arkadaşlar lütfen ne biliyosanız yazın anlatacak başka kimsem yok

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve merwisss tarafından 13 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

13 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : merwisss
  1. merwisss

merwisss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    arkadaşlar 1 yıldır korunmuyoruz yumurtalıklarım zayıf çalışıyor 21 haziranda adet oldum 6 temmuzda yani adetten itibaren 14. gününde benden ilk önce nokta kadar daha sonra daha koyu kıvamlı kahverengi akıntı geldi 3 gün sürdü hemen doktora gittim ultrasonla baktı yumurtlama döneminde olur böyle kanamalar geldi yumurtanda yok zaten dedi nys ara ara kasıklarıma bıçak saplanır gibi oluyor bide göğüslerimin ucu acıyor ama ara ara oluyor acaba hamileymiyim diye idrar testi almıştım o kahverengi akıntının geldiği gün negatif çıktı doktor ultrasonlada baktı oda bişey yok dedi ama hala içimde bi umut ve şüphe var sizce bunlar hamilelik belirtisimidir lütfen cvp yazın çünkü bunları paylaşacak ve bu konuda akıl alacak kimsem yok şimdiden teşekkürler...

2. 13 Temmuz 2010
  3. baby2435

baby2435 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canımm net bişey söyleyemem ama içinde umut varsa hemen kan testi yaptır ve sonucu öğren inşallah hamilesindir canım kese zaten hemen görülmüyo o yüzden bi kan testi yaptırman da fayda var şimdiden hayırlısı olsun:teytey:

4. 13 Temmuz 2010
  5. yercekimlikaranfil

yercekimlikaranfil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Adetin ilk gününden itibaren 14. günde olan kanama yumurtlama günü kanamasıdır. Hamilelikten olan yerleşme kanaması o gün olmaz. Çünkü daha zaten o günlerde hamile kalırsın. Yani yerşelme kanaması o tarihten bir hafta on gün sonra filen olur.
    Testin sonuç vermesi ise imkansız. Akşam hamile kaldığın cinsel ilişkiye girip sabah da test yapmak gibi birşey yok. Test adetten en erken birkaç gün önce bir ihtimal sonuç verebilir ama kesin sonucu adet gecikmesinden sonra verir.
    Çok takma kafana, bak yumurtlaman azmış. Çok istedikçe yumurtlama düzenini de bozarsın aşırı hamilelik isteğinden. Akışına bırak. Yaşına göre 6 ay- 1 yıl içinde olmazsa doktora gidersin. Takibe başlar.
    Bir de internetten hamile kalma ve yumurtlama döngüsü ile ilgili yazılar okursan faydalı olur.

6. 13 Temmuz 2010
  7. merwisss

merwisss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    canım o kahverengi akıntı gelmeden tam bir hafta önce birlikte olmuştuk bir hafta sonra böyle kn gelince kafam karıştı işte

8. 13 Temmuz 2010
  9. yercekimlikaranfil

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108

O zaman adetin 6. günüde filan birlikte olmuşsunuz. O günlerde hamile kalınmaz ki. Yani düşük bir ihtimal var ama zaten doktor bakmış. Yumurtlama da gebelik de yok demiş.

10. 13 Temmuz 2010
  11. merwisss

merwisss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    haklısın belkide ben kuruntu yapıyorum...olmayan bişey için fazla heveslendim

12. 13 Temmuz 2010
  13. yercekimlikaranfil

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Bir yıldır korunmadığınızı söylemişsiniz ilk mesajda, doktora bunu söylediniz mi? Ne diyor, ne tavsiye ediyor?

14. 13 Temmuz 2010
  15. merwisss

merwisss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    23 yaşındayım doktor yaşın çok genç olur diyor ama bir yıldır olmaması sizcede anormal değlmi başk doktora gittim yumurtalıkların zayıf çalışıyor dedi bir yıldır klomen kullandım dozunu yükselttim yine olmadı bir yıldır doktora gidiyorum olur diyor başka bişey demiyor tioid hastasıyım o etkiliyo olabilirmi diyorum ben bilmem diyor ilaçlarımı düzenli kullanıyorum hormonlarım normal seviyede ama neden olmuyorbilmiyor anne olmak için yaşın kaç olması lazım istemek suç gibi davranıyor bana

16. 13 Temmuz 2010
  17. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    adetlerin düzensizmiş kahverengi lekelenme bendede önceden çok oluyordu.testte negatif çıkmış ümitlenme sen yinede.daha 1 yıl olmuş işallah en kısa zamanda gelir bebişin.

18. 13 Temmuz 2010
  19. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım ayne şeyleri bende yaşadım klomende en son günde 4 taneyle yumurtalar büyüdü ama tabi bulana kadar klomen limitini doldurdum.en son klomen ve 4 gün iğneyle aşılama yapıldı tutmadı.sonra hipertroid olduğum ortaya çıktı.bebek tedavisini bırakıp troid için tedaviye başladım.bebek tedavisi için genel cerrah uzmanı izin vermedi.bu sene nisanda 1 yıl olacaktıki martta hamile olduğumu öğrendim.darısı başına işallah.