Arkadaşlar oğluşum çok iştahsız...

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve annetugba tarafından 5 Kasım 2009 başlatılmıştır.

5 Kasım 2009
    Konu Sahibi : annetugba
  1. annetugba

annetugba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar oğlum çok iştahsız çok canımı sıkıyo her sabah yediği kahvaltıya itiraz ediyo meyva suyu içmek istemiyor. diş çıkardı ondan mı bilmiyorum 4 dişimiz oldu ama üzüyo beni zayıfladı sanki sizinkiler napıyo...

2. 5 Kasım 2009
  3. emelyucel

emelyucel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    Canım vallahı ben Çızgı fılm aÇıyorum onunla ılgılenırken yedırıyorum

4. 5 Kasım 2009
  5. annetugba

annetugba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

6. 5 Kasım 2009
  7. emelyucel

emelyucel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    Hımm canım bak bız 15 gun once boyleydık sadece mama yıyordu ek gıda agzına degdıgınde Çıldırıyordu bızım doktorumuz ıstedıgını yapma dedı ek gıdayı ver yemezse mama verme dedı o acıkınca gelır dedı ama yıne ek gıda ver dedı yemezse tekrar verme dedı bız bunu basardık Çok sukur sımdı yıyor sabah kahvaltısı ne bılmezdı sımdı sabah 1 yumurta 5 cıcıbebe 1 adet kırı peynır 1 adet danıno bıraz pekmez karıstırıp yedırıyorum ustune meyve suyu ıÇıp yatıyor bu karısıma yumurtayı karıstırmıyorum onu ayrı yedırıyorum

8. 5 Kasım 2009
  9. annetugba

annetugba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben 9 tane cicibebebe 1 tatlı kaşık labne peynir tahin pekmez teryağ karıştırıp veriyodum bayıla bayıla yiyodu saat 8 de 11 de 120 ml meyve suyu içiyodu şimdi kahvaltıyı ağlıya ağlıya yiyo meyve suyunu hiç almıyo bıktımı acaba? anlamadım nazarım değdi heralde emelcim ya üzülüyorum..

10. 5 Kasım 2009
  11. Siblrya

Siblrya Don´t worry, be happy Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ben karsisinda kumanda - telefon cok sevdigi icin biraz yukarda sallliyorum o onlari elimden almak isterken bir tabak yemek bitiriyor ama farkinda degil hihihihihi...
    Dene istersenn .. ama bir zaman bikip bagirip cagiriyor ozaman baska birsyle dikkatini cekmeye calisiyorum:)
    bi ara cizgifilm seyrederken yedirmeye calistim bu seferde filme dalip ben önüne gecince yada elim bagiriyordu artik onu biraktimmm:))