arkadaşlar ne yapmalıyım

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve kedici_kxixz tarafından 25 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

25 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : kedici_kxixz
  1. kedici_kxixz

kedici_kxixz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar benim sorunum patronumla.
    4 yıldır aynı iş yerinde çalışıyorum ama bıktım tükendim artık beni eziklemesinden az önce yine bir tanesi yaşandı anlatayım da güler misiniz ağlar mısınız mübarek günde. odasına çağırdı zatı muhterem klimasını açmam için baktım açılmıyor diğer ortakları da açamamışlar daha önce neyse olmuyor dedim çok sıcak dediğinde de benim vantilatörümü vereyim dedim hiç yoktan iyidir diye ama beyfendi "yürü git lan ne vantilatörü" diye aşağıladı beni hemde misafirlerin yanında bu az önce yaşanan bunun gibi daha neler neler 4 sene yahu hala da ben burada çalışıyorum.Ne yapmalıyım ben bir anda bütün motivasyonum bütün enerjim iyi niyetim sona eriyor. Bu yapılan en küçük sinir bozucu olay neler yapmadılar ki :a015::a015:

Son düzenleme: 25 Ağustos 2009
  2. 26 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : kedici_kxixz
  3. chatLaq.

chatLaq. Ne biliiim insanı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Bnce ordan cıkmadan önce yeni bir is ara ve bul. sonra patronun seni yine azarladıgında küfür et.istifanı ver gel derm. hem önceden is buldugun icin zorlukta cekmezsn. tabi is bulma zorlugu nası olur onu bilemem.