arkadaşlar lütfen fikirlerinizi belirtin

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve reallife tarafından 16 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

16 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : reallife
  1. reallife

reallife Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bnde 2 cm lik kist vardı çatlamıştı.ameliyat olma riski taşıyordum.sonuç olarak kist 1 ay snra kendlğnden geçti ama ağrılarım devam ediyor.doktor yasmin adında bir doğumkontrol hapını kullanmamı önerdi ama formda yazılanları okuyunca korktum.göğüsleri büyütüyormuş miyom fln yapıyor demiş bi arkadaş.kararsz kaldımCADIARZU

2. 16 Temmuz 2008
  3. rose beath

rose beath Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bnm dudagımda kist çıktı 2sndede aldırdımiyi huyluydu bilorum ama aldırmak en iysi

4. 17 Temmuz 2008
  5. reallife

reallife Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hımm anldm cnm.teşekkür ederim

6. 19 Temmuz 2008
  7. b.xoxzer

b.xoxzer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    dr ne dedi peki bu son duruma?çok geçmiş olsun....

8. 20 Temmuz 2008
  9. hero

hero Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kardeşımdede vardı kıst doktoro gıttı ona dogum kontorol hapı yazmıs kullndı gectı ama simdi yıne rahatsız heralde yıne gıtcek:teselli: [​IMG]

10. 20 Temmuz 2008
  11. reallife

reallife Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    doktor yasmin verdi.verirkende yan etkilernde göğüsleni gergnleştreblr dedi.miyom fln bşe demedi.piyasadaki en iyi doğum kontrol hapı dedi.doktoruma güveniyorum aslında ama yazılanları okuyunca biraz kararsız kaldım sonuçta bunlaryaşanmış

12. 3 Ağustos 2008
  13. walla canım göğüsleri büyüttüğü doğruda miyomuda ilk defadır duyuyorum inan.ama bakma sen göğüs büyütmesi felanda bünyeden bünyeye fark edebilir genelde öyle kilo aldırıyo..

14. 4 Ağustos 2008
  15. esengxuxlxuxm

esengxuxlxuxm minik erkeklerim... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bende yaklaşık on gündür kullanıyorum bendede 5 cmlik kist için verdi dr.Benim bu ilacı içmeden önceden göhüslerim adet olmadan 10 gün önce nasıl ağrırı ve şişerdi şimdi de başladı vala büyümeye ve daha 2 hafta filan var adet olmama ama miyom filan bende ilk kez duydum.Bu kilo alma göhüslerde şişkinlik filan da bünyeden bünyeye farklılılk gösterebilir.......AAAAAA bu arada bu yasmin suratımı mahvett 4 5 tane sivilce çıktı kocaman öncedn sadce 1 2 tane küçücük çıkardı şimdi suratım maaf.Bir de reçetsinde sivilceyi önlemesinden filan bahsediliyor.Yan etkileri değişebiliyor demek ki kişiden kişiye.

16. 20 Ağustos 2008
  17. esra_28445

esra_28445 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yasmin ilacını bende kullandım kist tedavisi için ve kistim kayboldu. kilo yapmadı hatta zayıflattı beni ( kilo alırım umudumda gitti). evet göğüslerde dolgunluk oluyo. bide sivilcelerimi yok etti,yüzüm pürüssüz artık. yan etkileri degişebiliyor demekki...