Arkadaşlar lütfen biri cvp yazsın!!!!

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve cicek11 tarafından 2 Aralık 2008 başlatılmıştır.

2 Aralık 2008
    Konu Sahibi : cicek11
  1. cicek11

cicek11 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    7HFT.3 GNLK HAMİLEYİM.4 GÜN ÖNCE KAH.RENGİ BİR AKINTIM OLDU.DOKTORUM 3 Ü GEÇERSE HABER VER DEDİ.ÜÇÜGEÇİNCE HABER VERDİM VE İĞNE (proluton) YAPTIRMAMI SÖYLEDİ.İĞNEDEN SONRA RENGİ DAHA AÇILMIŞ BİR ŞEKİLDE İKİ KERE DAHA LEKELENMEM OLDU.DOKTORUMA DANIŞTIĞIMDA YAPILACAK BİŞEY OLMADIĞINI,DÜŞÜK RİSKİNİN OLDUĞUNU VE BEKLEYECEĞİMİZİ SÖYLEDİ.ŞİMDİ DİNLENİYORUM AMA SARI RENKLİ İKİ AKINTIM DAHA OLDU.KAFAYI YİCEM.ÖĞRETMENİM BEN 1 HAFT RAPOR ALDI BAYRAMLA BERABER YATICAM EPEY.DEVAM EDERSE NE YAPMALIYIM?
    HEM OKUDUM DİĞER ARKADAŞLARA DOKTORLARI PROGESTERON FALAN VERMİŞ BENİM DOKTORUM YAPILACAK BAŞKA TEDAVİ YOK DEMİŞTİ.
    LÜTFEN BİR YANIT BEKLİYORUM ARKADAŞLAR........senağlama

2. 2 Aralık 2008
  3. nurseer

nurseer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım proluton zaten progesteron. Yapacak hiçbir şeyin yok dua edip beklemekten başka. Öylece yatacaksın, dinleneceksin,.. Raporunu uzatırsın eğer çok ciddi bir düşük ihtimalin varsa. Öğrencilerine de bağırma sakın. Ikınma gibi olur. Geçmiş olsun. Öptüm ikinizi de.

4. 2 Aralık 2008
  5. txixrtxixl kelebek

txixrtxixl kelebek Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canımö gerekırse uzun doem rapor alırsın bebegın daha onemlı şimdı

6. 3 Aralık 2008
  7. cicek11

cicek11 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Nurseer arkadaşım çok teşekkür ederim.bir sağlıkçıdan cvp almak güzeldi.zaten çok uzak da değiliz.yenicede çalışıyorum ben.ha adana ha yenice:)
    sağlıcakla kalın...

8. 3 Aralık 2008
  9. arda_

arda_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım geçen gün aynı şey benim de başıma geldi ve doktor hemen progestan tedavisine başlattı.kullanmaya başladığımdan beri de lekelenmem olmadı .daha iki gündür kullanıyorum.bence de hemen başka bi doktora git içinde bi tereddüt kalmasın.zaten nasibi varsa o senle kalıcaktır canım Allaha sığın ve dua et bitanem ben senin için de dua edicem.

10. 4 Aralık 2008
  11. sermur

sermur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben de öğretmenim. Ben 2,5 ay kahverengi kanamayı yaşadım. Düşük tehlikesi var dedi doktor. Hiç iş yapmamamı ve sürekli yatmamı istedi. Nöbet tutmamam için rapor yazdı. 3 kutu progestan bitirdim. Şimdi geçti. Ama bebek düşecekse ne yaparsan yap önleyemeyiz dedi doktorum. Bu yüzden bol bol dua et ve dinlen.

12. 4 Aralık 2008
  13. ayxsxegxuxl34

ayxsxegxuxl34 kuzucuklarım:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    benimde olmuştu hemde bayağ çok olmuştu ben doktoruma telden aradım kırmızı leke olmayınca bi sorun olmaz dedi 1hafta sürdü lekelerim sonra geçti hiç ilaçta kullnamadım istirahatte etmedim. fazla kafana takma herşeyin hayırlısı olsun..

14. 16 Ocak 2009
  15. benimsin

benimsin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ALLAHIM yardımcın olsun inşallah hayırlısı olur ALLAH gönlüne göre versin dualarımız seninle herşeyin koruyucusu rabbim eminim o küçük parcayıda korur canım benım korkma

16. 16 Ocak 2009
  17. EU1

EU1 Guest

bendede oldu 8. ve 12 haftalarda düşük tehlikem vardı yattım ve progestan içtim banada o iğneyi yapmadılar mesela birde neden oldugunu mutlaka öğren bende miyom var ondandı mesela geçmiş olsun

18. 16 Ocak 2009
  19. siribron48

siribron48 ACIBADEM SEKERİM:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    cnm benım cok gecmiş olsun....inşallah duzelır ve meleın sna sıkı sıkı tutunur...hbr dar et bızıde mutlaka.cok opuorumsewgılr