arkadaşlar ömer sudekana aşılama yaptıran varmı???

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve bircan tarafından 28 Aralık 2008 başlatılmıştır.

28 Aralık 2008
    Konu Sahibi : bircan
  1. bircan

bircan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    mrhb rkadaşlar ben aşılamamı izmir ömer sudekana yptırmayı düşünüyorum vrmı aranızda yaptıran acaba???

2. 30 Aralık 2008
  3. EU2

EU2 Guest

merhabalar arkadasim senin konunla pek ilgisi yok ama omer sudekan a yillarr evvel genc kizken yumurtalarimda sorunum vardi adetim aylarca geliyordu tedavi icin gittim daha cok hasta oldum.aylarcaaa burosuna cagirdi hep harcanan paranin haddi hesabi yoktu.yanlis tedavi uygulamasida cabasiiii..ne zaman o dr vazgectim ssk baska dr buldukk kendime geldim.rahimin biri digerinden buyuk dedi cocuk sahibi bile olamayabilirsin diye bidunyaaa salladii banaa.Allaha sukur cocugumda oluyor rahimimde duzguun.
    hani genee sen bilirsin amaa o adam benceee asiri derecede paraciii..vakit harcadigina degmezzz.
    bencee Kordon Klinik - Anasayfa bu adresi iyice incele. dr ibrahim yanik mukkeeemmmeel otesiiii iyii bir dr.aslaaa ve asla pismaan olmayacagina eminimm.
    tanidigimiz ona tedavi oldu polikistik over sendromu vardi kendisinde.ki bu hastalar kolaycana hamile kalamazz.bu dr okadar bilgili hastasiyla alakali ve okadar hasta sagligina deger veren bir insan kii kadin 3ay sonra hamile kaldi.tedavi ederken para koparsak diye dusunen biri degill.guvenereekk gozun kapaliiii gidebilirsin onaa.
    tabi sen bilirsiinn.hayirlisi isalaaah sagliklaaa sihhatlee tez zamanda seninde bir evladin olurr.

4. 31 Aralık 2008
  5. bircan

bircan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    cannım inan çok şaşırdım şuana kadar ömer sudekan hakkında ilk defa senden böyle şeyler duydum.herkes izmirin en iyi jinekoloğu diyor.ve benim için en önemliside aradığın zaman ulaşmak ben ne zamn arasam sekreterle deil dr umla görüşebiliyorum.ama yinede çok saol yardımın için.

6. 23 Şubat 2011
  7. cerenisil

cerenisil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ömer Südekan hakkında bildiklerinizi lütfen paylaşın. LÜTFENNNNNNN