Arkadaşlar ne olur yardım edin...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve jew tarafından 21 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    21 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : jew
  1. jew

jew Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ne olur yardım edin, kafası çalışmayanlardan, sapık zihinli toplumlardan, seks yapamayıp, sokakta kadınların orasını burasını elleyen abazalardan, o abazalara yaranmak için bilmem kaç yaşına kadar seks yapmayan kadınlardan, sevişti diye kendi öz kızını öldürebilen babalardan, sevgilisi var diye kendi öz kızına dayak atan annelerden, "kızlık zarı" (gerçek adı hymendir) gibi hastaca bir terim bulabilmiş manyaklardan , o zarı "korumak" için kırk takla atan delirmiş kafalardan, "namus" diye bir kavram yaratıp, bunu cinsel organlara indirgeyen kokuşmuş beyinlerden, sevişmeyi reddeden anormal bünyelerden, dini "popoya, kukuya, pipiye" indirgeyen ziyan içindeki insancıklardan bıktım.
    "Zamana yemin olsun ki insan ziyandadır. Yalnız birbirlerine hakkı ve sabrı tavsiye edenler müstesna."
    Hakkı "kızlık zarına", "çarşafa", "kola, baldıra, bacağa" indirgeyen zihniyetten bıktım.
    Bıktım arkadaşlar bıktım. Sevgiyi bilmeyen insanlardan bıktım. Daha sevgiyi bile bilemeyip, Rabb'i sahiplenmeye kalkanlardan bıktım. Seviştikleri için insanlara nefret kusup, sevmeyi bile bilemeyen sevgisiz "yobazlardan" bıktım.

Yardım edin arkadaşlar. Çok üzülüyorum. Vallahi ya.
    Kadına yapılan bu zulümden bıktım. Kadını aşağılayan bu düzenden bıktım. Kadınların kendilerini 2. sınıf görmeyi kabul etmesinden bıktım.
    Erkek yapar, çünkü doğası böyle diyen kadınlardan bıktım. Kaç kere söylemek lazım daha?
    Kadın seksi 1000 isterse, erkek 1 ister. Zira doğanın dayattığı anatomi ve düzen böyledir. Kadınları seksten uzaklaştırmaya çalışanlar da, yetersiz cinselliklerini örtmek isteyen erkeklerdir.
    Kadını zayıflatmak için kadının seks gücünü elinden almaya çalışırlar. Artık buna izin vermekten vazgeçin!

"Cinsellikle ilgili topik açmak yasak" diye bir kuralı olan sitenin üyelerinin bunları ne kadar anlayabileceği şüpheli elbette. Ama silinmemesi adına söyleyeyim. Yazdıklarımın hiçbiri cinsellikle ilgili değil. Eğer sevgilimle yaptıklarımı yazsaydım, o bir nebze cinsellikle alakalı olabilirdi, burada yazdıklarım ise toplumsal bir yaraya basmaya çalıştığım parmaktır.
    Kangren olmuş bir toplumun, tıkanmış damarıdır, burada konuştuklarım.
    Ve buradaki arkadaşları tamamen saygı çerçevesinde bu platform üstünde konuşmaya, fikir alışverişi yapmaya çağırıyorum.
    Bu da benim derdim. İşte bu yüzden yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme: 21 Ağustos 2010
  2. 21 Ağustos 2010
  3. kedijik

kedijik CüMLe_-_MüHeNDiSi Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    "Cinsellikle ilgili topik açmak yasak" diye bir kuralı olan sitenin üyelerinin bunları ne kadar anlayabileceği şüpheli elbette.

Bu cumle uzerıne konuya daha yorum gelmeden yorum yapası ınsanlar ıcın dusuncelerınız ortada ıken saglıklı bır cevap beklemeyın lutfen...

Lakın bu sıtede herkezın muhakkak bılgı sahıbı oldugu konular oldugu gıbı anlayıs ortalaması da maksımumdur...

4. 21 Ağustos 2010
  5. samantha

samantha bkz: kara mizah ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    2.559
    Ödül Puanları:
    163
    Önemli olan tabulara karşı anlayışta ortalamanın ne olduğu ama... Biraz özele indirgiyoruz durumu yani. Her iki taraf için de geçerli olması gereken bir anlayış var.

