arkadaşlar lütfen yardım edin

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve benmine tarafından 10 Ekim 2009 başlatılmıştır.

10 Ekim 2009
    Konu Sahibi : benmine
  1. benmine

benmine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ben dhea kullanmak istiyorum fakat eczacıya gidip dhea istiyorum dedim ve anlamadı. budhea nın bir hap adı filan yokmu dhea diyince anlamıyolar.kullananlar faydasını gördümü lütfen yardımcı olun.ne diyip alıcam ben bu şeyi

2. 12 Ekim 2009
  3. benmine

benmine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    yani okadar kişi okudu birtaneside cevap vermedi.yinede saolun

4. 12 Ekim 2009
  5. daglarr

daglarr Rabbi hebli minessalihin Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım dhea ne, ne amaçla kullanıldığını bilmediğim için herhangi bir fikrim yok.

6. 12 Ekim 2009
  7. mlkpinar

mlkpinar gel kavuşalım artık.... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    mrb benmine,ben doktor tavsiyesiyle kullanıyorum daha 1.5 ay falan oldu kullanalı.o yüzden faydasını gördüğümü söyleyemiycem henüz çünkü 3 ay gibi bi sürede etksini gösterirmiş.ankara'da amerikan pazarı diye bi yer var ordan almamı söyledi doktorum,eczanelerde olmuyo galiba...dhea diye satılıyo eczacı satmadığından bilememiştir.internetten bulabilirsin belki...

8. 12 Ekim 2009
  9. EU2

EU2 Guest

benimde bi fikrim yok canim duydum ama bilgim yok

10. 12 Ekim 2009
  11. EU2

EU2 Guest

12. 12 Ekim 2009
  13. xolix06

xolix06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    canım her eczanede olmuyor.solgarın ürünlerini satan her eczanede bulabilirsin.ben kullandım.2. ayında hamile kaldım.nekadar etkili oldu bilmem.sen direk solgar ürünü satıyormusunuz de.gerçi ben 21th century die bi markanın dhea sını kullandım.ama marka farketmiyor dediler.yumurtalık kalitesini artırmak için bu ilaç.ben bubunla birlikte solgarın l-argine die bi ilacınıda kullandım doktor tavsiyesi ile.eşimde evicap kullandı.bulursun kesin.biçok eczanede var.bulamazsanda internetten sipariş edersin.hemen hemen aynı fiyat.inşallah yardımcı olabilmişimdir.