arkadaşlar PROF.DR. Yücel Karaman hakkında bilgisi olanlar lütfen yardım edin

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve kkkk tarafından 12 Ocak 2010 başlatılmıştır.

12 Ocak 2010
    Konu Sahibi : kkkk
  1. kkkk

kkkk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben brüksel tüp bebek merkezinde doktorluk yapan yücel karamn hakkında bilgisi olnalr iyi yada kötü buraya yazarsa çok memnun olurum ben dün gittim ona bana dediki tüplerin ucunu laporoskopi ile bağlayarak tüp bebek dencz dedi başka çaresi yok dedi yani ordn devm edicm ama önce hakkında bi kaç bişiler duymm yada okumam lazım sizledrde yardımcı oln lütfn

2. 13 Ocak 2010
  3. kkkk

kkkk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yokmu hiç bi bilgisi olan bi arkadaşımz ltfn yazrdımcı olun bana yha

4. 3 Mart 2010
  5. sakura79

sakura79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam arkadaŞlar ben geÇtıĞımız aĞustos ayı ıÇerısınde yÜcel beye gıttım.
    Bızım eŞımde de bende de sorun vardı.daha Önce baŞka bır yerde 2 denemem daha olmuŞtu.3. ıÇın yÜcel beye gıttık.kendısıyle gÖrÜŞtÜm tÜm tahlıllerımı gÖsterdım
    bana hısteroskopı yapılacak dedı ama zaten rahım fılmımde bır sorun yoktu dolayısyla yapılan hısterokopıde bır sorun Çımadı yanı boŞuna yapılmıŞ oldu.ayrıca bıraz pahalı bır amelıyat oldu. Ekım ayında tedavıye baŞladım.dıĞer merkezde 5 tene yumurtam toplandı ve 2 denemede de 2 embırıyo transfer edıldı ama malesef brÜksel de 1 tanesı bıle transfer edılemedı.
    AÇıkÇası bıraz pahalı bır merkez bana gÖre tabıkı fayda gÖrenlerde vardır.ama benım ıÇın ıyı gelmedı.bır daha kı sefere orda yaptırmayı dÜŞÜnmÜyorum

6. 6 Mart 2010
  7. gizemx

gizemx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    88
    ben kendim tanımam ama komşumun, tüp bebek yoluyla o merkeze gittikten sonra 2 çocuğu oldu.Eşi için senin çocuk sahibi olman imkansız hiç spermin yok denirken ve bunun için daha önce defalarca ameliyat olmuşken o ameliyat yaptı ve kimsenin bulamadığı spermleri buldu.

8. 6 Mart 2010
  9. AdaEge

AdaEge Guest

Konusunda çok başarılı bir doktor.Histeroskopi için ben kendisini tercih ettim..sayesinde ilk denememde hamile kalmayı başardım.rahim içinde sorunlar vardı..ayrıca adam her ameliyatını dvd ye çekip hastasına veriyor.kendine ve ameliyatlarına güvenmese dvd ye çekip vermez diye düşünüyorum..ayrıca ameliyatımın dvdsini izlettiğim her dr yücel beyin ameliyattaki el maharetine hayran kaldılar ....

10. 6 Mart 2010
  11. lalmina

lalmina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    benimde arkadaşım Yücel beye tüp bebek yaptırdı.ikizleri olucaktı bir tanesinin gelişimi durdu tsh hormonu yükselmiş o da bebegin gelişimini engelledi.şuan bir tane var.4 seneden beri tedavi görüyordu polikistik over vardı.arkadaşım çok memnun doktorundan.herkese tavsiye ederim diyordu.çok araştırdı Yücel beyi ondan sonra tüp bebek yaptırdı.muanesi pahalıymış sanırım.

12. 1 Nisan 2010
  13. nedime59

nedime59 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar bende yücel beye gidiyorum eğer bir terslik çıkmaz ise nisan ayı içerisinde trasferim yapılacak.çok iyi bir doktor olduğu söyleniyor ve benden öyle ekstradan bişiler istemedi derdi para olsaydı bir bahane yaratabilirdi diye düşünüyorum.şuan lucrın diye göbekten bir iğne kullanıyorum umaraım her şey yolunda gider.gelişmeleri yazarım...

