Arkadaşlar Lütfen Yardım Edin. İyi bir Ürolog tanıdığı olanlar

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve ezel.nal tarafından 10 Şubat 2009 başlatılmıştır.

10 Şubat 2009
    Konu Sahibi : ezel.nal
  1. ezel.nal

ezel.nal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Eşim 3, 5 ay önce çift taraflı varikosel oldu. İleri hareketliliğinde düşüklük vardı. Şimdi Tekrar test yaptırdı. Sonuçlar hala aynı . Biliyoruz bir yıl içinde düzelme gösterirmiş. Ama buradan duyduklarıma göre ameliyat olmadan yada olduktan sonra ilaç başlayan doktorlar varmış. Ben anlamış değilim. Bizim gittiğimiz doktor bekleyin diyor sadece . İyide ne zamana kadar .İyileşme olmama yada tekrarlama ihtimalleri var. Anca bekleyin diyor. Ben rahatsızım . Her an hamile kalabilirim diye uzun zamandır ilaç kullanamıyorum. Hastalığım ilerledi. Bu süreci hızlandırmak için hiç mi yol yok arkadaşlar. 3,5 yıllık evliyim. Eşine ilaç verilen arkadaşlar , Ankara da oturan doktorundan mennun arkadaşlar lütfen yardım edin.

2. 10 Şubat 2009
  3. zehra87

zehra87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım merhaba.benim eşimdede ileri hareket problemi vardı.ameliyattan sonrada gelişme olmadı.bizim doktorumuz ilaç tedavisi dedi.3ay boyunca ilaç kullanacak eşim.biz kırıkkalede doktora gittik.yüksek ihtisas hastanesine.bence doktorunu değiştir boşyere bekleme derim.zaman kaybı bence.ilaç tedavisi cevap vermezse o zaman çaresine bakarsınız.eliniz kolunuz bağlı oturmayın derim.allah şifalar versin. :Saruboceq:

4. 11 Şubat 2009
  5. denizt

denizt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben doktor ismi olarak bilemiycem ama eşim akay hastanesi üroloji kliniğine gidiyor. Böbrek taşı problemi vardı 1 yıl önce ameliyat oldu numune hst.de. ordan pek memnun kalmadık. şimdi kontroller için gittiği hastaneden çok memnun tavsiye ederim.

6. 3 Eylül 2012
  7. SaglikSitesi

SaglikSitesi Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    benimde tavsiyeye ihtiyacım var özel msj yazamıyorum burdan bilgilendirebilir misin tsk