Arkadaslar lutfen yardım edın bı sorunum var

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve melegmmmm tarafından 15 Mart 2010 başlatılmıştır.

15 Mart 2010
    Konu Sahibi : melegmmmm
  1. melegmmmm

melegmmmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ARKADASLAR BENIM ILK AYLARDA DUSUK TEHLIKEM VARDI DINLENEREK VE ILACLARLA ATLATTIM SIMDI COK SUKUR 5 AYLIK OLDUK AMA COK ASAGIDA BEBEGIM BU DURUML KARSILASAN VARMI BEBEK ASAGIDA OLURSA DOGUM SEZERYAN OLUYO DIYE DUYDUM DOGRUMU :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

2. 15 Mart 2010
  3. melegmmmm

melegmmmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bana yardımcı olacak kımse yok muuuuuuuuuuuuuu

4. 15 Mart 2010
  5. eylul_16

eylul_16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım benım mrb üzülme rabbim sana dünyanın engüzek varlıgını nasıp etmiş elbet dogmasında da kolaylık verır bebegin saglıklı gelişşsinde gerısını düşünme ben hawıle olmadıgım için bunları yazabılıyorum keske tecrübem olsaydı da daha fazlasını yazabılseydım senın için allah yardımcın olsun üzwe tatlı canını aeo...

6. 15 Mart 2010
  7. canan0131

canan0131 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aşşağıda olması bi problem yaratmaz canım bende 31 haftalıgım ve bebeğim ilk oynadıgı zamanlar hep assagıdaydı

8. 16 Mart 2010
  9. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Canım bende 24 haftalığım ve daha yeni yeni bebeğimi göbek kısmımda da hissetmeye başladım. Hep aşağıdaydı çünkü. Ben ilk zamanlar doktoruma sormuştum bebeğim çok aşağıda , bir problem olur mu diye, hayır, demişti. Şimdi gerçekten yukarı çıkmaya başladı. Amniyos sıvısının normal düzeyde olması çok önemli. Eğer azsa bebeğin çok fazla hareket alanı bulamayacağı için aşağıda olmaya devam edermiş. Ama çoksa karnının heryerinde hissedermişsin hareketlerini

10. 16 Mart 2010
  11. melegmmmm

melegmmmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    pekı canım yukarıda hıssedene kadar ne yaptın kendılıgınden nı yukarı cıktı bu bahsettıgın anımıyos sıvısını yukseltmek benım elimde mi

12. 16 Mart 2010
  13. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Tabiki senin elinde canım. Bol bol su ve süt iç. Günde 2 litre sıvı almaya dikkat et. Bunun sırf su olması gerekmez, süt, meyve suyu falan. Zaten amniyos sıvısı 4 saatte bir kendini yeniliyormuş, Yeterli sıvı olması gerekiyorki su yenilensin. Bu suyun hem bol hem temiz olması bebeğin sağlığı için çok önemliymiş. Bu arada bebeğimin hareketlerini karnımın heryerinde hissetmek için birşey yapmadım, yapamamki zaten. Sadece dediğim gibi bol sıvı al ki bebeğinin daha rahat büyüme alanı olsun. Doktorun söylemedimi hiç sana yada internette araştırmadınmı hiç bu söylediklerimi???

14. 16 Mart 2010
  15. melegmmmm

melegmmmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    doktorum su ıcmem gerektıgını soyledı ama bebegın yukarı cıkması ıcın dınlenmekten baska bırsey yapamayız dedı acıkcası bır tane dusukten sonra hamılelık bıraz korkulu ve endıselıyım:Saruboceq:

16. 16 Mart 2010
  17. sofika

sofika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    108
    canim bende 1 haftadir bebegimi cok asagida hissediyorum,hatta konu acmistim,sag olsun arkadaslar normal oldugunu soyledi,doktora da sordum o da hersey yolunda dedi,telas etme diycem ama biliyorum insanin cani sikiliyor.

18. 16 Mart 2010
  19. melegmmmm

melegmmmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cok ozel olmazsa bırsey sorabılırmıyım