14. 29 Aralık 2011
  15. menekse444

menekse444 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bence tavsiye etmem

16. 29 Aralık 2011
  17. menekse444

menekse444 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    PROF.DR. Yücel Karaman ya adamlar ilgi 0 geresini

18. 7 Şubat 2012
  19. vintagepretty

vintagepretty Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Yücel Bey bundan 11 sene önce annem yeniden hamile kalmak istediğinde gittik. Ama ondan öncesi medyatik denen tüm doktorların kapısını çaldık. Hatta Bahçeci anneme iki kere aşılama yaptı tutmadı. Sonra Yücel Bey muayene sırasında anneme yapılacak olan ne aşılamanın ne de tüp bebeğin asla fayda etmeyeceğini çünkü rahminde bunu engelleyen bir miyomun olduğunu söyledi. Ne komiktir ki bu koskoca, dışarıda isim yapmış doktorların hiçbiri bu miyomu görememişlerdi????Her neyse o zaman Yücel Bey Cerrahi Hastanesi'nde çalışıyordu ve anneme operasyon yaparak bu miyomu aldı. Bizde artık herşeyi oluruna bıraktık.Çünkü annem aşılamada kullanılan ilaçlardan, bu kadar tedavilerden ve para ziyanından yorulmuştu. Yaklaşık 2 ay sonra annem hamile kaldı ve kardeşim şu an 11 yaşında:)) Onun dışında bende 2 seneyi aşkın süredir hamile kalamadığım için artık son çareyi Yücel Bey'e gitmekte buldum. Bana hiçbir sorun olmadığını, hamile kalma olayının gerçekten mucizevi olduğunu belki de denersek yakında olacağını söyledi. İlk olarak aşılamayı denedik başka bir hastanede, ancak tutmadı. Sonra artık sıkıldığımız için tüp bebeğe karar verdik. Direkt Yücel Bey'e gidip tedavilere başladık. Bu konuda aydınlanmak isteyen arkadaşlara şöyle söyliyim Yücel bey hakikaten kendini tıpa adamış parayla pulla çok ilişiği olmayan bir adam. 2 senede çok huylu ve dikkatli bir hasta olarak benimde gitmediğim doktor kalmadı.İnanın açgözlü ve paragöz doktorlarla, olmayanlar arasındaki farkı anlayabiliyorum. Ve bu konuda mütevazi olamam.. Biz tedaviye başladık ve ayın 21'i gibi sonuç belli olacak. Açıkçası Yücel Bey üzerine düşeni fazla fazla yaptı ve eğer aksi bir durum olur da hamile kalmazsam bu onun suçu değildir. Bunu kısmete bağlarım...
    Ve öyle mütevazi bir adam ki;((sakın yanlış anlaşılmasın kimseyi kınamak ya da burun kıvırıcı bir edayla konuşmak durumunda değilim)) ayağında çorap terlikle, zar zor para bulup tedavi için köyden gelen kadınla,, parfüm kokusu burnunu delen çıt kırıldım kadınları bile asla ayırmayan, herkese aynı saygıyla sevgiyle güler yüzle yaklaşan bir adam. Kimi zaman bazı doktorlar oluyor parasını versen de o kadar gıcık ki adama kontrole giderken saygı duysun diye bayramlık çocuk gibi giyinip gidiyorsun...
    Yani durum böyle inşallah içinizi rahatlatabilmiş ve tüm şüpheleri giderebilmişimdir. Yalnız bir arkadaş var inatla zavallı adamı karalama çabasında,artık kimin yanında çalışıyor kimin menfaati için yazıyor bilemem. Bunun adama açık şekilde leke atmak için olduğu çok bariz, lütfen kale almayın böyle insanları. Benim düşüncelerim tamamen nötr ve tarafsız. Herkes istediği doktorla yola devam etmekte özgür, biz en son Yücel Bey'e gitmeden önce eşim ben biraz araştırmak istiyorum bu adamı sonuçta o kadar para vereceğiz dedi. Bir aile dostumuz Zeynep Kamil'in eski başhekimi olan çok saygın bir doktorla görüştürdü bizi. Adamın adını maalesef çıkartamayacağım ama şimdi kendi muayehanesi var Bağdat Caddesinde. Her neyse adam ''Yücel Bey'e gözünüz kapalı kendinizi emanet edin, bende bu işi yapıyorum tüp bebek yönteminde senelerdir çalışıyorum, ama onunla başlayıp güven duyduysanız doğru insanın ellerindesiniz'' dedi. Durum bu herkese kolay gelsin, ve bana da tabii. İnşallah olumlu sonuç alırım, eğer tüp bebekle ilgili merak ettikleriniz varsa aşamalarını anlatabilirim. sevgiler