arkadaşlar ne olur derdime çare olun

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve s.dursun tarafından 28 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    28 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : s.dursun
  1. s.dursun

s.dursun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merabalar üyeliğim 6 ay kadardır vardı ama ilk defa bir başlık açıyorum sorunum okadar büyükk ki nasıl neresindne başlıcmı bilemiyorum.evliyim hemde daha 1 yıllık ama a taze gelinmişin demeyin mutluluk haricinde yasamadığım şey kalmayan bir yıl bu.eşimi okadar sevdimki öyle bir heycanla evlendimki anlatamam ama herşey okadar başkaymışki suan seviyomuusn derseniz çok soğudum ondan nefret dercesinde benim eşim çok klasik bi erkek hayatı düz mantık yaşayan kesinlikle değişiklikleri sevmeyen monoton ve aşırı derecede bilgisayar hastası bi erkek.evliliğimin 3.gününde başladı bu hastalığını farketmem dedim bekarlığındna kalma yavaş yavaş soğur ben ağır gelirim ama ne mümkün cinsellik bile onun önüne geçemiyor.söleyin bana nolur sevdiğiniz bi erkeğin dokunmasını istemek kötü bişimi sıcaklığını hissetmek istemek erkeğinin okşaması sevmesi ama suçmuş işte günahmış adamın ayağına ayağım deyse suç birlikte olmak istemek suç cinsel birlşmeden sonr pc başına oturmasını istememk suç sarılıp uyumasını istemek suç azıcık ilgili olsun yüzüme baksın demek suç şevkat beklemek suç akşam işten geldikten sonra dertleşmeyi istemek suç dolaşalım ben işt ebunaldım gezelim demek suç suçsuçsuç ona ses çıkarmıckasın canı istediği zmana gelicek sevecek sonra kullandım sende beni kullanmıyomusun diyecek kadar rahat olacak sonra bilgisayar başına geçicek yani tek başına yaşıcak bende kukla ama malesefki okadar duyarlı bi insanımki kısaca balık burduyum ilgiyi şevkati sevgiyi aşırı seven isteyen bi insanım ne olur cevap verin bana bunları bi kadın olarak eşimden istemek çokmu suç napmalıyım yol gösterin bana böle bi insanla geri kalan ömrümü nasıl değiştirebilirim nasıl istediğim şekle dönüştürebilirm okadar açımki bunlara yaşam bi ızdırap artık ben böle olsun diye evlenmedim ne olur yardımcı olun bekliyorum sevgilerle

2. 28 Ağustos 2008
  3. yasamak

yasamak Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ya ben okadar uzuldumkı arkadasım gerçektenmı böle ya ınanamıyorum çok zor neden hep böle oluyo okadar fedakarlıklar yapıp evlenıyo ınsanlar sonra karsılaşmıs oldukları hayata bakkkk kımse kımseye yardımedemez sen kendıne yardım etmeye çalısacaksın belkı bebek olsa daha mı ıyı olur arkadasım ne dersın esıne desen sende işten gelıgınde bı gun şey yap yemegını koy onla yeme ben yedım de konusma sorarsa yok bişe de onsuz eglenıyomussun imajı vermeye çalıs benim eşimde oyun var maç falan yapıyolar ondan oynar ben hep gıder hadı gel oynama derdım artık ona seslenmıyorum oyunu bırakıp kendı gelıyoooo bişeyı engelleyınce ona tatlı gelıyoo bı ılgılenmeee şasırsın o pc geçince sende mutluymussun gıbı baska şeyle ılgılen ısteksız ol yalanlaa ne bıleyım ama haber ver durumunu uzuldumm beterın beterı var gerçekten

4. 28 Ağustos 2008
  5. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.033
    Ödül Puanları:
    163
    iliskiden sonra kalkip pc basina otursa o pc yi paramparca ederim
    allah kolaylik versin
    esinle konusmayi deneyin ona ne kadar mutsuz oldugunuzu anlatin
    ve evdeki bilgisayardan bir an önce kurtulmaya bakin

6. 28 Ağustos 2008
  7. samyelim

samyelim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    pc at gitsin pencereden ne demek ya madem hiç evlenmiycekti alla alla çok kızdım şimdi at ki anlasın davrını yoksa pek anlıyca benzemiyor

8. 28 Ağustos 2008
  9. meldam

meldam Kaderimin Efendisiyim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    konuşmayı belliki denemişsin ama aldırış etmemiş bir daha konuş böyle giderse yavaş yavaş soğuduğunu böyle ilişkiyi bir sürü sorun varken yokmuş gibi görmesinin seni nekadar yaraladığını söyle ne yapmak istiyormuş kendi bunların hepsi bilgisayardan oluyursa kaldır at kafasına bilgisayarını aklı başına gelsinkötükedihüso

10. 28 Ağustos 2008
  11. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    boz bilgisayarını gir içine önemli programları şunları bunları sil. o yaptırana kadar biraz bilgisayarsız günlerin tadını çıkar. sonra yaptırırsa yine boz pes etme o yaptırsın sen boz.

