arkadaşlar lütfen cevap yazın çok önemli

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve serpilyurt tarafından 24 Eylül 2009 başlatılmıştır.

24 Eylül 2009
    Konu Sahibi : serpilyurt
  1. serpilyurt

serpilyurt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tüp bebek denemesinden sonra neden tutmadığına dair tahlil yapılmak için çarılan varmı aranızda kaçıncı denemeden sonra çarıldınız ve ne gibi tahliller yapıldı lütfen cevap yazın çok önemli bu benim için

2. 24 Eylül 2009
  3. BeyzaNur-HH

BeyzaNur-HH geL artik Melegim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    vallahi ben 1.tedavimin negativ sonucunu aldim ve doktoru aradiydim turkiyede yabtirmistik..
    sonucu soledim ve dusunebiliyormusun sonuc cok vahimdi burdaki doktor sasirdiydi sonucu gorunce sanki tedavi yabtirmamis gibiydim:KK43:(

yapan doktorumuz cok soguk kanliydi yani sonucu soledim ... uzuldum dedi ins birdahaki sefer olur dedi

ben cok istemistim demesini gel bi bakalim arastiraliim yada su tahlili yabtir sonucunu yolla felan filan ama hicbise denilmedi..

4. 24 Eylül 2009
  5. BeyzaNur-HH

BeyzaNur-HH geL artik Melegim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    evet arkadaslar tedavi negativ olunca ne gibi tahliller yapiliyor yardimci olun bilelim

6. 24 Eylül 2009
  7. EU2

EU2 Guest

ikinici yada ucuncuden sonra arastirmak icin cagriliyor diye builiyorum

8. 24 Eylül 2009
  9. eylul08

eylul08 Allahım bizi koru Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    tutmamasına üzüldüm serpil biz burda hep güzel haberler bekliyoruz tutmadığı için benide çağırmıştı doktorum çok uzun konuştu ve anlattı olumsuzluğa neden olabilecek durumları ekimde tekrar başlamak için aradığımda hormon tahlilleri istedi daha önce hormon tahlilleri istememişti sonuçt prlaktini yüksek çıktı ve ilaç kullanıyorum senide belki olumsuzluğa neden olabilecek bazı tahlilleri yapmak için çağırmıştır inşallah bir dahaki sefer herşey daha güzel olur senin için

10. 24 Eylül 2009
  11. eylul08

eylul08 Allahım bizi koru Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    beyzacım negatif olunca hormon tahlilleri bazen de genetik testler istenebiliyor kanama pıhtılaşma zamanını belirlemek için de tahlil istenebiliyor ben de arkadaşlarımdan ve burdaki yazılanlardan biliyorum aklıma gelenler bunlar başka sebeplerde vardır belki de bende de oldu ve ilaç kullanıyorum bu da tedavi zamanımı biraz etkiledi tabi

12. 24 Eylül 2009
  13. yaprak2

yaprak2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba;benimde 2 kere tüp bebek denedik sonuç maalesef negatif:) 3.denemeye başlamadan doktor benden genetik test ve hormal tahlili istedi. Kanda pıhtılaşma oluyomuş diye sormuştum ben ınun için birşey yaptırmam gerekiyomu diye biz onun önlemini alıyoruz dedi.İnş.bizde kısa zamanda kavuşuruz..

14. 24 Eylül 2009
  15. serpilyurt

serpilyurt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım iyi dileğin için sağol bizimki ilk denememizde tahlil yaptırdığımız gün sonuç negatif çıkınca doktorumuz aynı gün aradı nası tutmaz mutlaka tahlil yapıp öğrenmemiz lazım dedi yani ikinci için beklemeden hemen sonuç belli olunca aramıştı 6 ay dinlenme süremiz vardı o süre doldu ve hala gitmemiştik tahlil yapmaya yine aradılar o tahliller sizin
    için çok önemli mutlaka yaptırmanız gerek dediler
    bişey daha var arkadaşlar özel veye devlet hastanesi olsun bu tahlilleri sigorta karşılıyomu

16. 24 Eylül 2009
  17. hilall85

hilall85 minik MİNA artık evindee Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    153
    canım ben 1.denememde tutmuştu fakat düştü....onun ardından dr histeroskopi istedi canım....

18. 24 Eylül 2009
  19. hilall85

hilall85 minik MİNA artık evindee Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    153
    tüp bebeği denediğim yerde histeroskopi için bana 1.250 deedi fakat sigortalı olduğun için 750 lira denildi.....fakat ben yaptırmadım...çünkü 2.denememi aynı yerde yaptırmayı düşünmüyorum.....ayrıca bi kadın doğumcuylada görüşmeye gidicem kesin yaptırmam gerekmi diye......