arkadaşlar okuyun işinize yarayabilir

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve aycank tarafından 26 Eylül 2008 başlatılmıştır.

26 Eylül 2008
    Konu Sahibi : aycank
  1. aycank

aycank Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar içinizde ibrahim saraçoğlunu tanıyan vardır onun kitaplarını sitesini doğurganlık ve sperm sayısı hakkında araştırdım buğüne kadar sölediği bütün kürlerden şifa bulan okadar çok kişi tanıdım ki...
    erkekte sperm sayısının çok olması önemli değil hareketli sprem sayısının çok olması gerekiyo çünki hareketli spermlerin baş kısmında bulunan acrosome içeriğindeki enzimlerin aktivitesini yükselterek yumurta zarının parçalanmasına ve yumurtalara çarpıp döllenmeyi sağlayacak işte bu yüzden hareketli spermin çoğalması için eşinize keçi boynuzu kürünü içirmeniz gerekiyo.Bir kürlük miktar 3 ay kullanılır ve yaklaşık 50 g dır
    Pazardan veya aktarlardan satın alınacak keçiboynuzlarının koyukahve ve siyaha yakın renkte olanların tercih edilmesi gerekir. Açık kahve renkli olanları satın almayınız.

bayanlarda doğurganlık özelliği
    doktorlara gittiğimizde siz ve eşiniz için normalsiniz sağlıklısınız zamanla hamile kalırsınız dediğinde bu süreci kısaltmak için gerekli olan kuru incir...yarım litre suya 8-9 tane kuru incir atıp kaynatıp suyunu günlük taze olarak tüketilmeli bunu 21 gün yapacaksınız ama günlük ve taze yapacaksınız bi yaptığınız kürü ertesi günü içmeyin.

bayanlarda dogurganlığı kolaylaştıran bi başka şifalı bitki ise soğan ve sumak...yemeklerden önce soğanı ince incede doğrayıp üzerine 2-3 çay kaşığı sumak döküp tüketebilirisiniz. bu kürlerden birini uyguladığınızda daha kolay hamile kalabiliyosunuz

şu mübarek günde kadir gecesinde Rabbim hepinizin gönlünden geçeni gerçekleştirir inşallah ne hayal ediyosanız hayırısıyla olur inşallah bol bol dua edelim arkadaşlar :Saruboceq:
    kadir geceniz mübarek olsun

2. 26 Eylül 2008
  3. Menzil Gxuxlxux

Menzil Gxuxlxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    64
    Ödül Puanları:
    153
    Bende sunu merak ediyordum. Bu yarim litre suya 6-7 keciboynuzu atilip kaynatiliyor ya bu yarim litre su kac gun gidiyor?? Yani benim ne kadar keciboynuzuna ihtiyacim olucak 3 ay icin??? Yurtdisindayim ve kardesime aldiricam insallah.

4. 26 Eylül 2008
  5. aycank

aycank Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    canım bu tür kürler günlük içilmeli yani taze olmalı zatan yarım litre sudan 2-3 badak bişi çıkıyo sen bunu eşine günlük sabah akşam içir umarım işine yarar

6. 26 Eylül 2008
  7. aycank

aycank Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    yazmayı unutmuşum arkadaşlar keçiboynuzu direk olarak değil kaynatılarak suyu içilecek

8. 26 Eylül 2008
  9. isil_ufuk

isil_ufuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım yaa inan kaç günüdr bunu düşünüyordum bi konuda okumuştum ama şimdi benimde ihtiyacım var bunlara inş. bu ay söylediklerini yapıp bebişime kavuşurum...
    herkese şifa olur inş. bu söylediklerşn arkadaşım sağolasın....

10. 26 Eylül 2008
  11. aycank

aycank Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    inş canım umarım bi faydası olur şu mübarek günde bol bol dua et nasipse olur zaten Rabbim gönlüne göre versin

12. 29 Eylül 2008
  13. ArkeoS

ArkeoS İkinci duam... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Arkadaslar eklemeden gecmıyım dedım bu kecıboynuzun kaynatılıp ıcılmesı aynı zamanda seker hastalarına da cok ıyı gelıyor,sekerı ayarlıyor,aklınızda bulunsunkaydirigubbakcemile2

14. 3 Ekim 2008
  15. Gxoxzek

Gxoxzek içindeki öküze ohaa de Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    emeğinee yureğinee sağlıkk
    bir sorum olacakk bu kürler ne zamann içilecekk yanii yumurtlama günü öncesi sonrasıı farkedermii

16. 3 Ekim 2008
  17. isil_ufuk

isil_ufuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım bu keçi boynuzunu 7 tane adet olarak mı atıcaz suya yoksa kırılmış haliyle mi yedi parça olucak???

18. 4 Ekim 2008
  19. benssenb

benssenb Daima Şükür !!! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    6-7 adet keçiboynuzunu küçük küçük kırarak atıyorsunuz arama yaparsanız burdada detaylı bilgileri bulabilirsiniz