12. 28 Ağustos 2008
  13. ZeHrAcIk

ZeHrAcIk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canim cok üzüldüm ya erkekler iste kimileri ilgisiz oluyor öyle bende senin durumundaydim bekli okadar abartmiyordu ama bi pc si vardi ona diyordum pc seniin askin sen pc yle evlenmisin benimle degil isten geliyordu hemen pc ye otururdu yemegi bile onun basinda yemek isterdi ama bi süre sonra bikti galiba bende herzaman bundan rahatsiz oldugumu gösterdim ona sen de gösteriyormusun gerekirse kavga yapin olmamasi gereken seyler bunlar ben coook kavga ettim bu pc yüzünden belki ise yarar ne bileyim bacim allah yardimcin olsun ne diyeyim

14. 28 Ağustos 2008
  15. Nergis

Nergis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    canım arkadaşım aynı beni anlattın...seni okadar iyi anlıyorumki...bende 3 yıllık evliyim... sırf eşim beni çok seviyor diye onunla evlendim... benim için yaptıklarını anlatsam sayfalar yetmez... beni o kadar seviyor istiyordiki..ben de böyle adamı nerde bulucam bidaha dedim onunla evlendim...
    bende senin gibi sevgiye ilgiye çok düşkünüm... 24 yıl ailemden hiç görmedim hep mesafeliydik... ailemi çok seviyorum ama sırf şımarmasınlar ağarbaşlı olsunlar diye bize böyle soğuk katı davrandıkları için çok kırgınım...çünkü yıllarca aç kaldığımı sevgiyi eşimde aradım bulcam sandım ama sonu hüsran oldu...sana diyebilirimki abartısız 2 gün mutlu oldum... hatta evliyim demek bile istemiyorum o lafı ağzıma almak istemiyorum kocam demek istemiyorum... çünkü öyle yalnız öyle mutsuzumki..
    bu evlilik olamaz... aynı evde yaşayan iki yabancı gibiyiz... iki kişilik yalnızlık derler ya öyle...
    imzayı atar atmaz herşey değişti... ben heyecanla özlemle her akşam onu bekliyordum...
    o gelip tv nin karşısına geçiyor benle tek kelime konuşmadan orda sızıp kalıyor... bir gün çıkıp el ele gezmişliğimiz yok... öyle tembel öyle uyuşuk öyle keyfine düşkün ki....
    benle hiç ilgisi yok... ne bi saçımı okşar ne bi ihtiyacın varmı diye sorar... evdeki bi eşyadan farkım yok...cinsellik hiç yok nerdeyse.... yeni evliyken bile haftada 1-2 oluyodu yaklaşık 2 senedir falanda 15-20 günde bir oluyo... yorgunsam üzgünsem mutsuzsam hiç umurunda olmaz... ne sevincimde ne üzüntümde hiç yanımda değil... hiç acıması merhameti yok... gözünün önünde koca koca eşyaları kaldırıp taşırım yerinden bile kalkmaz...ailem 5 dakika uzaklıkta olduğu halde sadece bayramlarda gider ve benim tarafımdan birinin evimize gelmesinden de hiç hoşlanmaz... ben onun ailesine haftada en az 1 kere giderim..ve ailesinin her dediği yere düğüne nişana misafirliğe vs giderim...
    arkadaşlarını çok sever... sırf kocamla hafta sonu çıkmak hevesiyle peşine takılırım bazen... beni hiç çekinmeden bekar çam yarması gibi 4-5 arkadaşının yanına götürür.. onlar sohbet ederken bende bi köşede otrurum... öyle aşağılayıcıki...
    öyle mutsuzumki anlatamam....

16. 28 Ağustos 2008
  17. meloxsx2

meloxsx2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok üzüldüm. böyle bir durumda bebek yapmayı kesinlikle ama kesinlikle düşünmeyin bence. çünkü bu mutsuzluğa onu da ortak etmeye hiç hakkınız yok. bir süre düzelmesini bekleyin ilgilenin anlayışlı olun ve derdinizi söyleyin. baktınızki olmuyo... tak sepeti koluna...
    allah yardım etsin

18. 28 Ağustos 2008
  19. Nergis

Nergis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    adam sadece kendi dünyasında yaşıyor... beni o dünyaya almıyor... evliliği bi anlaşma olarak görüyor...sadece kağıt üzerinde evliyiz..bazen o cüzdanı paramparça edesim geliyor... bence çocuk çözüm değil...zaten istemiyor...3 yıldır bir kere bile çocuk kelimesi çıkmadı ağzından... oysaki kadın kısmı nasıl gururlanır kocasının kendisinden çocuk istemesinden baba olmak istemesinden dimi...beni sanki sıkıldığı zaman çekip gideceği bi metres olarak görüyor... onunla evli olduğum müddetçe anne olamayacağımı biliyorum evladım olmayacağını biliyorum... bazen otobüste yolda parkta vs.. bebeğini göğsüne yaslamış onun pamuk gibi saçlarını öpen koklayan anneler görüyorum..ağlıyorum... ben çok zor ağlayan biriyim hatta beni ağlarken gören insan yok denecek kadar azdır... ama evlendiğimden beri o kadar kendimi yitirdim o kadar tükendimki olur olmadık yerlerde sokak ortalarında ağlıyorum... çünkü yaşadıklarım 24 saat beynimi kemiriyor...bunlarla yatıp bunlarla kalkıyorum....

bi şiirde diyo ya "sen benim mutlu olabilme ihtimalimi çaldın" en çok bu yakıyı beni... çünkü sırf beni seviyor diye onunla evlendim... belki mutlu olabileceğim biriyle evlenirdim... belki bende mutlu olurdum...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.