Arkadaşlar lütfen yardım lütfen :(:(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ayxixxsxxixxgxxix81 tarafından 19 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

19 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : ayxixxsxxixxgxxix81
  1. ayxixxsxxixxgxxix81

ayxixxsxxixxgxxix81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar siteyi uzun süredir takip ediyorum bu forumuda okuyorum çok yararlı buluyorum sıkıntıklarımızı dertlerimizi yada mutluklarımızı
    burda paylaşabilmek çok güzel ilk defa yazıcam bende buraya sizlerinde fikrini almak istiyorum benim için çok önemli bir karar çünkü
    7 yıllık bir ilşkim var 7 YIL boyunca çok güzel günlerimzde oldu bnim bazı kafa karşıklıklarım yüzünden
    bazen kötü zamanlarımızda oldu hatta öyleki ben onu birçok arkamı döndüğümde beni
    bırakmadı ve bende yapamayıp geri döndüm sebepler ailevi şeylerdi benim ailemle ilgili o yüzden kafam karışıyordu ve kurup kurup kendimi arayı soğutuyordum neyseki uzun zamandır böyle birşy olmadı bi çok kez evlenmemizle ilgili isteğini söyledi
    yani ciddi olarak herşeyin olması artık evlenmemiz için girişimlerde bulundu ama olmadı öyle yada böyle olmasını engelledm istemedim.
    ama şu sıra aramız gerçekten çok çok iyi ve bana şöyle bişey yaptı bu arada benim erkek kardeşim temmuzda evleniyor.
    ve biz onlara ev bakıyoruz onlar için baktığımız bir ev vardı onlar evi küçük buldu henüz tam bitmediği için karar veremediler oysaki bizim için çok
    güzel bir ev halen yeni yapılan bir ev yani btimiş ama çevre düzeni vs olacak.
    ve bununla birlikte bana diyorki o evi biz alalım peşinatı vereyim hemen kredi için başvurayım diyor herşeyi hazırlamış haziran26 da evlenelim yeri ayarlamış tamm dersem hemen arayıp ok diycek
    haziranda ilk haftasıda gelinlik eşya mobilya perde tül halı bu işleri hallederiz diyor
    yani herşey biranda olucak diyor ve bütün işleri bana bırak ben herşeyi halledicem diyor
    sen kafanı yormuycaksın diyor temmuzun sonunda kardeşimin düğünü var bide şöyle bişey var kardeşim sözlendi nişanlandı benim hayatımda hep bu kişi vardı ve şuan evlenicek ben böyle bişey yaparsam araya girmiş olucam aslında sıra benimdi ama işte malesef böyle oldu aileme hiç bahsetmedim daha tepkilerini çok merak ediyorum ama tabiki olmaz diycekler
    ama bi yandanda böyle bir teklif beni çok heyecanlandırdı
    zaten olması gereken ve bizi tanıyan herkesin bizden hep beklediği bişey olmuş olacak
    ve insanlarda çok şaşırmayacaklar diye düşünüyorum kızlar hem heyecanlı hemde çok kararsızım bu kadar kısa bir sürede böyle birşey olabilirmi?
    sizden fikirlerinizi öğrenmek istiyorum lütfen acil bana bişeyler söyleyin...
    ohaoldumsmile:enbuyukkk:

2. 19 Mayıs 2010
  3. mavi melek1907

mavi melek1907 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hımmm olurmu olur ama bence biraz zamana yaysanız bu işleri daha olur haziran olmasın ekim olsun ailene söylesen artık 7 yıllık bişe bu :)
    umarım hakkında hayırlısı olur

4. 19 Mayıs 2010
  5. SUTASAYRAN

SUTASAYRAN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    canım hayırlısı diyelim..
    biraz daha zaman tanıyın birbirnize herşey usulünce olsun yaygaraya getirmeyin canım

6. 19 Mayıs 2010
  7. poldi

poldi Bir umut var mı? Üye

Beğenildi:
    683
    Ödül Puanları:
    148
    Ne güzel seviyor çocuk seni sahipleniyor işte, düğün tarihi pek yakın ama biraz daha erteletebilirsin mesela, mutluluklar canım..

8. 19 Mayıs 2010
  9. ayxixxsxxixxgxxix81

ayxixxsxxixxgxxix81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Çok teşekkür ediyorum arkadaşlarr düğün tarihi erken çünkü başka zaman yok heryer dolu o yüzden öyle oluyor aceleye gelecek evet ama herşey olup biticek gibi de sanki güzel olcak gibide geliyor bilmiyorum

10. 19 Mayıs 2010
  11. mazot

mazot Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok fazla aceleye gelir herşey bu kısa zamanda
    net kararlar veremezsin bence
    benim hazırlıklarım 5 ay sürdü inan daha uzun sürsün isterdim çünki
    ev eşyaları konusunda gelinlik konusunda hem düşünmeye fırsatın olur hemde doğru kararlar vermiş olursun boshayallersmile

12. 19 Mayıs 2010
  13. yarennkara

yarennkara Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bence böyle oldu bittiye gelmemli biraz zamana yaysanız bu mevzuları sanki daha iyi olur..

14. 19 Mayıs 2010
  15. zeynep215

zeynep215 edep ya Hu!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    çok güzel bişey aslında seninle bi an önce evlenebilmek için çırpınması hayaller kurması
    lakin birden bire tam kardeşinin evliliği için hazırlık yapılırken senin aniden ortaya çıkıp
    ben evleniyorum hem de haziranda demen dengeleri altüst eder hoş olmaz
    kabul et ama kardeşinin düğününden sonraya erteleyin gerginlik çıkmasın durduk yere
    herşey gönlünce olsun
    umarım mutlu olursun

16. 19 Mayıs 2010
  17. NNURDAN

NNURDAN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    hayatının en önemli kararlarını ve zamanlarını asla aceleye getirme herşeyin sakin sakin olmasını sağlamalısın yoksa iki ayağın bir papucuna girer.benden tavsiye bir kez daha düşün ileride anabileceğin güzel bir düğünün olması hiç bişeye değişilmez...

18. 19 Mayıs 2010
  19. NNURDAN

NNURDAN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    kararın ne olursa olsun çok mutlu olursun umarım canım