arkadaşlar lütfen bi bakın ne yapıcamı şasırdım artık

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve yasel tarafından 10 Nisan 2010 başlatılmıştır.

10 Nisan 2010
    Konu Sahibi : yasel
  1. yasel

yasel utkum iiki varsin Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadaşlar bebeğim hiç bişi yemiyo sevdiği yemekleri yapıyorum onlara bile hayır diyor artık neyapçamı şasırdım yemek yemesede meyve yerdi kiviyi çok seviyor şimdi onuda bıraktı sadece4 ben,i emiyor doktorlara götürüyorum sürekli vitamın ilaçları veriyorlar onlarda ii gelmiyo en son bi doktora gittik oda bitkisel bi ilaç verdi ZİNCOMEGA adında onu kullandım onun bişe faydası olmuyor ne yapçam bana yardım edin 15 aylık oldu emeden önce veriyorum ağzını açömıyo zorla veriyorum bu seferde yutmuyo geri çıkarıyo artık delircem ya

2. 10 Nisan 2010
  3. sudeyoncaa

sudeyoncaa pozitif ol.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    Aynı durumdayım bende 7 aylık bebeğim şu 1 haftayı geçti hiçbirşey yediremiyorum bende. Herşyi seven ve yiyen bir bebekti ek gıdaya başladığımızdan beri dediğin gibi hiçbirşey yemese bile meyve yerdi. ama şuan kaşığı,bardağı ve biberonu gördüğünde direk ağzını kitliyor tadına bakmadan bende çok şaşkınım ve anladım ki bunu yaşayan sadece ben değilmişim. Okuduklarım kadarıyla zorlamamak lazımmış kendi haline bırakmalıymışız biliyorum zor bunu yapmak ama ben denemeye başladım zorlamıyorum yerse yedi yemezse çekiyorum. Bakalım ne zaman gececek iyi beslenemiyorve kg verecek diye korkuyorum acaba bende mi vitamin ilacı alsam ... Birde dişmi çıkarıyor acaba diye düşünüyorum henüz dişi yok ama belkide oyüzdendir... Offff çok sabır gerekli .. Ve en kötüsüde emmek de istemiyor beni bu aralar

4. 10 Nisan 2010
  5. yasel

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    doktorum her gidişime zorlama o aç olursa zaten yer diyor benim beveğim hiç bişşi yemiyorki zaten aç aç geziyo zorlamadım bi süre kendi haline bıraktım yine bişi yemedi delircem artık yaaa

6. 10 Nisan 2010
  7. sudeyoncaa

sudeyoncaa pozitif ol.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    off kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş. birazdan uyancak ve yine yemicek ve ben yine üzülcem yogurt denicem uyanınca yemezse yine biberonla mama yada beni emzirmeye calışcam bakalım hangisi olcak :KK43:( analık böyle bir şeymiş demek biz tok o aç olunca yüreğimiz dayanmıyor hep aklımız onda

8. 10 Nisan 2010
  9. yasel

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benınkı sımdı uyudu yıne ac uyudu sadece benı emdı delrcm ya

10. 10 Nisan 2010
  11. family

family Biriciğim Buğrahan'ım:):) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    yasel bebeğin kaç kilo boyu kaç??? benimde bir oğlum var 13 aylık ve iştahlı bi çocuk değil... bazı günler bende çok zorlanıyorum yemek konusunda

12. 10 Nisan 2010
  13. yasel

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    BIR AY ONCE 10 KILOYDU15aylik olduk

14. 13 Nisan 2010
  15. AysunEge

AysunEge Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    son durum nedir canım merak ettim.
    bizde zincomegaya başladık.
    oğlum çokk iştahsız ve ben bir çare arıyorum.

16. 13 Nisan 2010
  17. yasel

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla bi değişijklkik yok ya onunda bi faydasını grmedşim ne yapçamı bende şasırdım

18. 13 Nisan 2010
  19. seherakcan

seherakcan Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar bu şikayetlerin aynısını oğlum büyürken yaşadım şimdi 16 yaşında bende ona ufakken balık şurubu alıp içirmiştim hiç farkeden birşey olmadı bende hep doktora aynı şikayetle götürürdüm oğlumu bir gün doktor bana şunu dedi( asıl senin kafanda sorun var ) akannehir bu çocuk çok sağlıklı dedi :ecrin_bebek: fakat ben hiç vaz geçmedim çünkü gerçekten düzgün birşey yemiyordu fakat ben çocuğumu doğru dürüst dışarı çıkarmazdım taki parka yakın bir eve taşınana kadar çocuk artık dışarı sık çıkmaya başlayınca birgün eve acıktım diye geldi hiç unutmam o günü şimdi çok sağlıklı bir deli kanlı tavsiyem rahat olun sabırlı davranın