Arkadaşlar Maya'ya gitmeye karar verdim;Anatolia mı Maya mı derken?

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve miss_capraz tarafından 14 Mart 2010 başlatılmıştır.

14 Mart 2010
    Konu Sahibi : miss_capraz
  1. miss_capraz

miss_capraz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    şimdi mayayyı tercih ettim umarım hayırlı olur tedavi görenler varsa teknikleri anlatın biraz bizim sperm sorunumuz var yaptıranlar varsa bu sebepten lütfen olumlu olumsuz cvp verin nisanda başlıyorum

2. 15 Mart 2010
  3. bebis_asuman

bebis_asuman ஐCεήήεT_KôκµLµ&#108 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    selam canim cok güzel bi karar verdin bende maya gebesiyim...
    bu benim ikinci tüp bebek denemem ilkini almanyada yaptirdim biraz bosdu ikinci icin bende mayayi sectim ve ALLAHA binlerce sükür olsun hamileyim,egerki sperm sorununuz varsa zaten cana maxc tedavisiyni önerecekler istersen bi mayanin sitesini gir ordan biligi al bu tedavi hakkinda,benim esimdede sperm sorunu vardi ve ALLAHA sükür bizim bebisimiz tutundu annesine...ALLAH yolunu acik etsin canim ve daima yardimcin olsun

4. 15 Mart 2010
  5. miss_capraz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok sağol allah bebeğinle mutlu hayat sürmenizinasip etsin darısı biz olmayanlara eşinin sperm sayısı kaçtı benim eşimde 5 milyon sanırım ama olmuyo 3.tip bebek denemem olcak tşk ederim

6. 15 Mart 2010
  7. bebis_asuman

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canim bizimki 2 mil. ama ALLAHA sükür kurban oldum bu defa layik gördü bize bebis sahibi olmayi ve tutdu...
    sen misafirhanedemi kalcaksin??

8. 15 Mart 2010
  9. ebru12345

ebru12345 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım hayırlı olsun tedavin bende mayadayım umarım güzel sonuçlarla çıkarız ordan

10. 15 Mart 2010
  11. eskisehirli2626

eskisehirli2626 OLUŞUM GELİYOR :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaslar bende mayayı dusunuyorum asuman canım ALLAH bebegını kucana almayıda nasıp etsın ıns darısı bıze mayayı anlatırmısın mesela mısafırhanesı nasıl doktorları ılgılılermı yoksa bazı merkezler sırf para tuzagı arkadaslar kararsızım ama ıcımden hep maya gecıyo oraya gıtmemı soyluyo hıslerım bızımde erkek faktoru 12 mılyon sperm hareket az bıraz asılama oldum 3 kez negatıf oldu malesef vardır bır hayır ALLAHIMIN bı bıldıgı vardır ıns tup bebekte pozıtıf olur EVLAT HASRETI CEKMEK COK ZOR allahım hepımıze sabır versın tez zamanda bebeklerımıze kavustursun ıns arkadaslar bırbırımıze dua edelım

12. 15 Mart 2010
  13. bebis_asuman

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canim ALLAH hepimizin hakinda hayirlisini versin,merkez cok harika bi yer hepisi cok ilgileniyor hemsireler olsun doktorlar olsun cok ilgili önce ALLAH sonra adnan hocamin sayesinde hamile kaldim ben...
    ben misafir hanede kalmadim canim benim kayinvaldem ankarada yasadi icin biz onun orda kaldik ama bi tanidimdan duydum o bakmis misafirhansine cok temiz dedi...
    hemsireler harika benim bi sorunum olmusdu ve hemsiremi aramk zorunda kaldim buda gecen saat 11deydi yani demek istedim her konuda harika bi merkez.....

14. 16 Mart 2010
  15. miss_capraz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kalcak yerim var sayılır ama misafirhanelerinide görmek isterim asuman dua et bizi olurmu çok ihtiyacım var anne olmak istiyorum bilgileri olanlar lütfen yazın yumurtaların kalitesi için bişey yedinizmi neler yaptınız bekliyorum sağol asuman

16. 16 Mart 2010
  17. miss_capraz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    asuman transferden sonra dönmememmi gerekiyor sen nasıl yaptın almanyadan ankaraya kaç aylık hamilesin ne zaman döndün çok sordum demi ben 5.günü falan dönmek isterim evime ilk denememde dönmedim tutmadı ikincide döndüm tutmadı nae yapsam ankara çorum kısa mesafe ama bilemiyorum

18. 16 Mart 2010
  19. eskisehirli2626

eskisehirli2626 OLUŞUM GELİYOR :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tsk canım bılgılerın ıcın ne kadara mal oldu acaba tedavın raporsuz ne tutarkı raporsuz olucam ben miss capraz sen ne zaman baslıyosun tedavıye ben temmuz ALLAHIM nasıp ederse bısey cıkmazsa yerım olmadıgı ıcın mısafırhane yada otelde kalırım herhalde