Ben ondan ziyade bu kadar 'bıktım'lara takıldım. Sitem ederek değiştirelemez birşeyler. Gerçekten konuşacaksak kelimeleri güzel seçelim ayrıca, sürekli birbirimizi taşlıyoruz karşılıklı.

6. 21 Ağustos 2010
  7. Madamiks

Madamiks Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    153
    Başlık hiç yakışmamış :kahve:

Fakat içerik güzel..
    :içelim:

8. 21 Ağustos 2010
  9. jew

jew Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sizce "cinsellik üstüne topik açılamaz" diye bir kural akıl sınırları içinde mi?
    ben o lafı karşılaştığım ve tepki gördüğüm bazı zihniyetler için söyledim ki bu zihniyetler var. yok mu diyeyim?
    hala kadın sevişince kirlenir diyen teyzelerimize ne diyeyim ben şimdi?
    anlamaz ki dediklerimi o teyze. başımıza taş yağacak der.
    çok isterdim o teyzeyle de konuşabilelim. ama olmuyor. burada suçlu ben miyim?

bu kadar beyni yıkanmış, tabularla boğulmuş kadınlarla konuşamıyorum, konuşamıyoruz. bu beni kahretmiyor mu sanıyorsunuz?

mastürbasyon yapmayı "günah" sananlardan, orgazmın o sunu bilmeyenlerden, "cinsel organlarından tiksinenlerden" bahsediyoruz. Ve bunların hiçbiri için o kadınları suçlamıyorum. Tek yapmaya çalıştığım, kadın olmanın ne kadar mükemmel bir şey olduğunu anlayıp, bundan gurur duyarak, haz alarak yaşamaları.
    Kadınlık o kadar güçlü ki... Bunu unutmamaları tek istediğim.
    Çarpık bir toplum olmanın en büyük sebebi cinsellik. Yanlış cinsellik, eksik cinsellik, bastırılmış cinsellik, defolu cinsellik... Bunu düzeltmek için bir şeyler yapabilmek tek istediğim.

10. 21 Ağustos 2010
  11. _Zebos_

_Zebos_ TEK DİL,TEK BAYRAK... Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    196
    konu güzelmiştevereliniortak ne yapabiliriz onu anlamadm benbayanssulusmile

12. 21 Ağustos 2010
  13. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.617
    Ödül Puanları:
    238
    Bunu düzeltmek için her kadın gitsin sevişsin ozaman.
    Tamam söyledıklerın cok dogru fakat neden yardım istiyorsun ?

Attıgın bütün mesajların dikkatimi cekti.
    Hepsinde cinsellik sex var.
    Hayır ne bu merak?

Burda bakire , merak eden ve erkek arkdası yatmak isteyipte kararsız kalan kızlarımız var.
    Senin bu konusmaların yüzünden aaaa cok dogru birşeymiş erkek arkadasımda istiyordu yapıvereyim diyip yapsa sonra pişman olsa vebali senin olucak mı?

Son düzenleme: 21 Ağustos 2010
  14. 21 Ağustos 2010
  15. YeniHayat

YeniHayat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle katılıyorum, her sözüne, en çokta kadınlara kızıyorum, kocası istedi diye okumayan, işten ayrılan, kocam beni bıçakladı deyip çaresizce evde oturan, markete bile gidemeyen kadınlara.

memurlar nete girdiğimde tanışma mesajı atanlara sitem ve isyan edince durumum online diye beni azarlayan suçu bende bulan hemcinslerime.

16. 21 Ağustos 2010
  17. merguana

merguana Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    katılıyorum bilmiyorumkismile

18. 21 Ağustos 2010
  19. kedijik

kedijik CüMLe_-_MüHeNDiSi Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Pekı su acıdan bakdınız mı hıc cınsel ıcerıgın olmamasına...

Sevısınce kırlernır dıyen yaslı teyzelerden bahsederken acaba henuz cınsellıgı kesfetmemız yasça oldukca kucuk kızlarımızın da burada olabılecegı aklınıza geldı mı?

Buradan okuduklarıyla zaten aıle ıcınde konusulması ayıp sakıncalı gorulen bu konu hakkında okudugunu anlatılmak ıstendıgı gıbı degıl de anlamak ıstedıgı gıbı anlarsa!

Sızın bahsettıgınız kadın olmanın hazzını yasama ıstegı bır merak halını alıp da bazı seylere erken baslama olasılıgı pekı?

Acaba boyle bır durum da defolu cınsellıge etkı etmez mı?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.