Arkadaşlar rahim ağzina dikiş attiran var mi?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve k_ikbal tarafından 12 Ekim 2008 başlatılmıştır.

12 Ekim 2008
    Konu Sahibi : k_ikbal
  1. k_ikbal

k_ikbal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bundan bir yıl önce 5 aylık doğum yaptım ve dünyam yıkıldı doktorlar rahim ağzı yetmezliği olduğunu söylediler.bir daha ki hamileliğim de 13.haftada rahim ağzına dikiş atıolacakmış.ve şimdi yeniden hamileyim.(5 haftalık)ama gelin görün ki sevinçten havalara uçamıyorum.korkuyorum.doktorum ankarada.bana dediğine göre dikiş atıloanların hemen hemen hepsinde bebeklerini kucaklarına alıyorlarmış.çevrenizde böyle bir deneyim yaşayan varmı lütfen bana yardımcı olun.mesajlarınızı bekliyorum.

2. 12 Ekim 2008
  3. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    evet cnm kk dan bir arkadasım ikizlere hamile kaldı ve dediğin haftalarda dikiş atıldı bebeklerini kucağına aldı........ama o hep yattı cnm

4. 12 Ekim 2008
  5. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım öncelikle allah bebeğine sağsalim sağlıkla kucağına almanı nasip etsin hayatım.bende bi çok kişiden duydum bunum bir sakıncası yok.ve bebeğin içerde sağlıklı bir şekilde kalmasını sağlıyormuş.o yüzden herşeyi olumlu düşün hayatım tamammı.hem bebeğin için hem kendin için herşeyin en iyisi olsun.olumlu düşünelim olumlu olsun değilmi???

6. 12 Ekim 2008
  7. osmak

osmak Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ewet benim bir tanıdıgım 4 aylık bi dogum yaptı ondan sonraki hamileliginde dikiş attırdı we bebegi sag salim dogdu

8. 12 Ekim 2008
  9. bride_

bride_ vARmı NaZo GibiSİ Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    106
    Canım burada böyle bir forum var bir sürü insan tecrübelerini yazmışlar hangi başlıktaytı unuttum.Arama yapsan bulursun...

10. 12 Ekim 2008
  11. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    selam ..benimde kuzenim 5 aylık doğum yapmıştı ..ikinci gebeliğinde rahim ağzına dikiş atıldı..şu an bebeği kucağında 6 aylık çok tatlı bir kızımız var..

12. 12 Ekim 2008
  13. baby nurse

baby nurse izmiri çok özlüyor.... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım ben kadın doğumda çalışıyorum bu yönteme serklaj diyorlar senin gibi gerçekten çok hastamız oldu erken müdahale edildiği taktirde hepside çocuklarını kucağına aldılar sen doktoruna tabi ol merak etme canım benim arkadaşım 6 aylık bir tane kaybetti arkasına üçüzlere hamile kaldı ve hepsini doğurdu için rahat olsun

Gulgonca86 bunu beğendi.
  14. 13 Ekim 2008
  15. eda_naz

eda_naz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Canım pramatüre bebekler bölümünde rahimağzı yetmezliği diye bir bölüm var. Orda senin ve benim durumöumda olan çok kişi var. Bende 19. haftada rahim ağzı yetmezliğinden kızımı kaybettim. Geçmiş olsun ordan takip edersen daha iyi olur sanırım.

16. 14 Ekim 2008
  17. k_ikbal

k_ikbal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar çok teşekkür edrim gerçekten moralimi çok yükselttiniz.inşallh bende alacağım bebeğimi kucağıma.haftaya doktorum kalp atışlarını alacakmış.ondan sonra dikiş gününü verecakmiş.allahın izniyle 6 haftalık oldu bebişim.