arkadaşlar progostron jelmi ignemi tavsiye edrsiniz

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve eminenisa tarafından 7 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    7 Ocak 2010
    Konu Sahibi : eminenisa
  1. eminenisa

eminenisa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar beni tanırsınız belki ben temuz ayında ilk tup bebk denemmei yapmıştım ve kim yasal gebelikle sonuçlandı

şimdi Allah nasip kısmet ederse pazartesi gunu ilaçlarıma başlıcam

benim şimdilik tek endişem şu ilk denemmede ben transferden sonra progostron jel kulanmıştım o jel beni cok kasıyo yaptıgım zamn sizce ignemi iyi yoksa jelmi
    o zamn dr bana sormuştu ignemi verim jelmi ben hangisini uygun gorurseniz onu dedim jel vermişti sizce napım jelde kasıyo ignemi isteyyeim bu sefer cok karışıgım :sm_confused:

2. 7 Ocak 2010
  3. ggamsee

ggamsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben iki tedavimde birinde iğne,diğerinde jel kullandım,ikiside tuttu.
    iğne yaptırmak için dışarı çıkman gerekmiyorsa iğne,yoksa jel kullanmak daha iyi.
    çünkü ilk günler dışarı çıkmasan daha iyi olur canım.
    hayırlı olsun tedavina.s.

4. 7 Ocak 2010
  5. bebis_asuman

bebis_asuman ஐCεήήεT_KôκµLµ&#108 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tedavin hayirli olsun canim ,benim merkezim bana ine verdi ,bence ine daha iyi cünkü vurdun ine direk vucuduna isliyor ama jelle ilgili bi bilgim yok...

6. 7 Ocak 2010
  7. eylul08

eylul08 Allahım bizi koru Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    eminenisacım tedavin hayırlı olsun inşallah bu sefer bebeğine kavuşursun bende ilk denememe temmuzda yaptırmıştım ikinciyi de ekimde yaptırdım ikisinde de hem iğne hem jel kullandım ayrıca östrojen bandı da kullanmıştım kasıktan
    ilkinde iğneleri negatif sonuçla birlikte bıraktım ikincide tutmuştu ve 6 haftaya kadae da jel ve iğneyi kullandım sonra iğne yerine tablete devam ettim 8. haftada gelişimi olmadığı için aldırdım
    iğnenin daha etkili olduğunu biliyorum evde yapacak biri varsa iğneyi tecih et derim
    tekrar hayırlı olsun tedavin

8. 7 Ocak 2010
  9. eminenisa

eminenisa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkur ederim arkadaşlar valla cok kafama takılıyordu bu soru yardımcı olsuugnuz sagolun

10. 7 Ocak 2010
  11. iipekk

iipekk Dikkat! bebek var :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    eminecim
    bende ılkınde jel kullandım negatıftı
    ıkıncıde ıgne kullandım annemlerde kaldım iğnedi bi yakınınmız yaptı sagolsun dısarı cıkmadım
    cok sukur ıkıncı pozıtıf
    sana kalmıs ben ıgneyı tercıh ederdım sahsen jel daha cok kasıyor benı

12. 7 Ocak 2010
  13. eminenisa

eminenisa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet ipekçim jel beni kastıgı için zaten fazla tercih etmek istemiyotum biizmde partmanda hemşire var da insan çekiniyo her zaman herzamn ama igne isticem nasio olursa o gune relimde çunku dedigim gibi cok kasıyo beni o jeli yapması

14. 8 Ocak 2010
  15. ebi26

ebi26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    buna nasıl karar verılıo bılmıorum ıgne daha etkılıdır heralde bana jel verdı ve galıba 8haftaya kullancam.bende jelle daha rahatım kullanabılıorum.ama sen kasılıosan tabıı doktorundan ıgne ıste canım.ben ıgneden pek hoslanmıorum cok sukur de gereklı olmadı.hayırlı olsun sonu guzel olsun ıns tedavının canım

16. 8 Ocak 2010
  17. kadesa

kadesa Manyak Mıknatısı! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    29.768
    Ödül Puanları:
    463
    bende jel kullanıyorum.3 ayı geçtim hala devam ediyorum,doktor bırakma dedi.jel iğneden daha kolay ağrı falanda yapmıyor ama ben hala tiksiniyorum.birde top top gelen beyaz akıntıları ve kokusu var.kadın olmak çok zormuş.

18. 8 Ocak 2010
  19. duru2

duru2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar prognex iğne kullanıyorum. diğer iki transferde jel kullanmıştım çok rahattı, ama tutmadı. iğneler çok fena ne oturabiliyuorm ne kalkabiliyorum. bacaklarıma kadar vuran ağrı.. sizlerde böyle bişey yapmışmıydı bu iğneler.. hemşire yağlı iğne , yapabilir dedi. doktora mı sorsam acaba. iğne daha etkilidir diye vazgeçmek te istemiyorum. kullananlar yardım ltfn.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.