arkadaşlar lütfen yardım..

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve gamzelim.66 tarafından 7 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

7 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : gamzelim.66
  1. gamzelim.66

gamzelim.66 en buyuk duamsin bebegim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    slm arkadaşlar bu gün tranferimin 10.günü sabah saat 6 da test yaptım bi iki dakika içinde ikindi silik ikinci çizgi belirdi açık kırmızı idi.2 yıldır ilk defa ikinciçizgiyi gördüm çok heyecanlandım.gözüme uyku girmedi gidip bi kan tahlili yaptırdım hemen 15 dakika sonucu verdi maşallah.ve negatifdi üzgün bi şekilde polikinikten çıktım arkamdan biri seslendi.rabarutardaki görevli tekrar yanına çağırdı elinde idrar testine benzer bi test dedi ikinci çizgi belirmeye başladı sonra elimdeki negatif olan kağıdı alıp şüpeli pozitif yazdı.hiç bi şey anlamadım bu işten sayı değeri felan yazmıyo.dedi 1 kaç gün sonra gel testi tekrarlıyalım sayılı olarak yapalım..off kafam çok karışık.keşke günümü beklesetdim asıl test günüm pazartesi.ben bu durumda ne oluyorum.

2. 7 Ağustos 2010
  3. soway

soway Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    2gün sonra testi tekrarlaman gerek, büyük ihtimalle hamilesin cnm, hadi hayırlı olsun:)

4. 7 Ağustos 2010
  5. gamzelim.66

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ayyyy inş allahım.... çok tşk ederim desteğin için çok sağol.:)

6. 7 Ağustos 2010
  7. karamel86

karamel86 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    ben olsam baska bı merkezde yaparım bugun ne cabuk cıktı oylede 15 dk.

8. 7 Ağustos 2010
  9. SEBOO

SEBOO Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bence hemen düzgün bir yere gidip kan tahlili yaptır canım büyük ihtimal hamilesin zaten yaptırmışsın bak emin ol moralini yüksek tut bebişin seninledir inşallah:)))

10. 7 Ağustos 2010
  11. gamzelim.66

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    2 gün daha beklicem canım zaten test günüm pazartesi idi inş o zamn kesin sonucu alırım inşşş bebeğim benimledir inşşş

12. 7 Ağustos 2010
  13. oferta

oferta yaşama sebebim oğullarım Üye

Beğenildi:
    216
    Ödül Puanları:
    163
    canım büyük ihtimalle hamilesin şüpeli pozitif hamilelik olasılığının olduğu anlamına gelir.bende 9. gün idrarda bakmıştı aynen seninki gibi silik ikinci çizgi çıkmıştı sonra test günümde kan testi yaptırdığımda 84 çıkmıştı değerim.
    şimdi seninde kanında bhcg nin belli bir değerde olması için hücrelerin belirli bir sayıda çoğalması gerekir diye biliyorum bence git sağlam bir klinikte tekrar kan ver zaten 15 dk da nasıl sonuç verdiler anlamadım ben.eğer idarada silik pozitifse kanda çıkması lazım bence

14. 7 Ağustos 2010
  15. evoevo

evoevo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım idrar testi her zaman kesin sonuç vermeyebiliyor.en kesin sonuç kanda.ama 15 dk da sonuç vermeleri ilginç tabi.bence daha güvenilir bir yerde tekrar kan verip baktır.zaten bugün 10.günmüş kandaki sonucun doğru çıkar.inş.pozitiftir :)

16. 7 Ağustos 2010
  17. gamzelim.66

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok tşk ederim yorumlarınız bana çok moral verdiniz allah razı olsun. için ama ben pazartesiyi bekleyim hem test günüm hemde korkuyorum yine aynısı olur diye..inş pazartesi kesin sonucu alrım .poliklinik yakın diye orda yaptırdım 15 dakika içinde sonuç gelince bende çok şaşırdım.

18. 7 Ağustos 2010
  19. eylul08

eylul08 Allahım bizi koru Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    gamzelim büyük ihtimalle hamilesin idrarda pozitif çıkmış bende 14 yıllık laborantım ama 15 dk da sonuç genelde çıkmaz makinede bir bozukluk olabilir idrar testinin yapıldığı kite senden aldığı kanın serumunu damlatmıştır sana sonradan söylediği pozitiflikte odur kanın serumundan idrar kitinde bakma işlemini bizde yapıyoruz ve genelde doğru sonuç verir tabi en doğrusu kanda cihazda baktırmak inşallah ondada pozitif çıkar canım