arkadaşlar özelden genelden farketmez sonuç alan ne olur bana yazsın

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve elifahmethayat tarafından 20 Ocak 2010 başlatılmıştır.

20 Ocak 2010
    Konu Sahibi : elifahmethayat
  1. elifahmethayat

elifahmethayat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    senağlama lazer epilasyon yaptırıp memnun kalan kimse yok mu ? istanbulda oturuyorum avrupada ama çok memnun kalan olmuş ise anadolu da uyar ne olur uloaşın pğaramız çöpe gitmesin .... gerçekten çok lazımm opuyorumnanaktan

2. 20 Ocak 2010
  3. elifahmethayat

elifahmethayat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yakında evleneceğim bu tüyleri halletmem lazım iki ay içinde başlamam lazım ne olur arkadaşlar

4. 20 Ocak 2010
  5. KirazS

KirazS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Yankında evlencem demişsin 2 ay için de mi? :uhm: bu tüylerin bitmesi kişinin kıl yapısına falan bağlı diye biliyorum. Ortalama 6- 7 seansta biter diye yazılıyor internet sitelerinde ve her seans arası da 8 hafta falan oluyo yani en azından benim gittiğim merkez öyle ayarlıyor seansları. Yakında evlenceksen (2 ay içinde) kılların tamamen bitmeyebilir diye düşünüyorum ama azalma olur heralde. Bende lazer epilasyona başladım ilk seansımı yaptırdım ama memnun olmam ya olmamam için daha çok erken.

6. 20 Ocak 2010
  7. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    bende gittim canım 5 seans ama tamamen para tuzagı en azından ben öyle hayal kırıklıgına ugradım kol altı ve özel bölge için gittim ilk görüşmede 4 seansta tamamen bitecegi söylendi hatta benim köklerim kalın oldugu için daha cabuk bitecegi söylendi ama gel görki ne bitmesi daha cok arttı ve bacaklarıma kadar yayıldı işlemden 3 hafta sonra cıkmaya baslıyordu dökülüyordu sevinmiştim azalıyor die ama nerde 4.seansta hiçbi değişiklik yoktu sordugumda bahaneler sacma nedenlerle 8 seansta bitecegi söylendi 5.seansada gittim ondan sonrada değişim olmadıgını görünce gitmedim verdigim 1000 lira çöpe gitti sen şimdi baslasan bile en fazla 2 seansa gidersin ve asla bitmez

8. 20 Ocak 2010
  9. founda

founda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    Arkdşlar bende 2 seans yaptırdım ve eskisine döndü ama devam edicem daha belli olmaz..Gittiğim izmirdeki merkezde konuşmuştum yaptıran biriyle ve koltukaltı bitmiş 8 senasta, başka bölgeye geçmişti
    .Yani bitenlerde olabiliyo demekki.Sonuçta niye yalan sölesinler oraya geldiklerine göre hala..
    Bilmiyorum umudum var benim, belkide iyi merkez seçmek gerek.

10. 20 Ocak 2010
  11. Dr.JldBycn

Dr.JldBycn Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bu işi yıllardır yapmama rağmen hala hastalarıma kesin şu kadar seansta biter diye söz veremiyorum. Bu güne kadar binlerce kişiye lazer yapmışımdır ama hala beni bile şaşırtabilecek kişiler çıkarken nasıl çoğu yer garantili konuşabiliyor onu hele, hiç anlamıyorum. Doğrusunu söylemek gerekirse yaptıranlara ve yaptırmayı düşünüp araştırma içinde olanlarada Allah sabır versin bence.mirmirmirmir

12. 21 Ocak 2010
  13. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    hatta orada calısan bayanlar yaptırmısta 3 seansta bitmiş 4. seansa kalan tek tük olmus bide öyle söylediler resmen iş için kandırıldım ama hala yanarım giden parama az deil 1000 lira ve keske azıcık azalma olsa üzülmem ama arttı aksine işte sizin gibi gercekten işini yapan kişiler cok az

14. 21 Ocak 2010
  15. Gezgin..

Gezgin.. Canıma Can Kattın!!... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146

Canım ben avrupa yakası maslak acıbademe gidiyorum kol altı için,gayet memnunum...
    3 cü seansıma gelmeme rağmen çoğu gitti azı kaldı çok şükür...
    Bikini bölgesi içinde mecidiyeköy çevre hastanesine başladım ilk seansım oldu...
    Bu ikisindede makineleri aleksandır... Doktorımdanda çok memnun kaldım...
    Gene senin tercihin bir araştır istersen... yerimseniben

16. 21 Ocak 2010
  17. Gezgin..

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Evet benim doktorumda ilk bunu konuştu benimle,bitme garantisi veriyorsa biri orayı iyi araştırın dedi....

18. 21 Ocak 2010
  19. Gezgin..

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Sizin gittiğiniz yerde kullanılan makine neydi ki ???? :uhm: