arkadaşlar lütfen önerilerinizi bekliyorum

Konusu 'Güzel ve Bakımlı Eller İçin Öneriler' forumundadır ve zukseddin tarafından 19 Eylül 2009 başlatılmıştır.

19 Eylül 2009
    Konu Sahibi : zukseddin
  1. zukseddin

zukseddin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya kızlar benim sorunum öyle kötü ki:sinifsinif:
    benim ellerim lisede üniversitede öyle güseldiki manikür nedir bilmesdim tırnaklarım etlerinin alınması nedir bilmesdimsadece bi törpü muhteşem uzun tırnaklarım vardı...
    ellerim yapısı cidden güseldir uzun ince parmaklarım vardır...
    ama gelin görün ki son 3-4senedir bi alışkanlık başladı bende tırnaklarımın etlerini koparmaya başladım elimle o o etleri alınmayan tırnaklarımın etrafı şiş va nasırlaşmaış artık (nazara bağlıyorum)etlerimi koparmayı bırakamıorummafoldumbenhatta tırnak etlerimi koparmam parmaklarıma kadar taşmış durumda o kadar çok istiom ki bu alşıkanlığı bırakmayı tırnaklarımı uzatsamda ellerim sırf bu yüsden iğrenççççç...
    kendi ellerimle ellerimi mahvetmekten artık bıktım
    lütfen arkadaşlar yardım edin bi fikir önerin banaCADIARZU

2. 19 Eylül 2009
  3. _masal_

_masal_ ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim kankam da senin gibi..tek fark o erkek..ben ders sırasında sürekli eline vuruyorum yemesin diye..ama o yine de benim yanında olmadığım zaman yiyor...yapabilcek tek şey yemeyi bırakıp düzelmesini beklemek,üzgünüm :KK43:

4. 20 Eylül 2009
  5. zukseddin

zukseddin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kimsenin önerisi yok anlaşılan:KK43:

6. 20 Eylül 2009
  7. sophronie

sophronie Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    172
    Ödül Puanları:
    123
    psikoloğa gitmeni öneririm. tırnak yemek, tırnağın kenarındaki etleri koparmak duygusal bir problemden kaynaklanıyor bildiğim kadarıyla. bir çok alışkanlık terapi yöntemiyle bırakılıyor.

8. 1 Ekim 2009
  9. tinyghoul

tinyghoul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet gerçekten psikoloğa gitmelisin.parmak-boyun çıtlatma , tırnak yada tırnak kenarlarını yeme stresten olur.

10. 19 Ocak 2010
  11. Astronomer

Astronomer fragile cosmos Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hayatım ben tam sorununu anlayamadım şimdi tırnaklarını yediğin için tırnak altı etlerinden mi bahsediyorsun yoksa tırnak çevresi etlerinden mi? eğer tırnak çevresi etleri ise sana tavsiyem sally hansen in instant cuticle remover i.. tırnak çevresindeki o manikürle alınan etleri manikür yaptırmana gerek kalmadan 15 saniye içinde yumuşatıp çıkartıyor, bunu kullanırsan zamanla tırnaklarının çevresinin çok güzel olacağına eminim.. eczanelerde satılıyor, bir bak istersen bebeğim.. boshayallersmile

ama tabiiki çevresinin yiyorsan bırakman gerekecek yoksa cılk yara olur tırnak etlerin :1no2:

12. 31 Ocak 2010
  13. zukseddin

zukseddin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    fiyatı ne kadar peki bu ürünün mantıklı bi ürün gibi geldi

14. 31 Ocak 2010
  15. olgu35

olgu35 ölümden başkası yalan Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    ellerinin bakımlı halinin resimleri varsa onlara bak yada bakımlı, ojeli el tırnak resimlerine bak. özenip hevesleneceksindir. resimler hep gözünün önünde dursun. elin ağzına gittiğinde resime bak. el ve tırnak bakımı yap düzenli olarak. tırnaklarını ojesiz yada tırnak cilasız(kırılma önleyici) bırakma. en kısa sürede vazgeç bu kötü alışkanlığından lütfen. bayanlar için el güzelliği önemlidir ve bakımlı eller ayrıcalıktır:1hug: tırnaklarım ve ellerim bakımlı günlerindeki haline döndü, alışkanlığımdan vazgeçtim diye müjdeni bekliyorum en kısa zamandavereliniortak hatta resimde ekle :KK66:)

Son düzenleme: 31 Ocak 2010
  16. 31 Ocak 2010
  17. zukseddin

zukseddin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok teş.ederim canım tırnak yemeyi bıraktım son 1buçuk haftadır birazda uzadılarda,ancak şu et yemeyi bırakımıorum etlerimi koparıom ama onuda azalttım maaş alınca ilk işim maniküre gitmek olacak,maniküre gidilmiş ele kıyamam herahldeopuyorumnanaktan inş düzelir ellerimde buraya resim koyup paylaşırım manikürden sonra

18. 28 Mart 2010
  19. Katrece

Katrece cumaya hedef:max 51.8 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    psikolijik manada yapılması gereken yapmanı önermekle birlkte acı bir paratıcı sürmeni önerririm. et kısmına da tırnaga da. acı oldugu için hemen bırakacaksındır o an.ve zamanla alısırsın bu sayede