Arkadaşlar lütfen lütfen lütfen bakın ve bi şey deyin???

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve nurtopu tarafından 20 Ekim 2009 başlatılmıştır.

20 Ekim 2009
    Konu Sahibi : nurtopu
  1. nurtopu

nurtopu Hayat güzel:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşlar ben adetimin 3. günü klomen başladım ve bugün 4. günü klomenin. Fakat dünden beri adetim bitti ve hemen yumurtlama dönemindeki gibi şeffaf bi akıntı başladı. Başına böyle bişey gelen var mı? Bu dönemde yumurtluyor olabilir miyim ki?

2. 20 Ekim 2009
  3. duyguby

duyguby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benimde basıma bazen geliyordu.sanki yumurtlama döneminde gelen akıntı gibiydi.Bende acaba yumurtlama şimdimi diyordum.Ama sanmıyorum canım ya,gerci daha önce bu konu tartısıldı ama bazen baska bişey yuzunden de geliyor olabilir.Kıvamı nasıldı,yani parmakların arasında uzuyormuydu..

4. 20 Ekim 2009
  5. duyguby

duyguby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    aklıma şuda geliyor bugun klomenin 4.gunuyse adetten itibaren 7.gundur.ee ortalama 13-14 gunlerde yumurtlama olduğunu varsayalım.diyelimki erken yumurtlayacaksın bu ay.bu akıntıdan sonraki 12-24 saat içinde yumurtlama olduğunu düşünürsek belki erken bir uyarı gelmiştir yumurtlayacaksın diye.sende ovulasyon testi varmı?hem emin olur hemde böyle bir durum varsa bu ayı kaçırmamış olurdun..

6. 20 Ekim 2009
  7. nurtopu

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    uzayıp uzamadığına dikkat etmedim sanırım uzamıyor. ben de ovulasyon testim olsa keşke diye düşünmüştüm. sipariş verdim yarın gelecek. inşallah kaçırdığım bi şey olmaz
    çok sağol canım ya. Allah sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin

8. 20 Ekim 2009
  9. duyguby

duyguby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    amin canım,Allah sanada nasip etsin inşallah....Bu ay çalışmaya biraz erken başlasanız belki daha iyi olur..ne biliyim ilacın etkisiyle yumurtan erken falanmı oldunlaştı acaba die düşündüm.gün asırı denerdiniz.

10. 20 Ekim 2009
  11. nurtopu

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    haklısın canım çok sağol

12. 20 Ekim 2009
  13. cicekcik

cicekcik 02.08.10 Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    146
    canım reglinin 7.günü yumurtlayabilrisin yada 8-9günü olabilir belirti verebilir benim başıma çok gelir erken yumurtlama yani endişelenme bence fikfiklere başlayın siz nolur nolmaz deyinnn