve damla verdi ama su an yarim saat icinde tesir edecegi yerine etmedi. hayir pisman degilim cok cektirdi bana aslinda bu polis isini en son olarak yani son care olaak düsünüyordum.cünkü bana demisti eger polise gidersen kesin bosanirim diye.ben onunla severek evlenmistim ama malesef hersey sevgi degilmis.

14. 8 Temmuz 2010
  15. CekiLinBenDoktorum

CekiLinBenDoktorum Doktor geldi Haaaaanım Pro Üye

Beğenildi:
    9.777
    Ödül Puanları:
    238
    çok dogru birşey yapmışsın sakın sana vurmasına izin verme ne hali varsa görsün vicdan edeyim deme sakın..

16. 8 Temmuz 2010
  17. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148

bakin size resmen santaj yapiyormus. bosanmakla tehdit ederek sizi stress topuna cevirmis.. hic deger mi boyle bir adama? sizi sevmiyor, acimiyor.. bosanacaginiz icin sevinmelisiniz. anladigim kadariyla yasiniz genc. mutlu olmak sizinde hakkiniz. kendinize bir sans daha verin. boyle devam etmeyin hayatiniza.

18. 8 Temmuz 2010
  19. SweetLikeChocolate

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cok sagolun, yaptigmin dogru oldugnu bilmeme ragmen kendimi suclu hissediyorum arkadaslar daha 9 ay olmustu evleneli.