arkadaslar ne olursun acil yardim

Konusu 'Yurtdışı Paylaşım Almanya' forumundadır ve canxoxzxuxmm tarafından 6 Şubat 2009 başlatılmıştır.

6 Şubat 2009
    Konu Sahibi : canxoxzxuxmm
  1. canxoxzxuxmm

canxoxzxuxmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar benim derdim biraz farkli benim sizden istedigim almanyada bildiginiz hoca varmi büyü isine falan bakan suan cok zor durumdayim zannedersem bana büyü yapilmis esim eve gelmiyo benide cok seviyo ama nedensiz yere evden gitti evdede muska falan bulldum almanyada varsa bi hoca lütfen bana adresini verin

2. 6 Şubat 2009
  3. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Bak güzel arkadasim, derdin her ne olursa olsun böyle seylerde care arama sakin...
    Tabiki büyü nazar bunlarin hepsi var fakat bu islerle ugrasmak iyi degil ve senin dedigin gibi hocalar mocalar sadece ceplerini dolduruyor.....:nazar:

Allah (C.C.) tarafindan lutuflandirilan kalb gözü acik cok derin hocalar, zatlar var ama onlar böyle seylerle ugrasmaz kanimca....cünkü bu Rabbimize Sirk etmektir...benneyaptımki

Bence sen bol bol dua oku evinde güzelim, Nas-suresi, Felak-Suresi, Yasin firsat buldukca temiz bir kalb ile dua et ve Allahtan iste ne isteyeceksen...a.s

Derdini burdada paylasabilirsin, bak burda bir sürü kadin yardimci olmaya calisir..birak böyle seylere bana sorarsan...daha cok bunalima girersin mazallah...:1no2:

4. 6 Şubat 2009
  5. BiRiCiGiM

BiRiCiGiM askinin biricigi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bencede ugrasma böyle seylerle kalbini temiz tut sadece
    ALLAH dilemedikce hicbirsey olmaz

6. 7 Şubat 2009
  7. hasretim34

hasretim34 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    evet gülsüm arkadasa katiliyorum bol bol felak ve nas surlerini oku allah yardimcin olsun büyü icin hocaya gitmek ne kadar günahsa bozdurmak icinde gitmek öyledir bol bol dua edin

8. 27 Şubat 2009
  9. izmirin_birtanesi

izmirin_birtanesi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    ya arkadaşlar canözüm ztn hocadan dua öğrenmeye ve büyünün nasıl bozulduğunu öğrenmeye gidiyordur. kim bilir ne kadar zor onun için.. neyse kırılmayın lütfen

10. 3 Mart 2009
  11. EU1

EU1 Guest

ben bunu talihsiz bir şaka diye düşünüyorum ahhh be güzel kızım ahh

12. 16 Mart 2009
  13. 2497

2497 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    ya benimki gecen gün bana bir hocadan bahsediyordu.....ben ona yarin tekrar sorarim...heralde frankfurtdan di....haberdar ederim...